Strona 1 z 35 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 348
  1. #1
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    566
    Tak jak w temacie. Choc jeszcze nie dawno pisałem w troche innym tonie, tak teraz nie ma juz wątpliwości. POKER OSZUKUJE!!!. A konkretnie to oszukało mnie microgaming.
    Od jakiegoś czasu gram w pokera. Roll zrobiłem od zera....jakos sie udało. Powoli przechodziłem z micro-micro na nl10,nl25, nl50. Jak by nie było zawsze mniej wiecej byłem graczem wygrywającym...i w zasadzie nadal jestem. W omahe troche wtopiłem, duzo wypłacałem i jakoś nie mogłem sie ulokować na chociazby nl50.

    2 misiące temu postanowiłem nie wypłacac kasy i grac z myślą o przechodzeniu na wyzsze stawki.
    Powróciłem do nl10 z rollem 15BI. Chciałem grać do 50 BI na nl20 i przejśc wyżej. Ugrałem 110 k rak na nl10. Mój winrate to 0,9 Bb/100. Czyli jak by nie było troche słabo. Tym bardziej że pamietam, że zawsze miałem koło 10Bb/100. Mówie sobie swingi, na pewno jakies leaki...ale jak bede grał na pewno sytuacja sie unormuje. Najgorsze było to, że nie byłem w stanie określić gdzie leży przyczyna takiej złej gry... No i juz wiem. Zostałem oszukany. Jestem poniżej 20 BI EV. Choc ta statystyka nie jest zbyt powazna, to jednak o czyms swiadczy. Do tego mam z pewnością drugie tyle jakichś dziwacznych coolerów, gdzie koles dobiera jakies gut shoty... Wskoczyłem na nl20, dostałem po dupie.
    Mówie sobie, tak czy siak na bank sie nie poddam i wracam na nl10.

    Wracam i gram sesje. Nawet Hem mi padł, więc nie wkleje rąk.

    1.Podbijam z AQ i koleś 70/20 sprawdza. Flop KJT i spade FD. Leca all-iny o koles pokazuje Ks5s. Oczywiscie trafia.
    2.Nastepna ręka i ten sam koleś. Ja podbijam z But z KK. Koleś call na BB. FLop 68T i gram CB i koles call. Na turnie spada 7 i on trafia seta 77(dużo jednak nie straciłem)
    3.Izoluje Fisha. 80/10 staty i 0 CB fold. Gra nawet flop turn check/call z absolutnie niczym żeby zablefować river pot betem. Mam AQ i flop spada Q84. Koleś pokazuje Q8
    4. Ponownie izoluje fisha, jednak ten juz sie irytuje. Staty 60/10. Mam AT i flop T93 rainbow. Koleś gra insta pot bet, ja gram raise, on gra reraise... i pokazuje 97 of. 7 spada już na turnie.

    Niby fajnie że kolesie tak grają. Tylko o co chodzi?! Czemu na moim winracie zupelnie tego nie widać? Przejrzałem sobie HH i widze mase połamanych setów. I teraz dochodzimy do sedna. Moj obecny swing(o ile to jest swing) ma zupelnie inna strukture niz swingi wczesniej. Nie ma nawet jednej ręki typu all-in na flopie set VS overpara i koles trafia 2 outer. Nie ma zupelnie stackowania sie TP vs Over. Jest za to pelno set VS tr8, vs flush. Nie moge pojąc czemu cały czas przegrywam w taki sposób jak podałem. Jest pełno coolerów, ale jakby o poziom wyżej. Do tego kolesie , choc by nie wiem jakim był donkiem, to zawsze mają cos silniejszego. Niby widzisz board i koles może mieć 2 pary, jakiegoś seta...ale prawie zawsze ma str8, albo cos silniejszego niz ty.

    Teraz zmieniam taktyke i zobaczymy co z tego wyjdzie.

  2. #2
    Dołączył
    Sep 2011
    Posty
    22
    wnikliwa analiza

  3. #3
    Dołączył
    Feb 2011
    Przegląda
    Miasto Kotów
    Posty
    15
    Kurde.... Bracie! Aż mnie ciarki przeszły...
    Mam to samo! Nic nie mówiłam, bo zaraz będzie, że przegrywam i szukam teorii spiskowej. Albo, że na micro to tak jest, że donki grają byle co i ciężko liczyć na dobrą grę.
    Ale dokładnie to samo. Nie chodzi o to, że gram z 56s na turnie 789 rainbow i przegrywam z 10J, chodzi o to że dostaję od 83o bo na turn i river spada mu do koloru albo bałwanki dwa! (to akurat przykład wyssany z palca).
    Prawdziwy?
    5Betuję z buta z KK, koleś z BB check za połowę stacka.
    na flop spada. 99K. lecą alliny. Na turn spada 9, river X
    Koleś pokazuje 96o!!!

    I nie chodzi o to że coś takiego się stało, to się dzieje nagminnie. Nie ma srania że ja mam AA a ktoś QQ i dobiera on a nie ja. Tutaj kurde donki i fiske latają fulami, kolorami i karetami!
    Co więcej, zaczęłam obserwować innych regularsów i widzę, że jest to samo. Koleś, który ewidentnie gra dobrze, nawet przy stole nie wchodzimy sobie w drogę bez wyraźnej przewagi, nagle dostaje outa w taki sam sposób.
    Powiedzcie mi też jedno, jak jest szansa na coś takiego?

