Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 25 z 25
  1. #21
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    2
    prosze wyjaśnijcie mi to dokładnie. gram z kolegą w darmowe turnieje pokera na europoker. realnej kasy na koncie nie mamy. kolega ostatnio wygrał w turnieju 70$ i zamiast kasy dostał 280 punktów premii. z tego co się doczytałem to aby mieć wypłate trzeba mieć uzbieraną pewną ilość punktów gracza. w związku z tym mam pytania:
    1 co te zdobyte punkty premii dają? czy one się jakoś liczą do punktów gracza?
    2 ile tych punktów gracza trzeba konkretnie uzbiera aby te 70$ kolega miał wypłacone?
    3 czy trzeba jakieś realne pieniądze wpłacić i jeśli tak to ile minimum?
    4 czy aby zdobywać punkty gracza to trzeba grać wyłącznie w turniejach gdzie jest jakaś wpłata własna potrzebna czy można grać tylko w freerole?
    Ostatnio edytowane przez g1a2 ; 14-07-2009 o 12:20

  2. #22
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Macie przesrane jak w ruskim czołgu gdyż to sa pieniadze dopiero do wyrobienia i pewnie sporo sie trzeba nagrac zeby uwolnic te $70

  3. #23
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    A czy europoker nie został czasem przejęty przez bwin?

  4. #24
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    2
    wiecie może jak można zmodyfikować dane osobowe na europokerze? w czasie zakładania konta podałem złe nazwisko i chciałbym to zmienić, ale moge tylko hasło zmodyfikować, reszty niestety nie. ewentualnie jak skasować konto żeby potem założyć drugie? próbowałem napisać do nich wiadomość, ale jak dałem wyślij to mi pokazało błąd serwera i pewnie nie poszło. a w ogóle jak kumpel do nich kiedyś napisał (wtedy poszła wiadomość bez problemów) to do tej pory mu nie odpisali. czy w związku z tym można do nich pisać po polsku czy tylko po angielsku i czy kiedykolwiek odpisali wam coś?

  5. #25
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    człowieku daj sobie spokój z nimi - zapisz się do innego rooma z dobrym nazwiskiem