Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    4
    Witajcię!

    Jestem początkującym graczem, bardziej od cash przypada mi gra turniejowa, do tej pory grywałem turnieje jednostołowe raczej rekreacyjnie, chciałbym jednak w miarę dobrze zainwestować 50$ z PokerStrategy.com na EP. Jakie typy gier polecacie? Czy warto od początku postarać się o wsparcie programów? PokerTracker? PokerMenager itp..? Zazwyczaj gram bez żadnych wspomagaczy...co na pewno generuje błędy ale bardziej przypomina to grę na żywo gdzie jednak trzeb polegać tylko na sobie.

    Dziękuję za wyrozumiałość odpowiedzi.

    Pozdrawiam
    Desaix1800

  2. #2
    Dołączył
    Sep 2012
    Posty
    2
    Trochę czasu minęło, ale może komu innemu będzie pomocne. Z takim bankrollem polecam 0,5$ 90 turbo miksowane z 0,10$ 360 turbo. Wspomagacze takie jak HM nie podejmują decyzji za Ciebie- ciągle możesz polegać tylko na sobie, ale jeśli grasz 16 stołów, to nie widzisz tego co byś widział grając jeden stół, tak jak podczas gry na żywo. Widzisz jedynie statystyki więc masz znacznie, znacznie mniej informacji niż podczas gry na żywo. Pytanie jest jeszcze, chcesz grindować i na tym zarabiać czy grać dla przyjemności? Jeśli dla przyjemności, to możesz grać nawet satelitę do SM za 50$, choć osobiście wtedy polecam SNG 9 osobewe za 1,5$ i od czasu do czasu Euro Steps dla urozmaicenia. Chyba, że nawet nie myślisz o wypłacaniu pieniędzy, wtedy tylko Euro Steps i jakieś turnieje non-turbo za 1$. Na turkach sobie pograsz a ze stepów możesz przeżyć przygodę

  3. #3
    Dołączył
    Sep 2012
    Posty
    2
    P.S. Ja na zaczynałem z 10$ od 0,10 360 turbo i 0,02 hyper-turbo i po 600 grach zrobiłem 150$ - te 600 gier to jeśli się sprężysz dwa dni.