Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: value na river?

  1. #1
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Przeciwnik 16/13 po ok 30 rękach. Żadnych readów.

    Grabbed by Holdem Manager
    NL Holdem $0.30(BB) Replayer
    SB ($32.41)
    BB ($30.51)
    Hero ($29.85)
    UTG+1 ($55.44)
    CO ($82.88)
    BTN ($13.80)

    Dealt to Hero

    Hero raises to $1.05, fold, fold, fold, fold, BB calls $0.75

    FLOP ($2.25)

    BB checks, Hero bets $1.65, BB raises to $4.35, Hero calls $2.70

    Tu chyba standard call. Reprezentuje tylko sety, które mnie biją. Może próbować blefu z FD, lub myśleć, że jego Qx jest dobre. Lub poprostu robić coś dziwnego.


    TURN ($10.95)

    BB checks, Hero bets $5.10, BB calls $5.10

    Turn oznacza, że najprawdopodobniej ma słabszą. Myślę, że VB jest na miejscu. Jeżeli uderzyłby na flush riverze to zrzuciłbym. Dlatego nie uważam, że to za mały bet z mojej strony. Implied oddsów mu nie daję.

    RIVER ($21.15)

    I tutaj się zastanawiam nad betem. Wydawało mi się, że tak. Szansa, że ma quadsa mała. A może z Q się pokusi o call lub ewentualnie z czymś słabszym jeśli mnie obstawi na missed FD. Chociaż z FD powinienem więcej na turnie betować.

    BB checks, Hero ??

  2. #2
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    376
    raczej trzeba , tak za 40% puli bym uderzyl i liczyl na call od Ax i kazdego Q, a czasem nawet jakas mala pp cie sprawdzi

  3. #3
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    A nie lepiej wtedy uderzyć wysoko? Może weźmie nasz bet za missed FD? Taki mały bet to wygląda na please call me.

  4. #4
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Pytanie trochę w związku z ww. ręką, ale bardziej ogólne: Czy często na stawkach rzędu NL10-NL100 spotykacie się z sytuacją, kiedy TAG raisuje (lub check-raisuje) cbeta mając top pair, np. QJ-AQ w powyższej sytuacji?

  5. #5
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    376
    Cytat Zamieszczone przez PeriMCS Zobacz posta
    A nie lepiej wtedy uderzyć wysoko? Może weźmie nasz bet za missed FD? Taki mały bet to wygląda na please call me.
    To juz sam sprawdz w praktyce. Ja bije tak ok 40% pota
    Cytat Zamieszczone przez Trias Zobacz posta
    Pytanie trochę w związku z ww. ręką, ale bardziej ogólne: Czy często na stawkach rzędu NL10-NL100 spotykacie się z sytuacją, kiedy TAG raisuje (lub check-raisuje) cbeta mając top pair, np. QJ-AQ w powyższej sytuacji?
    wedlug mnie wiekszosc tylko calluje

  6. #6
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    alin:]