Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1
    Dołączył
    Mar 2009
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    307
    Nie wiem jak dla Was, ale dla mnie była to bardzo przydatna aplikacja...

    Z końcem lutego 2012 r. przestanie być dostępna wirtualna karta Net+, a także aplikacja NETELLER. Nadal jednak będziesz mieć dostęp do swojej bezpłatnej karty Net+ Prepaid MasterCard z mikroprocesorem i kodem PIN. Jeśli jeszcze tej karty nie posiadasz, złóż wniosek o jej wydanie.

    Przepraszamy za tę niedogodność. Zdajemy sobie sprawę, że niektórzy z użytkowników uważają tę usługę za bardzo przydatną, ale z uwagi na zbyt małe zainteresowanie tym produktem podjęliśmy decyzję o rezygnacji z jego obsługi.

  2. #2
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Ja może z raz testowo skorzystałem.

  3. #3
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    A ja nigdy nie skorzystałem. Za to ze zwykłego Net+ korzystam na okrągło. I to chyba częściej w Sieci niż na żywo.

  4. #4
    Dołączył
    Mar 2009
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    307
    Ja korzystałem z powodu bezpieczeństwa - losowy numer karty.

  5. #5
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Z aplikacji nie korzystałem, ale z generowanych kart jak najbardziej. Szkoda.

  6. #6
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    336
    Krótka ważność numeru (<1m) byłą fajna. Raz użyłem normalnej plastikowej do zakupu antiwirusa, mineło 12 miesięcy i mnie ponownie skasowali bo okazało się że to była subskrypcja a nie zakup!

  7. #7
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez doodydota Zobacz posta
    Raz użyłem normalnej plastikowej do zakupu antiwirusa, mineło 12 miesięcy i mnie ponownie skasowali bo okazało się że to była subskrypcja a nie zakup!
    Hehe, bo trzeba dokładnie czytać warunki gdy się coś kupuje. Identycznie jest nie tylko z antywirusami ale też innym oprogramowaniem narzędziowym/systemowym jak np. Registry Mechanic.