Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    raciborz
    Posty
    70
    Otrzymałem e-maila z propozycją wyrobienia bonusu,skorzystałem z propozycji.Bo któż by zrezygnował z darmowych paruset euro .Włączyłem ich czat"live" zapytałem o rakeback.Odpowiedż oczywiście 30 % ,minimum 250 euro rackeback.Nowy miesiąc nic nie wpłyneło na konto więc pytam co jest?.Niema rakeback!!,przy 8000 FPP może rozmawiać o takich rzeczach.Pytanie czy jawnie olewają,czy pracownik to niekompetentny idio....?.Nie polecam ich nikomu.Zauważyłem że pokeromy które mają bukmacherke mają w dupi... pokerzystów(dotyczy bossmedi),naciołem się kolejny raz.No cóż trza wracać na stare śmieci

  2. #2
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Wyrobiłeś co najmniej 100€ rake'u?

  3. #3
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez BIROFIL Zobacz posta
    naciołem się kolejny raz
    Czy "naciołem" sugeruje cioła?

  4. #4
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    raciborz
    Posty
    70
    tak cioła,wyrobiłem około 300 e

  5. #5
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    169
    "minimum 250 euro rackeback " czyli rake`a byś musiał wyrobić około 833e żeby dostać ten bonus

  6. #6
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,141
    Czy 30% rakeback to jest jakaś super oferta na którą trzeba się rzucać w obecnych czasach ?

  7. #7
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    raciborz
    Posty
    70
    Jest jeszcze jedna sprawa która eliminuje' paradise".Rake(dla uprzywilejowanych) oraz punkty FPP na liczne są dopiero od 0.25 w rozdaniu,turnieju .Przykład ,rozegrasz 1000 coolerów po 2 euro dostaniesz gówn.....A powinieneś 800 FPP(lub 200 rake dla uprzywilejowanych).Tak przy najmiej jest na innej platformie boss medi,nie wiem czy na wszystkich

  8. #8
    Dołączył
    Apr 2009
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    264
    BIROFIL, w sieci są dużo lepsze oferty, w których nie musisz się prosić o 30% rakeback. Na przyszłość sugeruję zastanowić się przed wyborem miejsca do gry, przeanalizować warunki bonusów, rb itd tak, żeby uniknąć rozczarowań. pozdr