Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 47
  1. #1
    witam
    tworze ton post aby przestrzec innych uzytkownikow tego forum przed zawieraniem dealow z
    oszustem o nicku mkiler.
    jest to osoba skrajnie nieodpowiedzialna,przed zawarciem dealu nie informuje do konca o
    wszystkich zasadach naliczania i wyplaty rakebacku,nie wyplaca rakebacku na czas.a ostatnio
    juz przegial wyplacajac 30% rb mniej tlumaczac to jakimis transakcjami ktorych nie potrafil
    wytlumaczyc.
    napisal zebym pretensje mial do poker roomu i tyle,poprosilem go zeby pokazal mi raport
    ktory dostal ze to faktycznie room a nie on ale na po tej prosbie postanowil zakonczyc
    ze mna jakie kolwiek rozmowy.
    w tym miesiacu juz wogole sie nie odezwal i nie przeslal mi rakebacku za poprzedni miesiac.
    chyba pomyslal ze jak mnie okradl na 30% w zeszlym mieciacu to w tym moze na 100%.
    jezeli nie chcecie miec takich problemow to radze wam nie wchodzic z tym oszustem w zadne
    konszakty. kiedy dzisiaj sie do niego odezwalem i upomnialem o swoje tak mnie pokraktowal.


    bbbb
    13:19:29
    jezeli dzisiaj nie dostane rb za styczen i raportu na temat gdzie podzialo sie moje 30% za grudzien to na wszystkich forach pokerowych zamieszcze ten post
    13:19:34
    witam
    tworze ton post aby przestrzec innych uzytkownikow tego forum przed zawieraniem dealow z
    oszustem o nicku mkiler.
    jest to osoba skrajnie nieodpowiedzialna,przed zawarciem dealu nie informuje do konca o
    wszystkich zasadach naliczania i wyplaty rakebacku,nie wyplaca rakebacku na czas.a ostatnio
    juz przegial wyplacajac 30% rb mniej tlumaczac to jakimis transakcjami ktorych nie potrafil
    wytlumaczyc.
    napisal zebym pretensje mial do poker roomu i tyle,poprosilem go zeby pokazal mi raport
    ktory dostal ze to faktycznie room a nie on ale na po tej prosbie postanowil zakonczyc
    ze mna jakie kolwiek rozmowy.
    w tym miesiacu juz wogole sie nie odezwal i nie przeslal mi rakebacku za poprzedni miesiac.
    chyba pomyslal ze jak mnie okradl na 30% w zeszlym mieciacu to w tym moze na 100%.
    jezeli nie chcecie miec takich problemow to radze wam nie wchodzic z tym oszustem w zadne
    konszakty.




    mkiler
    13:19:53
    idioto jebany
    13:20:02
    napisalem CI jak to wyglad
    13:20:11
    to, ze jestes skonczonym matolem i fishem to nie moja sprawa




    bbbb
    13:20:13
    to ty tak twierdzisz




    mkiler
    13:20:22
    napisz sobie do supportu
    13:20:35
    nie wyplacilem CI rb na czas?
    13:20:41
    koles jestes zalem nr1




    bbbb
    13:20:42
    i ta rozmowe tez dolacze do mojego postu




    mkiler
    13:20:51
    ja dolacze poprzednie Twoje
    13:20:56
    ktore pokaza Twoj poziom




    bbbb
    13:21:00
    ok
    13:21:16
    zlodzieju




    mkiler
    13:21:20
    haha
    13:21:30
    czesc
    13:21:34
    pajacu
    13:22:02
    po pierwsze, to nasz deal w styczniu nie obowiazywal
    13:22:06
    wyslalem Ci wiadomosc

    oczywiscie zadnego info nie wysylal to kolejny dowod na to ze to oszust pewnego dnie sobie mowi koniec dealu i nie wyplaca rb.
    Ostatnio edytowane przez rafall ; 16-02-2012 o 12:39

  2. #2
    Dołączył
    Apr 2009
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    264
    Drogi Rafale!

    Na wstępie wybacz ton mojej dzisiejszej odpowiedzi na gadu gadu, nie powinienem nazywać cie w ten sposób.

    Co do opisanego przez Ciebie 'problemu' mam kilka zastrzeżeń.

    Po 1 cytujesz na forum fragment wiadomości, wyjęte całkowicie z kontekstu. Nie uwzględniłeś twoich gróźb związanych z twoim pobytem w 'kryminale'.
    Po 2 twój problem odnosi się do zrozumienia podstawowej rożnicy między rake netto a rake brutto.

    Tak jak opisywałem Ci wcześniej netto rake to rake-(bonusy+koszty transakcji + rewards). Dopiero od otrzymanego wyniku jest obliczany rakeback należny tobie.
    Ustalaliśmy, że wypłata prowizji dla Ciebie odbywa się około 15go. Nie zrozumiałe dla mnie są więc twoje wiadomości, próby zastraszania. Myśle, że nowy kandydat do LOTów '12.

    Fragment konwersacji z affiliate managerem.

