Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 47
  1. #11
    Dołączył
    Sep 2011
    Posty
    22
    gratuluję otwartego pisania o rb dealach, bardzo mądre i świadczy o odpowiedzialności affiliate'a. Przeczyta to jeden typ z sieci albo ktos inny niemiły i aff jest usunięty.

  2. #12
    Cytat Zamieszczone przez mkiller Zobacz posta
    Spodziewałem się, że tego typu 'konkurencja' będzie pisać w ten sposób. Przeprosiłem Rafała za swoje zachowanie, zostałem sprowokowany jego postem. Każdy popełnia błędy, nikt nie jest nieomylny, w tym ja. Ciekawe jak byś się zachował, gdyby któryś gracz ze stażem (6 lat w kryminale) Ci groził bez uzasadnionego powodu?

    @JDX uważasz, że mąż z żoną powinni rozwiązywać wzajemne konflikty na forum znajomych, rodziny, zamiast wzajemnie się porozumieć? Moim zdaniem powyższe rozwiązanie to ostateczność, w przypadku, gdy obydwie strony nie widzą szans na porozumienie.
    po pierwsze to nikt cie nie straszyl a po drugie to dalej nie wyjasniles gdzie zniknelo moje 30%rb za grudzien,
    gdyby nie ta cala sytulacja to za styczen bys mi wogole nie wyplacil rb tak jak to napisales na gg w moich postach jest jest udokumentowane ze zlapalem ci na kilku klamstwach i na prostackim zachowaniu.jezeli ktos nie chce przechodzic przez taka amartoszczyzne to niech lepiej sobie odpusci z nim deale.

  3. #13
    Dołączył
    Apr 2009
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    264
    gdyby nie ta cala sytulacja to za styczen bys mi wogole nie wyplacil rb
    Po pierwsze nie otrzymałem od Ciebie wymaganego screena, więc na jakiej podstawie mógł bym Ci wypłacić rakeback?

    Przykłady Twojego chamstwa, dalej nie chce mi się szukać.

    rafall (rb ongame)
    2011-12-05 18:59:34
    chcesz mnie przewalic hujku na pare groszy

    I wiele innych.

    Spełnisz warunki o których pisałem to otrzymasz rakeback. Co do mojej 'amatorszczyzny' to nie będę tego komentował, tylko ty tak twierdzisz, szkoda w ogóle na ten temat polemizować.

    ad siclady: było to celowe zachowanie, wymagane w rozwiązaniu tego sporu. Żaden z moich graczy nie mógł na tym ucierpieć (ostatnim grającym w 888 był rafał).

  4. #14
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez mkiller Zobacz posta
    Po pierwsze nie otrzymałem od Ciebie wymaganego screena, więc na jakiej podstawie mógł bym Ci wypłacić rakeback?

    [.....]

    Co do mojej 'amatorszczyzny' to nie będę tego komentował, tylko ty tak twierdzisz, szkoda w ogóle na ten temat polemizować.
    Ja również tak twierdzę. Ponieważ dokładnie tak to wygląda gdy chcesz aby "twoi gracze" przysyłali screenshoty "potwierdzające" ilość wygenerowanego rake'u. Pomijając już fakt, że ci bardziej przedsiębiorczy mogliby se podrasować takiego screenshota np. w Paintbrush-u.

  5. #15
    Dołączył
    Apr 2009
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    264
    jdx, wypowiadasz się na temat, którego nie masz bladego pojęcia. To jest jedyna forma weryfikowania ilości rake w 888, nie będę wdawał się w dalszy trolling z Tobą. pozdr

  6. #16
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    A co tu takiego jest do pojmowania? Natomiast jeśli chcesz uniknąć posądzania o amatorszczyznę to może po prostu nie współpracuj z amatorskimi pokerowniami/sieciami. Bo to co napisałeś na temat 888 brzmi nie tylko amatorsko czy też żenująco ale też najzwyczajniej śmiesznie.

  7. #17
    Dołączył
    Apr 2009
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    264
    Miałem na myśli formę weryfikowania rake od strony affiliata. Są programy trackujące dla graczy etc, ale nie to było tematem topicu, czekam na screena Rafał.

  8. #18
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Śmiech na sali... A co zrobisz, mkiller, gdy dostaniesz screena, że klient wyrobił w miesiącu np. 50k rake?

  9. #19
    Dołączył
    Apr 2009
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    264
    uwierz mi drogie Wolandzie, że opcja manipulacji jest ograniczona, no ale Wy wiecie lepiej.Ten wątek ma rozwiązać 'problem' a nie wdawać się w szczegóły działania. Bez odbioru

  10. #20
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,141
    Nie wszędzie jest tak, że weryfikacja wyrobionego rake wygląda w sposób tutaj opisywany. Jeśli ktoś jest rozeznany w temacie to wie, że są już affiliates którzy udostępniają codziennie aktualizowany podgląd do statystyk, wypłaty rakebacku kiedy się chce poprzez różne kanały a często w przypadku bardziej "ryzykownych" roomów gwarancje środków trzymanych na koncie pokerowym itd.
    A co do bezsensowności szukania dobrego deala, Woland powiedz mi proszę w jaki sposób standardowe 30% rb oferowane przez room (np. sieć boss media) + signup bonus jest lepsze niż np. 45% + signup bonus przy założeniu, że masz normalnie wgląd do statystyk i wypłacasz sobie ten rakeback kiedy chcesz?

    Dodatkowo rozumiem, że dla Ciebie każda sieć poza Poker Stars to krzak?

    Moje wypowiedzi pewnie nie są do końca obiektywne ale zanim zająłem się affowaniem to byłem po drugiej stronie "barykady" i zawsze starałem się szukać takich rozwiązań, które spowodują jak najniższy rake.