Strona 19 z 35 PierwszyPierwszy ... 9171819202129 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 181 do 190 z 348
  1. #181
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Ja się z tej dyskusji wypisałem, bo mnie ona przerosła Poker to gra informacji, a my dyskutujemy o tym, czy dobrze jest dobrowolnie się tej informacji pozbawić...

  2. #182
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    566
    Woland ????/

  3. #183
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Jacks????/

  4. #184
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    566
    Najebany byłem... pisalem post dośc dlugo, ale wyszlo tylo to co widac. Najwyrazniej na nic wiecej nie bylo mnie stac

    Ale mysl w tym jest. Nie pisałem że HUD jest zly i ze lepiej grac bez niego. Tylko pisalem że gra sie inaczej. Pamietam kolesia co mial 5bb/100 na nl200 chyba. grał bez Huda, choć ewidencjonował gre. Uczył sie regów itd... ale na bierząco z Huda nie korzystał. Mowił że zaburza mu to tok myslenia i cos tam jeszcze... Generalnie grał bez Huda. Co do stołów to podam staty które już podawałem

    nl10 30 zwykłych i 5 anonimowych
    nl20 23 zwykle i 10 anonimowych
    nl50 21 zwykłych 1 anonimowy
    nl100 24 zwykle 4 anonimowe
    nl200 6 zwykłych 12 anonimowych
    nl400 3 zwykłe 8 anonimowych

    Oczywiscie to sie zmienia. Na niskich limitach jest raczej duzo wiecej anonow

  5. #185
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    HUD jest przereklamowany. Pewnie, że jak się umiejętnie korzysta, to pomaga w grze. Ale nie jest to też ani cudowne narzędzie do wygrywania, ani absolutna konieczność, bez której nie damy sobie rady.
    Taki Ansky na przykład stwierdził, że z HUD-a nie korzysta, bo statsy nie powiedzą mu o przeciwnikach nic, czego i tak by nie wiedział.

  6. #186
    Dołączył
    Mar 2009
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    307
    Dajcie spokój.. W ogóle nie mam pojęcia po co jest ten wątek. Jeśli ktoś myśli że poker to oszustwo (albo podejrzewa) a gra dalej to jest hazardzistą. Bo czym jest dla hazardzisty, któremu udało się raz wygrać w blackjacka, a potem przegrywa i myśli że ktoś go oszukuje? Ale gra dalej...
    Sam przeżywam duży downswing żeby nie było..
    Wracając jednak do HUD-a, przecież Wy sobie teraz dobieracie argumenty do swojej wersji. HUD nie bo to rozprasza, HUD nie bo ja i tak to wiem po chwili to co HUD itd. No dajcie spokój, grając kilka stołów nie ma szans osiągnąć tego co po chwili pokazuje nam HUD. Grając maksymalnie 2 stoły możemy zaobserwować co najwyżej który z graczy jest fiszem, ale rega poznamy dopiero po długich godzinach gry.
    Podsumowując, HUD jest nieocenioną pomocą bez której wiele zagrań mega opłacalnych byście nie zrobili. A jeśli szukacie powodu swojej złej gry to nie szukajcie jej w dodatkowych informacjach o przeciwnikach, bo potem będziesz szukać w złym ustawieniu rozdzielczości a na końcu dojdziecie do złego oświetlenia lub mniej smacznego obiadu.

  7. #187
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez Trias Zobacz posta
    Taki Ansky na przykład stwierdził, że z HUD-a nie korzysta, bo statsy nie powiedzą mu o przeciwnikach nic, czego i tak by nie wiedział.
    Nie wiem co ten pan gra i w jakich ilościach. Ja gram SnG. Dziś w szczycie miałem 25 sztuk. Na każdym 8 przeciwników, co daje 200 graczy (minus duplikaty). Więc na tekst że "statsy nie powiedzą mi więcej niż bym sam wiedział" mogę jedynie parsknąć.

  8. #188
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728
    Są gdzieś stoły anonimowe do play money ?

  9. #189
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Cytat Zamieszczone przez Woland Zobacz posta
    Dziś w szczycie miałem 25 sztuk. Na każdym 8 przeciwników, co daje 200 graczy (minus duplikaty).
    No więc nie wypowiadaj się tak kategorycznie o cashowcach grających 4-6 stołów (a wspomniany Ansky gra czasem nawet 9), bo to zupełnie inna bajka.

  10. #190
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez Trias Zobacz posta
    No więc nie wypowiadaj się tak kategorycznie o cashowcach grających 4-6 stołów (a wspomniany Ansky gra czasem nawet 9), bo to zupełnie inna bajka.
    SH czy FR? Pewnie SH, ale nawet wtedy ma 9x5 = 45 przeciwników. Pewnie gra na takich stawkach, że unikalni spośród tych 45 to jakieś 10, ale dla stawek osiągalnych dla nas pewnie byłoby to jakieś 30-35. I wtedy podtrzymuję swój lol dla "statsy nie powiedzą mi więcej niż bym sam wiedział"