Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 36
  1. #1
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    769
    witam, widzialem podobna zabawe kiedys na 2p2 i chcialem sprobowac rzucic cos nowego tutaj na forum.

    chodzi o 'play a hand with me' - wrzucam reke po kawalku i do momentu decyzji HERO i pytam sie was o zdanie, postrzegany range przeciwnika, czy o czym tam jeszcze mozna sie wymadrzac. minus jest taki, ze reka juz sie odbyla i nie przeglosujecie mojej decyzji

    na villainow mamy 130-160 rak, wiec mozna mniej wiecej okreslic kto kim jest, ale na statsach w stylu fold to 3b albo 4bet nie bardzo mozna polegac.

    Grabbed by Holdem Manager
    NL Holdem $0.50(BB) Replayer
    SB ($63.80)
    Hero ($52.65)
    UTG ($50)
    UTG+1 ($26.50)
    UTG+2 ($51.50)
    MP1 ($20)
    CO ($97.10)
    BTN ($42.15)

    Dealt to Hero

    UTG raises to $1.50, fold, fold, fold, fold, BTN calls $1.50, fold, Hero ??

    utg 14/11/3,0 po 156 rekach, EP open 17% (MP 12, CO 10, BTN 11), fold to 3b 2/3, 4bet 0/3, cbet flop 6/7
    btn 15/13/2,0 po 137 rekach, call open 1/48, 3bet 0/48, fold to 3b 1/2

    jakie range im dajecie, co robicie i dlaczego ? jak trzeba jeszcze statsy jakies chcecie to dajcie znac.

  2. #2
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    389
    Bardzo fajny pomysł na analizę, ale problem jest taki, że 150 h to jednak w gruncie rzeczy unk i trudno będzie tutaj wymyślać jakies ciekawe linie czy próbować eksploatować leaki.

    Co do rozdania: Hero calls $1.50
    Oczywiście teoretycznie można to 3betować, ale zawsze będzie to 3bet/fold no i nie mamy wiedzy o calling range UTG w 3betowanych potach, więc grać to OOP będzie bardzo ciężko.

  3. #3
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    769
    tak akurat robie analize stycznia i ta reka mi wpadla w oko, niestety na wiekszosc ludzi mam max kilkaset rak.

    jak dla mnie 3b-fold na unk nie ma sensu za bardzo, za callem przemawia mi 80bb BTN, ktory przy takim stacku moze byc a) slabym graczem b) podwojonym midstackiem, ktory ma opatentowane granie 40bb, a moze sie pogubic przy glebszym stacku. bez BTN chyba bym to zrzucal, bo nie wyglada utg na nita ktorego zestackujemy trafiajac seta.

  4. #4
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    769
    ok, hero calls 1,50

    FLOP ($4.75)

    Hero ???

    dbet =/= check-raise ?

  5. #5
    Dołączył
    Apr 2007
    Przegląda
    Litzmannstadt
    Posty
    548
    Call pre chyba standard, chociaz gdybym mial duzy sample i wiedzial, ze to bardzo dobrzy regularsi, to mozna nawet to zrzucic.

    Zalozmy, ze donk betujesz, dostajesz raise. Co robisz i dlaczego? 3bet wyglada bardzo silnie, ale callowac tego bez pozycji nie chcesz. Duzo zalezy od tego jak jestes widziany przez tego, ktory da Ci akcje, tzn. czy mozesz tak zagrac z jakims drawem.
    Check/raisujac mozesz repowac draw i wydaje mi sie, ze jest szansa, ze, ktorys spewnie jakas op. Wrzucasz rowniez wiecej kasy do puli, bo po donk becie mozesz dostac tylko pot control call. Druga sprawa, ze nie wydaje mi sie, zeby made hand (op, tp, etc) albo drawy zagraly check behind, wiec ewentualne danie free card nie jest tragedia.

  6. #6
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    389
    Gratek +1

    Donkbet miałby sens, gdybyśmy grali na jakichś pasywnych fiszy, a tutaj mamy gości rysujących się na solidnych TAGów. Ten board jest mocno drawowaty więc są spore szanse, że jeden albo nawet dwóch wrzuci jakąś kasę do puli, a o to nam chodzi

    Oczywiście, wszystko co tutaj zrobimy wygląda bardzo mocno, ale w trzyosobowej puli donk bet jest dla mnie face up betem for value and protection. Jak draw byś donkował w dwóch przeciwników?

  7. #7
    Dołączył
    Apr 2007
    Przegląda
    Litzmannstadt
    Posty
    548
    zanim puscisz akcje dalej, to sam uargumentuuj dlaczego zagrales tak, a nie inaczej

  8. #8
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    769
    zagralem dbeta for value i dla ochrony reki, pomimo tego, ze utg ma 6/7 cbet, wydawalo mi sie, ze utg moze nie chciec wystawiac sie na raise z jakimis parami Jx albo 99,TT,QQ, broadwaye i niskie pockety przeczeka. ma dwoch cold callerow, board doskonaly do bluff raisowania, bo mozna miec juz str8, repowac sety, dwie pary i combodrawy.

    zgadzam sie z wami, ze check-raise baaardziej moze na draw wygladac i dostac light calla od overpary, ale naprawde balem sie przeczekania tego flopa i dobrania przez jednego z nich do str8 / flusha. co do akcji hero, to oni na pewno nie maja na mnie tyle statow, ale ostatnie 50k staralem sie miec po rowno dbet i ch/r flop i miksowac granie setow i drawow w takich spotach.

    za dbetem rowniez przemawial mi wtedy BTN ktorego stawialem na podwojonego midstacka, ktory moze sie pogubic przy 3 stritowej akcji.

    FLOP ($4.75)

    Hero bets $3.50, UTG folds, BTN calls $3.50

    TURN ($11.75)

    Hero ??
    nie mam teraz statystyk bet vs missed cbet, moge wrzucic wieczorem. tak czy inaczej - totalny brick, ja sie sklaniam do barrelowania i wyciagania value od pary+draw

  9. #9
    Dołączył
    Apr 2007
    Przegląda
    Litzmannstadt
    Posty
    548
    dalej gra sie samo cbet

  10. #10
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    769
    vs relatywny unknown tez mi sie tak wydaje, przy jakims agresywnym typie mysle, ze x-shove moglby byc tez niezly.

    zabetowalem chyba za malo, chociaz zostaje nam ladny psb juz, river nie do konca przyjazny spada i teraz tricky part - co robimy ?

    TURN ($11.75)

    Hero bets $8.50, BTN calls $8.50

    RIVER ($28.75)

    Hero ??
    Ostatnio edytowane przez 82rott ; 01-02-2012 o 14:45