    [15:53:44] Yigal Markens: soon, within few days
    [15:54:01] Yigal Markens: pls speak with me if you didnt get it by next week Tuesday
    [15:54:03] Yigal Markens: ok?
    [15:54:54] ja: you said that payments are made around 15th
    [15:56:26] Yigal Markens: thats correct

    Dla potwierdzenia kilka fragmentów konwersacji z gg:

    rafall (rb ongame)
    2011-11-07 22:10:57
    o co chodzi z tym rake net


    Mateusz
    2011-11-07 22:11:19
    od ogolnego rake odejmowane sa wszystkie bonusy, system loyalty

    rafall (rb ongame)
    2011-12-05 18:54:01
    a dostales juz kase
    2011-12-05 18:54:08
    na wyplaty


    Mateusz
    2011-12-05 18:54:10
    okolo 15go bedzie
    2011-12-05 18:54:19
    tak wyplacaja


    rafall (rb ongame)
    2011-12-14 14:52:49
    mam nadzieje ze osiagnales poziom szczescia jaki sobie zalozyles przytrzymujac

    moj rb

    afall (rb ongame)
    2011-12-15 18:35:53
    16 wystawiam ci feedback na pokerzyscie mam preesiedniane 6 lat w kryminale



    Kilkukrotnie podawałem ci sposób obliczania rake, nie potrafiles tego
    zrozumiec, mimo tlumaczen z mojej strony.

    W listopadzie zgromadziłeś 472 punkty, co odpowiada 236$ rake. Odliczając bonus
    od depozytu i rewards wychodzi 186,5$ netto. Dodatkowo Poker848 doliczył koszty depozytu (affiliate ponosi koszty związane z wpłatami/wypłatami gracza, dokładna historia transakcji jest niedostępna,
    30% z 175,5$= 52,65$

    W grudniu wygenerowałeś 500$ rake, po odliczeniu rewards (20$) i kosztów transakcji uwzględnionych przez poker room otrzymałeś 115$ (kurs średni $ 3,4 z dnia 14.01.11), różnicy kursowej między średnim kursem a otrzymaną kwotą. Dla potwierdzenia zamieszczam screen z transakcjami.



    Za styczen nie otrzymalem od ciebie screena pokazujacego ilosc zgromadzonych punktow. Jest to konieczny warunek do otrzymania wyplaty prowizji.

    rafall (rb ongame)
    2011-12-05 18:47:45
    o co chodzi z tymm screenem

    Mateusz
    2011-12-05 18:48:20
    potrzebuje, zeby okreslic ile rake zrobiles

    Twoje oskarżenia uważam za bezpodstawne, nie spełniłeś warunku koniecznego by otrzymac prowizje za styczen (brak screena), dodatkowo nie probowales rozwiazac tej sprawy ze mną, tylko zrobiłeś z tego pożywkę dla uzytkowników forum. Pozostaje jeszcze raz mi ciebie przeprosić za określenia, które padly w kierunku twojej osoby, moj blad.

    Prosze moderatorów o usuniecie tego tematu z powodu bezpodstawnego oskarzania mojej osoby. Moja wiarygodność mogą potwierdzić osoby należące do ścisłej czołówki polskiej sceny pokerowej jak Zapolek, Rudinhos i wielu innych.
    Ostatnio edytowane przez mkiller ; 21-02-2012 o 11:06

  3. #3
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Po obu wypowiedziach widzę skrajnie różne zdania, nie wiem jaki jest stan faktyczny, dlatego też zmieniłem nazwę tematu. Tutaj macie miejsce na ewentualne wyjaśnienie co i jak, po tym temat pójdzie do zamknięcia. (oczywiście jeżeli to jakieś nieporozumienie to zachęcam jednak do wyjaśnienia na privie).

  4. #4
    Dołączył
    Apr 2009
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    264
    Przychylam się do tego co napisał Doli, takie sprawy powinny być rozpatrywane na forum publicznym dopiero w ostateczności. Rafał nie spełnił koniecznych warunków do otrzymania rakebacku, mimo to postanowił zrobić 'aferę' na forum. Jeśli masz rafale ochotę wyjaśnić tą sytuację to napisz do mnie, dane kontaktowe masz. Nie jesteśmy dziećmi, żeby rozwiązywać to w ten sposób, wtedy nie moglibyśmy grać w pokera

  5. #5
    oto ja mkiller wyplaca w terminie rb


    mkiler
    2012-01-15 18:56:58
    jestes?
    2012-01-15 18:57:01
    dostalem kase
    2012-01-15 18:57:19
    napisz mi ile rake pokazuje CI HM za grudzien




    bbbb
    2012-01-15 19:19:26
    ugralem 500$ z groszami




    mkiler
    2012-01-15 21:58:05
    co grales?




    bbbb
    2012-01-15 21:58:26
    nl 10 i kilka sng




    bbbb
    2012-01-16 00:10:51
    no i gdzie ten rb?


    bbbb
    2012-01-16 10:35:23
    kiedy wyplacisz rb?




    mkiler
    2012-01-16 10:49:50
    dzis dostaniesz na MB




    bbbb
    2012-01-16 10:50:06
    ok


    bbbb
    2012-01-17 01:08:47
    mija kolejny dzien a rb dalej nie wyplaciles

    a co do rb za grudzien wygenerowalem 510$ po odjeciu 20% powinienem dostac 147$ a przeslales 110$ wiec od netto rake zostalo odjete 120$ nie wiadomo na co i przez kogo.
    teraz gdy opisalem cala sprawe na forum to zmieniles podejscie do tematu a kiedy prosilem o to co mi sie nalezy to mnie zbluzgales.
    tak wlasnie wygladaja deale z mkillerem.

    oczywiscie dzis jeszcze przesle screen.

