Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11
  1. #1
    Dołączył
    Jan 2012
    Posty
    16
    Mam małe pytanie. Czy jeżeli wypłacę z mojego konta na Poker Stars, np. 1 $ to czy to będzie możliwe? Konto jest polskie, na osobę pełnoletnią.
    proszę o szybką odpowiedź.

  2. #2
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Jeżeli wypłacisz, to będzie już wypłacone, a co się już stało, to z pewnością jest możliwe.

  3. #3
    Dołączył
    Jan 2012
    Posty
    16
    To zdanie nie miało sensu... "Jeżeli wypłacisz, to będzie już wypłacone, a co się już stało, to z pewnością jest możliwe.". Ja chcę tylko wiedzieć czy nie bedę miał kłopotów

  4. #4
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    266
    To zależy gdzie wypłacisz i jaką kwotę. Najlepiej zrób konto na skrill'u, a później sobie prześlij na polskie konto

  5. #5
    Dołączył
    Jan 2012
    Posty
    16
    A naprzykład, jak 1 $ chce wypłacić? To musze to konto tam zakladac?

  6. #6
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez Jakuubiak Zobacz posta
    To zdanie nie miało sensu... "Jeżeli wypłacisz, to będzie już wypłacone, a co się już stało, to z pewnością jest możliwe.". Ja chcę tylko wiedzieć czy nie bedę miał kłopotów
    Z przykrością informuję, że nie masz racji. I proponuję przyjrzenie się Twojemu pytaniu, pod kątem logiki. Pytasz, czy jeśli wykonasz czynność, to będzie ona możliwa. Wykonując ją udowodnisz sobie i całemu światu, że będzie, więc niepotrzebnie pytasz.

    Jeśli chciałeś spytać, czy możliwy jest przelew z PS na konto bankowe, to odpowiadam, że nie jestem pewien, bo nie korzystam, ale zakładam, że tak.
    Jeśli chciałeś spytać, czy taki przelew jest bezpieczny, to odpowiadam, że nie słyszałem jeszcze, by ktoś miał z takiego powodu problemy, ale po co ryzykować, skoro można założyć konto na skrillu lub netellerze?

    Dziś jest Dzień Języka Ojczystego. A nasz język ojczysty jest, jak niestety widać wyraźnie na forum, umierający

  7. #7
    Dołączył
    Jan 2012
    Posty
    16
    MI chodzi, o to że czy ja jako polak mogę wypłacać pięniadze z konta na PS, a pro po ustawy hazardowej itp.

  8. #8
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez Jakuubiak Zobacz posta
    MI chodzi, o to że czy ja jako polak mogę wypłacać pięniadze z konta na PS, a pro po ustawy hazardowej itp.
    Cytat Zamieszczone przez Woland Zobacz posta
    Jeśli chciałeś spytać, czy taki przelew jest bezpieczny, to odpowiadam, że nie słyszałem jeszcze, by ktoś miał z takiego powodu problemy, ale po co ryzykować, skoro można założyć konto na skrillu lub netellerze?
    Pozdrawiam

  9. #9
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    266
    Nie da się wypłacić jednego dolara :P

  10. #10
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    769
    Cytat Zamieszczone przez woland Zobacz posta
    dziś jest dzień języka ojczystego. A nasz język ojczysty jest, jak niestety widać wyraźnie na forum, umierający
    Cytat Zamieszczone przez jakuubiak Zobacz posta
    mi chodzi, o to że czy ja jako polak mogę wypłacać pięniadze z konta na ps, a pro po ustawy hazardowej itp.
    fml