Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 41 do 47 z 47
  1. #41
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    769
    Cytat Zamieszczone przez jdx Zobacz posta

    Wobec tego radzę spróbować cashowego PLO8. Trzeba się postarać aby systematycznie przegrywać w tą grę więc zupełnie nie rozumiem dlaczego tak mało ludzi w nią gra.
    cos bys do poczytania polecil ?

  2. #42
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Cytat Zamieszczone przez jdx Zobacz posta
    Trzeba się postarać aby systematycznie przegrywać w tą grę
    Ta, ta, ta, to samo mówią o mikro NLHE

  3. #43
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez 82rott Zobacz posta
    cos bys do poczytania polecil ?
    Do PLO8 prawie nie ma literatury. Mogę polecić Pot Limit Omaha 8 Revealed Expanded Edition oraz Winning Omaha/8 Poker i High-Low-Split Poker, Seven-card Stud and Omaha Eight-or-better for Advanced Players przy czym należy pamiętać, że te dwie ostatnie pozycje dotyczą LO8 a to jest inna gra niż PLO8. Ale podstawy są te same. Do tego, jeśli jeszcze takowej nie posiadasz, to przyda się tez wiedza na temat PLO.

    No i jest jeszcze dział na 2+2: Omaha 8 Poker Forum - Omaha Hi Low Split Poker

    Cytat Zamieszczone przez Trias Zobacz posta
    Ta, ta, ta, to samo mówią o mikro NLHE
    Ale w przypadku PLO8 to jest prawda.

  4. #44
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cóż, ja zupełnie niedawno przeje... $2k testując PLO50 i PLO25 SH, bo też mi się zdawało, że w tak prostej grze przegrywać się nie da. Wróciłem z podiwniętym ogonem do mojej gry i znowu jest miło

  5. #45
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    -40BI na tych stawkach to bardzo dużo. A dla doświadczonego gracza to IMO praktycznie niemożliwe - jest pewnie z ~0,1% szans na takie coś. Chyba się po prostu nie nadajesz do tej gry.

    A tak poza tym to PLO8 jest mniej swingowa niż PLO. Ale też z tego samego powodu (tzn. że jest to split pot) jest mniej dochodowa niż PLO. W każdym bądź razie da się żyć. Z pewnością lepiej niż z NLHE.

    I trochę dziwi mnie że tak wpierdalacie w PLO. Ja gdy zaczynałem z pokerem (tzn. NLHE) to zapłaciłem ~$2k czesnego na NLHE 25 i 50, ale przejście na PLO i PLO8 miałem w zasadzie bezbolesne. Przy czym nie popełniłem tego błędu który popełniłem w przypadku NLHE i zamiast inwestować w zajęcia praktyczne to zainwestowałem znacznie mniejszą kwotę w zdobywanie wiedzy na sucho. Oczywiście wcześniejsze doświadczenia z NLHE też się przydały.

  6. #46
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Pokerzysta twierdzi, że 0.1% szans to "praktycznie niemożliwe"?

  7. #47
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Wygląda na to, że problem rozwiązany, temat zamykam.