Strona 4 z 35 PierwszyPierwszy ... 2345614 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 348
  1. #31
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    769
    Cytat Zamieszczone przez Herme$ Zobacz posta
    Szkoda, że to forum ożywa tylko przy okazji tematów "soft jest rigged" albo "soft jest rigged, ale ja znam kody".
    bo tak dziala psychika ludzka, ze machniesz reka na te 95% razy kiedy strit wygra z 72, ale zapadnie ci w pamiec te 5% kiedy sie nie utrzyma - takie tematy beda sie pojawiac, a ze nikt nie jest w stanie udowodnic ze jest / nie jest rigged to mozna ciagnac dyskusje w nieskonczonosc

  2. #32
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Ale zawsze ci oszukani bez odpowiedzi pozostawiają pytanie, dlaczego soft oszukuje akurat ich, a faworyzuje innych...
    Ostatnio edytowane przez Woland ; 28-01-2012 o 17:10

  3. #33
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    769
    mi czasami zdarza sie myslec, ze jest jakis donk support switch wlaczony, bo to jest niemozliwe, zeby niektorzy ze swoja gra wytrzymali wiecej niz 30 rozdan na cashu

    jak jest dobra sesja to z przymrozeniem oka, jak idzie w dol to troche tiltuje

  4. #34
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728
    To jest nic innego jak promowanie i sponsorowanie debilizmu i debilnych zachowań. Po prostu. Więc jeżeli soft nie jest rigged to dotyczy to pokera online ogólnie, oczywiście nie w całości tylko w pewnym stopniu i głównie na micro.
    Ale ja nadal uważam, że coś tam jest nietak i prawdopodobnie ma to związek z jakimś czynnikiem wpływającym na algorytm losowości, czyli np. ruchy myszką albo timing. To musi być to, bo wiem, że w tych kategoriach jestem na innych częstotliwościach niż 99 % osób, chociaż wiem, że wydaje się to być debilnym stwierdzeniem. To było pierwsze rozdanie w turnieju, bez jaj.
    Ostatnio edytowane przez martino ; 28-01-2012 o 16:43

  5. #35
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    769
    Cytat Zamieszczone przez martino Zobacz posta
    [B][SIZE="3"] To było pierwsze rozdanie w turnieju, bez jaj.
    dajze spokoj

    Sammy Farha v Oliver Hudson WSOP 2005 First Hand - YouTube
    a tu kto algorytm myszki zaburzyl ?

  6. #36
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728
    No widzisz, ale zwróć uwagę, że to jest wideo z 2005 roku. Poza tym to nie jest dobry przykład, bo tam nie było głupiego zagrania ze śmieciową ręką, tylko po prostu bad beat.
    Ostatnio edytowane przez martino ; 28-01-2012 o 16:28

  7. #37
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Gość z 72s miał na flopie 7,5%. Czyli około 1/13. No i to akurat było to 1 na 13. O co chodzi? Rozdaj sobie to rozdanie w domu, live i zobacz jak Ci będzie wychodziło. A jeśli przypadkiem w pierwszym rozdaniu 72 wygra, to karty wyrzuć przez okno i nigdy więcej nie tykaj pokera, bo to będzie znaczyło, że nawet Ty jesteś rigged.

  8. #38
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728
    To policz sobie teraz jakie są szanse na to, że trafisz podobne rozdanie w pierwszym rozdaniu w turnieju, za cały stack.

  9. #39
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    265
    So sick... Tak jak mówią koledzy wcześniej-JAK POKERSTARS/INNY ROOM MOŻE WAŁKOWAĆ WAS/CIEBIE SKORO WŁAŚNIE FAWORYZOWAŁ KOGOŚ INNEGO-NIE SIEBIE. W naszych domowych keszówkach najwięcej wygrywają drawing-I-hope-to-get-lucky-donki ale nadal gramy i nie winimy kart.
    Ale nawet wierząc w tą teorię - dlaczego stars w pewnym momencie odpuszcza niektórym i stają się graczami wygrywającymi???
    GL

  10. #40
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728
    Plus jest taki, że zapamiętam dokładnie to rozdanie do końca życia. Nie żeby było najważniejsze, hehe, ale zapamiętam je na pewno. Stars je oficjalnie zatwierdził swoją marką i renomą, więc z zapamiętaniem nie powinno być problemu. Będę je opowiadał nawet jak będę mieć 70 lat, jak dożyję tylko, jak Bóg da i będę mieć przy tym nieskończony ubaw.
    Wiadomo, że każda jedynka jest jedynką tylko w swojej kategorii. Więc to będzie moja jedynka w kategorii rozdań śmiesznych.
    Ciekawe swoją drogą czy jest taka kategoria, tak ogólnie w życiu, która już jako sama kategoria jest jedynką. A może taka jedynka absolutna polega na tym, że coś jest jedyne w swojej kategorii, czyli że sam przykład tworzy już całą kategorię - no ale to już zbliżałoby mnie znowu w kierunku tego rozdania. No nic, jak wiadomo już samo tworzenie kategorii jest z natury złe.
    Tworzenie kategorii czyli tworzenie czegoś z niczego
    Ostatnio edytowane przez martino ; 29-01-2012 o 02:45