Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 22

Wątek: Trojan

  1. #1
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    376
    Witam!

    Czemu jak pierwszy raz klikam na link do forum to przekierowuje mnie zawsze na strone, z ktorej jestem atakowany jakims jebanym trojanem.?
    Tak jest za kazdym razem, dopiero za druga proba laduje mi sie forum

  2. #2
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Hmm, możliwe, że masz jakieś śmieci na kompie poinstalowane, bo wydaje mi się, że nie powinna to być wina forum. Przejedź kompa jakimś antywirusem + na wszelki wypadek jeszcze jakimś softem typu spybot s&d i daj znać co wyszło. Ktoś jeszcze ma tego typu problemy?

  3. #3
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Mowa o tym guziku "Forum" u góry z lewej, tuż pod napisem "Pokerzysta.pl", obok "Nowe posty"? U mnie działa jak należy...

  4. #4
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    376
    Wytlumacz troche dokladnie.

    Wpisujac w google forumpokerzysta, a nastepnie klikajac na link(tak jest to link do forum) przekierowuje mnie do jakiejs obcej anglojezycznej strony i stamtad jestem atakowany. To samo mam na swoim jak i zony laptopie. Dzieje sie to tylko za pierwszym razem. Jak dam rade to jutro zrobie printscn, bo chyba dzis bedzie juz ok

  5. #5
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez giza Zobacz posta
    Wpisujac w google forumpokerzysta, a nastepnie klikajac na link(tak jest to link do forum) przekierowuje mnie do jakiejs obcej anglojezycznej strony i stamtad jestem atakowany. To samo mam na swoim jak i zony laptopie. Dzieje sie to tylko za pierwszym razem. Jak dam rade to jutro zrobie printscn, bo chyba dzis bedzie juz ok
    Potwierdzam!!! BARDZO ciekawe!! Pogadam jutro z ludkami w pracy co oni o tym sądzą.

  6. #6
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Z jakich przeglądarek korzystacie i na jaką stronę przekierowuje? Google Webmaster tools mówią mi, że brak złośliwego oprogramowania na stronie ...

  7. #7
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez Doli Zobacz posta
    Z jakich przeglądarek korzystacie i na jaką stronę przekierowuje? Google Webmaster tools mówią mi, że brak złośliwego oprogramowania na stronie ...
    Na tej stronie wszystko jest ok.

    Wpisz w google "forumpokerzysta" i kliknij pierwszy wynik. Dokładnie tak jak opisał giza zdarzyło mi się to tylko przy pierwszej próbie, teraz już nie. Korzystam z Chroma, ale nie sądzę żeby to było istotne...

  8. #8
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    376
    mozilla

  9. #9
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    376
    Doli no i jak? Tez masz podobnie, ze odpala Ci sie obca strona?

    ps co polecacie miec na kompie (darmowe, platne) by uchronic sie przed roznymi hujstwami?

  10. #10
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Wywaliłem jakieś resztki po starych reklamach, chociaż wątpię, żeby to było powodem. Z ciekawości, macie może adblocka? Tak prawdę mówiąc to takie zachowanie bardziej przypomina jakiegoś wirusa, czy inne gówno na kompie niż na serwerze, szczególnie, że pojawia się tak jak piszecie tylko przy wejściu z googla.

    Tak pojawiło mi się to samo, na firefoxie i chromie raz. Zaraz dokładnie przelecę kompa jakimiś programami antywirusowymi, bo już jeden jakiś syf mi znalazło (coś z toolbar w nazwie - użyłem combofixa, bo z tego tematu niektórym pomógł przy podobnym zachowaniu kompa, inni polecali hitmanpro - oba mi wykryły to samo, tylko teraz nie wiem czy to wina właśnie tego syfu, czy może dalej jest problem)

    Dedicated 2-viruses ť How to fix Google Redirect Virus (browser hijacker) problem