Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 36
  1. #11
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    389
    Sizing dla mnie ok, nie widzę powodu, że grać tu więcej niż 3/4 pota.

    River konkretna zagwozdka Nic nie piszesz o tym, jak widzisz jego range. Dla mnie on tu na turnie ma albo FD albo średnią rękę z jakimś showdown value (wszystkie Jx dające mu TP i straight draw, QQ jeśli nie 3betował, może 99-TT, chociaż powinien to na T chyba zrzucić, ewentualnie mało prawdopodobne 87). Nutsy powinien na takim boardzie wsunąć najpóźniej na turnie.
    Mamy do wyboru: bet/call, bet/fold, check/call, check/fold.
    B/c jest oczywiście pozbawiony sensu, bo jeśli wrzuci resztę stacka to tylko z flushem.
    B/f - jego calling range na jaki liczymy to po prostu bluff catchery. A czy uwierzy, że my triple barrelujemy taki board OOP z air? Chyba niekoniecznie Przydałyby się jakies ready z jego showdownów i statystyka WTSD, choć na takiej próbce zbyt wiele nam nie powie.
    C/c - Trudno mi sobie wyobrazić, że villain zamieni swoje SD value w blef. Oczywiście, checkiem pokazujemy słabość, ale nie przesadzałbym z levelingiem i nie liczył na to, że jeśli zaczekamy, to on może uderzyć z AJ lub QQ for thin value.
    Zostaje zatem niestety c/f i dla mnie to najlepsza opcja. Mamy do czynienia z gościem, który nie jest zbyt agresywny, ale też nie jest fiszem i nie widzę tu u niego ani light calli, ani blefów na river.

  2. #12
    Dołączył
    Apr 2007
    Przegląda
    Litzmannstadt
    Posty
    548
    Imho sizing na turnie ok. Potuja albo overbetuja w takiej sytuacji fish nity obsrane drawami
    River gram chech/fold. Sety, dwie pary lub strit powinny raisowac najpozniej na turnie. TP i OP (spokojnie moze miec tu QQ+) graja check behind. Zostaja tylko trafione flushe, ktore zawsze zabetuja.
    Pytanie czy jest tu miejsce na jakis maly bet/fold i od czego to value mozna sciagnac?

  3. #13
    Dołączył
    Apr 2007
    Przegląda
    Litzmannstadt
    Posty
    548
    Cytat Zamieszczone przez Herme$ Zobacz posta
    S
    B/f - jego calling range na jaki liczymy to po prostu bluff catchery. A czy uwierzy, że my triple barrelujemy taki board OOP z air? Chyba niekoniecznie Przydałyby się jakies ready z jego showdownów i statystyka WTSD, choć na takiej próbce zbyt wiele nam nie powie.
    Jezeli liczymy, ze bedzie bluff catchowac, to raczej nie zagrasz tu 1/3 pota, tylko wiekszy bet, na ktory juz nie ma miejsca na fold.

  4. #14
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    389
    Nie rozumiem. Oczywiście, że betując więcej commitujemy się do puli. A jeśli już miałbym liczyć na jego bluff catching to wolałbym zagrać właśnie mniej. Tyle, że taki please call me bet będzie bardzo czytelny i nie sądzę, żeby został sprawdzony.

  5. #15
    Dołączył
    Apr 2011
    Posty
    18
    Cytat Zamieszczone przez Herme$ Zobacz posta
    Tyle, że taki please call me bet będzie bardzo czytelny i nie sądzę, żeby został sprawdzony.
    A czego tutaj oczekujemy? Liczymy na raise przeciwnika? Chyba nie. :/
    I z czym on mógłby tutaj callować duży bet? 77, AJ ... - raczej tego niewiele, więc lepiej reprezentować mocną łapę słabszym betem aniżeli odwrotnie.

    Najpewniej ch/fold
    lub ew. bet 0.5 pot/fold to raise [JJ]
    Ostatnio edytowane przez robinAK ; 01-02-2012 o 17:52

  6. #16
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    389
    Cytat Zamieszczone przez robinAK Zobacz posta
    A czego tutaj oczekujemy? Liczymy na raise przeciwnika? Chyba nie. :/
    I z czym on mógłby tutaj callować duży bet? 77, AJ ... - raczej tego niewiele, więc lepiej reprezentować mocną łapę słabszym betem aniżeli odwrotnie.

    Najpewniej ch/fold
    lub ew. bet 0.5 pot/fold to raise [JJ]
    Przecież sam napisałem, że ch/f jest najlepszą opcją.
    Nie wiem jakim cudem dajesz mu do range 77 i JJ, dla mnie on tu nigdy nie ma seta. Bet za pół pota nas commituje i nie ma sensu.

  7. #17
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,141
    lol jaki c/f ?! Gosciu wydaje sie w miare ogarniety patrzac na statsy wiec jakim cudem on bedzie callowal fdrawy na turnie wtf? (i to calluje duzy bet nie jakis halfpot). Ewidentnie wyglada na zakres AJ/KJs być może TT/99 i w taki zakres betujemy, i nie betujemy duzo bo nie ma tutaj miejsca na zaglebianie sie czy on zrobi nam turbo reada i shipnie cos z showdown value jako blef bo obstawiam, ze takie cos stanie sie raz na 50 takich sytuacji. Ja bym na river zajebal 11$ i z czystym sumieniem złożył się do shipa.

  8. #18
    Dołączył
    Apr 2011
    Posty
    18
    Cytat Zamieszczone przez Herme$ Zobacz posta
    Przecież sam napisałem, że ch/f jest najlepszą opcją.
    Jest opcją, Czy najlepszą, to się dopiero okaże

    Cytat Zamieszczone przez Herme$ Zobacz posta
    Nie wiem jakim cudem dajesz mu do range 77 i JJ, dla mnie on tu nigdy nie ma seta. Bet za pół pota nas commituje i nie ma sensu.
    JJ nie daję. Dam jeśli mnie przebije po becie 1/2pot na tym riverze.

  9. #19
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    389
    @Karlos83
    Gość jest ogarniający i nie będzie callował FD na turnie, ale callnie na river z KJ gdzie bije nasze air, które triple barrelując taki board mamy bardzo często. A hero zagra bet za 11$ i zrzuci na ship mając do dołożenia jesli dobrze liczę jakieś 17$ do puli 67$. That makes sense.

    Zresztą skoro wyrzucasz z jego range FD to jaka logika stoi za foldowaniem do shipa?!

    @robinAK
    Dlaczego miałby przebijać z top setem na river na nie na flopie lub turnie?
    Ostatnio edytowane przez Herme$ ; 01-02-2012 o 23:39

  10. #20
    Dołączył
    Apr 2011
    Posty
    18
    Cytat Zamieszczone przez Herme$ Zobacz posta
    Dlaczego miałby przebijać z top setem na river na nie na flopie lub turnie?
    No właśnie! Więc moim zdaniem on tam nie przebije. :
    A jak przebije mój bet, to ja składam.
    Aczkolwiek bet 1/2pot daje tę szansę, że pula jeszcze nie jest stracona. Bo może mieć np. QQ, AJ, KJ, 77,TT. A jeśli ma (a coś musi mieć skoro jeszcze jest w rozdaniu), to raczej po check, gdy wpada scary card, nie odpuści.
    Ostatnio edytowane przez robinAK ; 02-02-2012 o 02:04