Strona 21 z 35 PierwszyPierwszy ... 11192021222331 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 201 do 210 z 348
  1. #201
    Dołączył
    Mar 2009
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    307
    Cytat Zamieszczone przez gandalfini Zobacz posta
    nieuzywanie HUDa przy grindzie zabiera xbb/100h
    Gdzie "x" dąży do nieskończoności.

    Nie żebym był hipersupermega zwolennikiem HUD-a i patrzył na niego jak na ikonę kościelną, ale HUD moim zdaniem musi być żeby zwiększać zyski, a o to przecież chodzi.

  2. #202
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Cytat Zamieszczone przez gandalfini Zobacz posta
    korzystajac z trakerow mamy ZASIEGI podane na tacy
    Bullshit. Co to znaczy 10%? Top 10%? Top 5% + 5% totalnych śmieci? Top 1%, bottom 9%? Premiums + connectory? Tego Ci tracker nie powie.

  3. #203
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Valinor, Shire
    Posty
    633
    nie chce medrkowac, ale dla mnie to dosyc naturalne, ze:
    1]punktem wyjsciowym jest top range
    2]w zaleznosci od tego kim jest villain wiesz z jak bardzo jego range odbiega od top
    3]im mniejszy pfr% villaina tym bardziej jego range pokrywa sie z top [generalnie]
    4]podobnie 'wartosc informacji' przy loooose villainach jest mniejsza niz przy tight, co za roznica czy podbija 45 czy 60, a 17 i 22 to mega roznica i wlasnie z tej roznicy bedziesz czerpal zyski, wyciagal thin value etc. Przy mniej przewidywalnych, slabszych villainach 'tradycjne' wyciaganie value jest przeciez wystarczajace, a do tego nie potrzebujemy dokladnego info. Mniej wiecej to mam na mysli, heh.

    Nie chodzi przeciez o to, czego mi tracker nie powie tylko jak wykorzystac najlepiej dostepne informacje. Co z tego, ze zasiegi moga byc, [wlasciwie sa] niedokladne, skoro mamy przeslanki, ze tak moze byc.

    Granie connectorow to powszechna praktyka tak jak wiele innych 'regular' odchylen od top range, ktory wydaje sie byc najbardziej logicznym.

  4. #204
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    769
    naprawde nie rozumiem ogarniajacych graczy kwestionujacych sens huda. moze i dajecie rade wygrywac bez niego, ale nie nalezy odrzucac narzedzia tylko dlatego ze nia ma sie / nie chce sie poswiecic wystarczajacego czasu i pracy na to, by nauczyc sie z niego korzystac

  5. #205
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    566
    Juz sam nie wiem co mam pisać. Chciałem wkleić rece, ale znalazlem jedną dziwną. Dzisaj zrobiłem depozyt. Wplaciłem na konto 520euro. Na koncie było 21, lub 28 euro. Zagrałem sesje która powinienem być według HM -28 euro. Na koncie mam 519 euro.... Czyli wszystko sie zgadza. Jednak HH ta reke zaliczył jako przegraną.

    Prima No-Limit Hold'em, $0.20 BB (6 handed) - Prima Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    UTG ($53.12)
    MP ($18.76)
    CO ($20)
    Hero (Button) ($20)
    SB ($39.09)
    BB ($48.46)

    Preflop: Hero is Button with Q, J
    UTG bets $2, 2 folds, Hero calls $2, 2 folds

    Flop: ($4.30) 8, Q, 3 (2 players)
    UTG bets $4.30, Hero raises $18 (All-In), UTG calls $9.40

    Turn: ($31.70) 5 (2 players, 1 all-in)

    River: ($31.70) 2 (2 players, 1 all-in)

    Total pot: $31.70

    Koles miał K9 i był zupelnym wariatem. Hem zaliczył ta reke, jako przegraną -15 euro. Nie dość że nie policzył całej puli, to jeszcze zle zaliczył wygraną. Sprawdziłem lobby pokerowe i tam wszystko jest ok. Jestem zwycięzcą tego rozdania. Jednak jesli to HM sie pomylił to i tak cashier powinien sie zgadzać. Wychodzi jednak tak jakbym przegrał dokładnie tyle ile jest w HM.
    Ostatnio edytowane przez 2Jacks ; 15-03-2012 o 16:24

  6. #206
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Może pomylił się też gdzieś indziej?

  7. #207
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    566
    Cytat Zamieszczone przez Trias Zobacz posta
    Może pomylił się też gdzieś indziej?
    Pomylił. Troche to dziwne, że akurat teraz, a wczesniej nie znalazłem nawet jednego takiego rozdania. Pomylił sie w bardzo podobny sposób jesli chodzi o naliczanie puli. Były to all-iny na flopie. Stack przegrany, ale naliczono tylko przegranie 15 euro z jakims kawalkiem. Jest tez jakies dziwne zagranie. Sa też błędy w naliczaniu wielkości puli. Bet flop 2,2 i call + 80c preflop a pula po flopie wynosi tylko 3,6.

  8. #208
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728
    W związku ze zmianą designu na forum, którą zaserwował nam dzisiaj Doli stwierdzam, że jednak poker jest oszustwem .

  9. #209
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    892
    o co wogule chodzi wiadomo ze Poker jest rigged. Zamknac temat

  10. #210
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    566
    jak to zamknąc? Wez mnie nie strasz