  6. #6
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    A mi nasuwa się taka generalna konkluzja.

    Celem gry w pokera powinno być wygrywanie pieniędzy. Dopóki tak jest, to wszystko jest w porządku. A jeśli celem gry staje się nabijanie punktów lojalnościowych, żeby dostać rakeback, to coś jest nie tak. Ludzie zaczynają grać na krzakach, wchodzić w niejasne deale, grać na słabym sofcie... Nie tędy droga. Grajcie tam, gdzie soft jest najlepszy, gdzie są gry w których jesteście najmocniejsi, a nie tam, gdzie ktoś Wam oferuje jakieś układy. Doskonalcie grę i w to włóżcie 100% swojego wysiłku, bo każdy deal się kiedyś skończy i wtedy co?

    Bardzo długo, na początku swojego grania, skakałem po roomach i sieciach. Konta mam prawie wszędzie, gdzie się tylko da. Kombinowałem na wszystkie strony. Ale w końcu na szczęście się tym zmęczyłem, zdecydowałem się na jedno miejsce do grania, które nota bene posiada śmiechu warty system lojalnościowy, i jestem SZCZĘŚLIWY.

    Bądźcie pokerzystami, a nie łowcami rakebacku...

  7. #7
    Dołączył
    Apr 2009
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    264
    2012-01-17 01:08:47
    mija kolejny dzien a rb dalej nie wyplaciles
    To 2 dniowe opóźnienie wynikało z mojej losowej nieobecności online. Tylko i aż tyle. Dostałeś środki od razu jak pojawiłem się online, nie widzę powodu, żeby robić z tego problem oraz pisać, że nie wypłacam rakeback na czas. Osoby, które korzystały z moich usług (a jest na tym forum ich kilkadziesiat) mogą potwierdzić, że płatności są realizowane ZAWSZE na czas. Nie koloryzuj na potrzeby tego wątku.

  8. #8
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,141
    Cytat Zamieszczone przez rafall Zobacz posta
    mkiler
    13:19:53
    idioto jebany
    13:20:02
    napisalem CI jak to wyglad
    13:20:11
    to, ze jestes skonczonym matolem i fishem to nie moja sprawa
    Pewnie zaraz zostane odpowiednio zaatakowany/posądzony o naganianie sobie graczy przez pana mkiller ale na temat powyższej konwersacji tylko jedno stwierdzenie mi się nauswa "L O L"
    Nie ma to jak dobrze traktować swoich graczy

  9. #9
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez Woland Zobacz posta
    Bardzo długo, na początku swojego grania, skakałem po roomach i sieciach. Konta mam prawie wszędzie, gdzie się tylko da. Kombinowałem na wszystkie strony. Ale w końcu na szczęście się tym zmęczyłem, zdecydowałem się na jedno miejsce do grania, które nota bene posiada śmiechu warty system lojalnościowy, i jestem SZCZĘŚLIWY.
    Hehe, każdy kiedyś dorasta.

    Cytat Zamieszczone przez mkiller Zobacz posta
    Przychylam się do tego co napisał Doli, takie sprawy powinny być rozpatrywane na forum publicznym dopiero w ostateczności.
    Ale dlaczego? Ta cała otoczka tajemniczości wokół tzw. "deali" jest delikatnie rzecz mówiąc dziwna. I trochę odstraszająca. Bo mi dotychczas się wydawało, że uczciwemu sprzedawcy zależy na jak najszerszym zareklamowaniu swojego towaru.

  10. #10
    Dołączył
    Apr 2009
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    264
    Pewnie zaraz zostane odpowiednio zaatakowany/posądzony o naganianie sobie graczy przez pana mkiller ale na temat powyższej konwersacji tylko jedno stwierdzenie mi się nauswa "L O L"
    Nie ma to jak dobrze traktować swoich graczy
    Spodziewałem się, że tego typu 'konkurencja' będzie pisać w ten sposób. Przeprosiłem Rafała za swoje zachowanie, zostałem sprowokowany jego postem. Każdy popełnia błędy, nikt nie jest nieomylny, w tym ja. Ciekawe jak byś się zachował, gdyby któryś gracz ze stażem (6 lat w kryminale) Ci groził bez uzasadnionego powodu?

    @JDX uważasz, że mąż z żoną powinni rozwiązywać wzajemne konflikty na forum znajomych, rodziny, zamiast wzajemnie się porozumieć? Moim zdaniem powyższe rozwiązanie to ostateczność, w przypadku, gdy obydwie strony nie widzą szans na porozumienie.