    Miałam konflikt z Kleopatrą23. Ona zaczęła być promowana przez P* a ja twierdzę, że nie umie grać i jest wulgarna. (support o tym wiedział).
    Gram sobie w turku na 700 osób i nagle przemieszanie miedzy stolikami i lądujemy na tym samym. OK bywa (myślę sobie) Ja ze stackiem 9800 ona 6000.

    Chwila grania, mnie nic nie przychodzi więc folduje. Małe sprawdzenie i suma sumarum ja mam 6400 ona 6700.
    Ja na Butonie ona na UTG.
    Ona 4 bet i jedna laska z middla sprawdza.
    JA mam AJ wchodzę allin preflop.
    Ona sprawdza laska z middla sprawdza.
    Ja AJ, ona AQ middle A10

    Flop: 5 Q A !!!!

    Jakie są szanse????

  4. #4
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Aaaaleee to już byyłooooo.... Iiiii nie wróci więęęę.... A nie, sorry, jednak wróci. Co chwilę od początku ta sama heca

  5. #5
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    566
    Ta sama. Jednak zastanawiam sie czy najnormalniej w swiecie gra sie duzo polepszyła i stosunkowo więcej jest takich spotów gdzie są 2 mocne układy, a mniej TP vs TP czy cos takiego. Najlepsze jest to, że na nl 20 gra jest duzo "fajniejsza". Na nl10 to już pawia puszczam. Wczoraj odpaliłem sobie 6 stołów i wszyscy, absolutnie wszyscy to staty 20/16 ..cos takiego. Widze, że kolesie sa strasznie pasywni i jakby mysleli tylko o nieprzegraniu(mowa o regach). Jest zupelnie inna struktura owych swingów

    Prima No-Limit Hold'em, $0.10 BB (4 handed) - Prima Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    Button ($8.33)
    Hero (SB) ($10.41)
    BB ($6.82)
    UTG ($14.89)

    Preflop: Hero is SB with A, 10
    1 fold, Button calls $0.10, Hero bets $0.35, 1 fold, Button calls $0.30

    Flop: ($0.90) 2, 5, 6 (2 players)
    Hero checks, Button checks

    Turn: ($0.90) 9 (2 players)
    Hero bets $0.45, Button calls $0.45

    River: ($1.80) 4 (2 players)
    Hero checks, Button checks

    Total pot: $1.80

    Koleś pokazał [,]

    Staty 40/8. Jak tu grac z takim kolesiem? Strasznie wszyscy sa pasywni, a ja nie potrafie sie z tym ogarnąć. Chciałem grać agresywniej, może na fold equity ale to chyba nie tedy droga

    Prima No-Limit Hold'em, $0.10 BB (6 handed) - Prima Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    BB ($10.59)
    UTG ($12.74)
    Hero (MP) ($10.78)
    CO ($9.81)
    Button ($10)
    SB ($9.05)

    Preflop: Hero is MP with K, Q
    1 fold, Hero bets $0.40, 3 folds, BB calls $0.30

    Flop: ($0.85) 6, 7, 10 (2 players)
    BB checks, Hero checks

    Turn: ($0.85) J (2 players)
    BB bets $0.85, Hero raises $2.20, BB calls $1.35

    River: ($5.25) 8 (2 players)
    BB checks, Hero checks

    Total pot: $5.25

    Koles miał [,]

    Tutaj tez zaskakująco pasywnie zagrane. Ten koleś to reg. (pomijam swoja linię)
    Ostatnio edytowane przez 2Jacks ; 27-01-2012 o 14:29

  6. #6
    Dołączył
    Sep 2011
    Posty
    22
    mi się wydaję, że jesteś słaby po prostu

  7. #7
    Dołączył
    Feb 2011
    Przegląda
    Miasto Kotów
    Posty
    15
    To co powiecie na taki game?
    Z trudem uzbierałam sobie stacka i byłam chipleaderką przy stole.
    Nagle złota seria.
    Allin z QQ,
    Alin z AQ,
    3bet z AK
    3bet z KK
    3bet -> allin z JJ
    >>>GAME OVER<<<

    Wszystkie przegrane, i zero strachu w innych graczach którzy w te rozdania wchodzili.

    Nie twierdzę że przegrywam. Twierdzę tylko że drepczę w miejscu a od P* codziennie dostaję zaproszenie do dokonania wpłaty w zamian za freerola lol

    ps: na wszystko mam HH. Jeśli ktoś chce mogę wkleić ale w pracy nie mam dostępu, dlatego piszę z głowy.

  8. #8
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    566
    No to mam duzy klopot, bo nie wiem co zrobić zeby byc lepszy. Nie mam pojecia co moge robic az tak zle

  9. #9
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez 2Jacks Zobacz posta
    No to mam duzy klopot, bo nie wiem co zrobić zeby byc lepszy. Nie mam pojecia co moge robic az tak zle
    A ja wiem. Powiedz, jak często wstawiasz na forum rozdania do oceny? A potem powiedz, jak często i z jakich źródeł oglądasz materiały szkoleniowe?

  10. #10
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    769
    mindset ? leaki ? 0.9bb / 100 to naprawde nie jest dobry wynik