Strona 3 z 35 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 348
  1. #21
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Valinor, Shire
    Posty
    633
    Cytat Zamieszczone przez Trias Zobacz posta
    Co rozumiecie przez "volume"?
    ilosc rak;

    maksymalizacja ilosci rozegranych rak w czasie jakim dysponujemy na gre, da nam wiekszy przychod na h niz granie kilku stolow z wiekszym winratem. Decyzje sa wrecz automatyczne, nie stawiamy sie w klopotliwych spotach a i wariancja jest mniejsza. Wszytskie te czynniki, czesto wplywaja na zmniejszenie winrate'u u graczy, ktorzy grali juz wyzej a nl10 jest tylko przykra koniecznoscia.

  2. #22
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    109
    Cytat Zamieszczone przez Trias Zobacz posta
    Co rozumiecie przez "volume"?
    Volume to dźwięki wydawane prze pokerzystę przy stole. Kiedyś spotkałem takiego człowieka co miał b.duże volume przy stole całkiem znana postać.

  3. #23
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Cytat Zamieszczone przez 2Jacks Zobacz posta
    No i juz wiem. Zostałem oszukany.
    Zgadza się...sam siebie oszukujesz
    Cytat Zamieszczone przez 2Jacks Zobacz posta
    Mówie sobie swingi

    Cytat Zamieszczone przez 2Jacks Zobacz posta
    ale jak bede grał na pewno sytuacja sie unormuje
    Obawiam się, że Twoja sytuacja właśnie jest unormowana.


    Cytat Zamieszczone przez 2Jacks Zobacz posta
    Najgorsze było to, że nie byłem w stanie określić gdzie leży przyczyna takiej złej gry...
    A widziałeś rozdania które wstawiłeś? Przyczyna jest taka, że Ty nie wiesz co robisz. Siedzisz na mikro więc nie kombinuj. Nie próbuj wyrzucać donków na nl10, bo jedynie wyrzucasz $ w błoto. Graj pokera równie skomplikowanego jak budowa cepa -> masz to napierdalaj, nie masz to chowaj sakiewkę. A jak już nabudujesz się na stawki gdzie zaczyna się poker to wtedy zacznij studiować materiały szkoleniowe, bo teraz to jedynie Ci zaszkodzą.

  4. #24
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728
    Grałem przed chwilą freerolla na PS i szczerze mówiąc opadła mi koparka. Pierwsze rozdanie w turnieju -

    Dostaję
    STACK - 1500

    6 osób limpuje pre flop.

    FLOP

    ktoś tam bet 60, 2 graczy call, jeden jeszcze za mną, a ja wiedząc z jakimi debilami często przychodzi zaczynać te freerolle po 9000 osób, pakuję się odrazu ALL IN, bo wiem, że prawie na pewno któryś z 4 graczy sprawdzi. No i dokładnie tak jest - jeden heros mnie sprawdza i oczywiście pokazuje :



    reszta jak to na PS

    TURN

    RIVER

    Dziękujemy za udział w turnieju. Czyli klasyczne rżnięcie na PS, typowe dla freerolli i micro stawek.
    Ostatnio edytowane przez martino ; 28-01-2012 o 07:43

  5. #25
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez martino Zobacz posta
    Czyli klasyczne rżnięcie na PS, typowe dla freerolli i micro stawek.
    I jeszcze tylko nam wyjaśnij dlaczego rżną Ciebie, a faworyzują innych.

  6. #26
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Udowodniono naukowo, że PLO i turnieje są rigged

  7. #27
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    566
    O kwa nawet weeskacz sie odezwał. ..... bede gral abc

  8. #28
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    769
    Cytat Zamieszczone przez martino Zobacz posta
    Dziękujemy za udział w turnieju. Czyli klasyczne rżnięcie na PS, typowe dla freerolli i micro stawek.
    przynajmniej za to nie zaplaciles. myslisz ze komus oplaca sie pisac skrypt, ktory w darmowych turniejach bedzie faworyzowal wiekszych donkow ?

  9. #29
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    566
    Cytat Zamieszczone przez martino Zobacz posta
    grałem przed chwilą freerolla na ps i szczerze mówiąc opadła mi koparka. Pierwsze rozdanie w turnieju -

    dostaję
    stack - 1500

    6 osób limpuje pre flop.

    Flop

    ktoś tam bet 60, 2 graczy call, jeden jeszcze za mną, a ja wiedząc z jakimi debilami często przychodzi zaczynać te freerolle po 9000 osób, pakuję się odrazu all in, bo wiem, że prawie na pewno któryś z 4 graczy sprawdzi. No i dokładnie tak jest - jeden heros mnie sprawdza i oczywiście pokazuje :



    reszta jak to na ps

    turn

    river

    dziękujemy za udział w turnieju. Czyli klasyczne rżnięcie na ps, typowe dla freerolli i micro stawek.
    lol.

  10. #30
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    389
    Szkoda, że to forum ożywa tylko przy okazji tematów "soft jest rigged" albo "soft jest rigged, ale ja znam kody".