Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 27
  1. #1
    Dołączył
    Jan 2012
    Posty
    16
    Chciałbym prosić Was o przedstawienie mi sytuacji w Full Tilt Poker. Słyszałem o jakichś zarzutach i konfliktu z prawem, ale nie mogę się w tym połapać. Czy ktoś mógłby mi opisać tą sytuację?

  2. #2
    Dołączył
    Apr 2011
    Posty
    18
    Najkrócej: gracze wpłacali pieniądze na na konto pokerroomu, a właściciele sporą część tej kaski na swoje konta na Kajmanach

  3. #3
    Dołączył
    Feb 2012
    Posty
    9
    no nie do końca bo władze USA ich zgarneły i graczom amerykańskim wypłacają kasę, a firma FTP ma być sprzedana do europy i dalej działać legalnie więc jest nadzieja...

  4. #4
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728
    Miałem dzisiaj sen, że FTP wróciło z nowymi designami stolików, które były 100 % sick ... myślę, że to dobry znak

  5. #5
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728

  6. #6
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    215
    Prorok? Nice dream sir

  7. #7
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    892
    fajnie byłoby jak by do wakacji ruszyli

  8. #8
    Dołączył
    Feb 2012
    Posty
    9
    Chodzą plotki że pokerstars kupuje FTP!!! i co wy na to???
    btw tez miałem sen że ruszyli...oby

  9. #9
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    kazdy komu zostala tam wieksza gotowka napewno nie raz snil ze wyplacal Jesli chodzi o stars to albo oni albo nikt

  10. #10
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728
    Lecą w gumki z tym powrotem FTP. Zero newsa, opóźnienia niekontrolowane kilkumiesięczne. Jeszcze parę miechów takich i wyłożę na to wszystko laseczkę. Czuję się ich klientem pomimo, że room nie działa i że mam pustego rolla, dlatego takie lewe newsy też odbieram jako oszukiwanie klienta. Teraz jest WSOP więc dla nich to znowu będzie pewnie świetne usprawiedliwienie żeby nic nie robić, siedzieć na dupie i drapać się po głowie pytając - "co robimy dalej ?". Jak na polskiej budowie 30 lat temu kurwa. Chcę grać !