Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12
  1. #1
    Dołączył
    Dec 2011
    Posty
    12
    Witam!

    Ostatnio się długo zastanawiałem nad kierunkiem jaki chciałbym obrać w mojej pokerowej "karierze"...
    Poker online mnie nie przekonuje, zabiera z gry najlepsze (w mojej opinii) aspekty psychologiczne i zmienia rozrywkę w bądź, co bądź grind i obserwowanie statystyk.

    Teraz moje pytanie:
    Czy uważacie, że można być dobrym pokerzystą live nie grając w internecie? (zakładając, że mam możliwość gry mini turniejów 3+ razy w tygodniu)

    Czekam na Wasze opinie!

    Pozdrawiam serdecznie
    Roff

  2. #2
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    266
    Oczywiście, że można, chociaż ciężko będzie się obyć bez materiałów szkoleniowych zawartych w internecie, jeżeli nie jesteś matematycznym geniuszem albo kimś w tym rodzaju :P

  3. #3
    Dołączył
    Dec 2011
    Posty
    12
    Przez "dobrym pokerzystą live" mam na myśli zajebistym oczywiście

    Hm, z materiałów szkoleniowych jak najbardziej planuje korzystać, nie podoba mi się samo granie online, oglądanie/słuchanie/dyskutowanie o grze online to co innego

    Swoją drogą jaką stronę "couchingową" polecacie? Cena raczej nie gra roli, zależy mi żeby była naprawdę dobra.

  4. #4
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    389
    Ale jaki to ma sens? Przy obecnym prawie w Polsce trudno chyba w ogóle planować jakąkolwiek karierę pokerową bez gry w sieci. No i nie ma w tym za bardzo logiki, bo albo szukamy rozrywki, albo chcemy grać i zarabiać.

  5. #5
    Dołączył
    Dec 2011
    Posty
    12
    Ależ sensu jest wiele, uwierz mi mam gdzie grac jesli chodzi o zdobywanie doswiadczenia, poza tym przeciez u naszych sasiadow kasyn, w ktorych mozna pograc jest wiele, a sam poker doskonale laczy sie z podrozami.

    Oczywiscie, ze chcialbym sie docelowo z pokera utrzymywac, jak pewnie wiekszosc tutaj, ale to nie znaczy, ze musze grac w internecie-moge sie skupic na grze live, z ktorej czerpie radosc, i to w niej rozwinac swoje umiejetnosci do odpowiedniego poziomu
    Przynajmniej takie mam zdanie, a ze jestem ciekaw waszych opinii to temat zalozylem...

    Tak czy siak - dzieki za odpowiedz

    Pozdrawiam
    Roff

  6. #6
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180

  7. #7
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    256
    hahaha dokładnie jak Krzysiu "wyśpiewał"

    Można grać tylko live i być dobrym tylko po co? Ciężko będzie dogonić pokerzystów online.. Nie trzeba online grać 15 stołów na raz. Ja zwykle gram 2-3, dodatku turnieje i to PLO. Jestem w stanie na tym zarabiać i kilka razy w roku pojechać dzięki temu na duże turnieje LIVE. Grając wyłącznie live będzie ciężko... Ale rozumiem o co Ci chodzi. GL

  8. #8
    Dołączył
    Dec 2011
    Posty
    12
    Haha, no dzieki, dzieki

    Czyli co, mowicie zeby sobie online troche turniejow grac zeby zdobyc doswiadczenie i fundusze... Jak rozumiem wyplacacie/wplacacie przez moneybookers?

  9. #9
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    266
    dokładnie tak :P

  10. #10
    Dołączył
    Dec 2011
    Posty
    12
    Coz, wychodzi na to ze bede sie musial przekonac do tego pokera online

    Serdecznie dziekuje wszystkim za wklad i pomoc!

    Pozdrawiam
    Roff