Strona 11 z 35 PierwszyPierwszy ... 91011121321 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 348
  1. #101
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    566
    To nic nie da, bo ja nigdy nie trafiam. Nie mam nic przeciwko donkom grającym allki z FD.

  2. #102
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728
    Słuchajcie ja teraz idę spać, wstanę ok. godz 17-19 i wtedy będę Wam mógł znowu coś pomóc, doradzić i podpowiedzieć nowe strategie. Więc możecie śmiało wklejać rozdania, potem je przeanalizujemy.

    Widzę, że jednak nikt nie jest zainteresowany darmowym coachingiem.
    Ostatnio edytowane przez martino ; 31-01-2012 o 19:33

  3. #103
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Łęknica
    Posty
    332
    ej dla mnie np. grajac Dony na niskich stawkach jest o wiele latwiej wlasnie przez to ze ludzie graja smieszne uklady i trafiaja, wystarczy poczekac az sie wystrzelaja jak na dzikim zachodzie ale w 180man turbo na PS zdecydowanie lepiej mi sie gralo za 4.40 i za 7.70 anizeli za 2.20 i w ogole nawet w MTT czesciej cashowalem w turniejach z wiekszym wpisowym,moze dlatego ze bardziej sie skupialem ale na pewno tez wplywa na to fakt wiekszej rozwagi grajacych.

    Pomyslcie sobie jakbyscie grali zarabiajac 2 kola euro i po pracy pykajac w turnieju za 1 euro 4 fun...Przeciez gdyby wszyscy grali "tak jak wy uwazacie ze powinni" to nie bylo nawet tematu gorzkie zale

  4. #104
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    566
    Ja kiedys czytałem jakies wpisy kolesia który zszedł na niższe stawki i nie potrafił sie dostosować. Tylko że to był dośc duży przeskok. Juz nie pamietam, ale to było coś koło nl200 zejście na nl25-50. Pisał, że gra jest duzo bardziej pasywna i cos tam mu nie pasowalo.

  5. #105
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    389
    Jak komuś mogą nie pasować pasywni przeciwnicy? Oczywiście dynamika na mikrostawkach jest zupełnie inna niż wyżej, ale po prostu trzeba się dostosować. Umiejętność "adjustingu" to ważna część pokerowej wiedzy i może ten gracz akurat miał tu leaki. Chociaż ciężko mi sobie w ogóle wyobrazić, że wygrywający gracz midstakes nie poradzi sobie z NL25...

  6. #106
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Cytat Zamieszczone przez 2Jacks Zobacz posta
    Ja kiedys czytałem jakies wpisy kolesia który zszedł na niższe stawki i nie potrafił sie dostosować. Tylko że to był dośc duży przeskok. Juz nie pamietam, ale to było coś koło nl200 zejście na nl25-50. Pisał, że gra jest duzo bardziej pasywna i cos tam mu nie pasowalo.
    Bo micro to nie poker. Dlatego nie przeżywaj, że donkom czasem dochodzi, bo oni i tak się spłukają. Pilnuj tylko tego by się nie zabrać z nimi. A kiedy wyjdziesz z micro to jeszcze zatęsknisz za tymi debilami, których obecność i akcje teraz przeklinasz

  7. #107
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    566
    To chyba nie do konca tak, że on nie był w stanie. Bardziej chodziło o to, że to co grał na wyższych stawkach dawalo dużo gorsze wyniki na nizszych. Pewnie potrafilby sie dostosowac

  8. #108
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Valinor, Shire
    Posty
    633
    Cytat Zamieszczone przez szadinho Zobacz posta
    ej dla mnie np. grajac Dony na niskich stawkach jest o wiele latwiej wlasnie przez to ze ludzie graja smieszne uklady i trafiaja, wystarczy poczekac az sie wystrzelaja jak na dzikim zachodzie ale w 180man turbo na PS zdecydowanie lepiej mi sie gralo za 4.40 i za 7.70 anizeli za 2.20 i w ogole nawet w MTT czesciej cashowalem w turniejach z wiekszym wpisowym,moze dlatego ze bardziej sie skupialem ale na pewno tez wplywa na to fakt wiekszej rozwagi grajacych.

    Pomyslcie sobie jakbyscie grali zarabiajac 2 kola euro i po pracy pykajac w turnieju za 1 euro 4 fun...Przeciez gdyby wszyscy grali "tak jak wy uwazacie ze powinni" to nie bylo nawet tematu gorzkie zale
    innymi slowy 'mozna uzyskac wieksze roi grajac z przeciwnikami o wyzszym skillu, niz z tymi o nizszym'

    hm?

    wydawac by sie moglo, ze powyzsze stwierdzenie jest prawdziwe wtedy i tylko wtedy gdy gracz ma problem z wspomnianym wczesniej 'adjustingiem'.

    Cytat Zamieszczone przez 2jacks Zobacz posta
    To chyba nie do konca tak, że on nie był w stanie. Bardziej chodziło o to, że to co grał na wyższych stawkach dawalo dużo gorsze wyniki na nizszych. Pewnie potrafilby sie dostosowac
    ej no, to chyba jasne, ze gra z mid stakes nie sprawdza sie na micro...

  9. #109
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Łęknica
    Posty
    332
    Nie ma co wyciagac zbyt pochopnych wnioskow,tak jak napisalem,grajac za wieksze wpisowe bardziej sie spinalem no i tez niewatpliwie gralem tych turkow zdecydowanie mniej i btw. to nie umiem grac mtt
    Ale na pewno jest takie cos ze sie mozna "zakopac" na niskich stawkach ktos(taki chyba lepszy,nie chce mi sie szukac postu) kiedys na tym forum napisal ze gdyby nie troche szczescia to by gral NL5 po dzis dzien...Jak w kazdym SPORCIE jak nie jestes wybitny to potrzebujesz troche szczescia

  10. #110
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    769
    na nizszych stawkach mozna zakopac sie glownie przez rake