Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 37 z 37

Wątek: Zapytanko

  1. #31
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez martino Zobacz posta
    Ta Lisiasta widzę, że masz poważną traumę i uraz wewnętrzny z powodu, że zostałaś odrzucona z tak superowego i ekskluzywnego serwisu jak PokerTexas . Czas leczy rany, nic się nie martw, tylko nam tu nie popadaj w paranoję przed banem .
    Ale nie martw się - przewspaniałego Jacka Danielsa także stamtąd wywiało

    Cytat Zamieszczone przez martino Zobacz posta
    Ewentualnie gdyby było bardzo źle, to pisz do mnie na priva, tylko pamiętaj, że ja w dzień śpię, a w nocy jestem przy kompie częściej ....
    No i pamiętaj, że ma futerko.

  2. #32
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728
    Cytat Zamieszczone przez Woland Zobacz posta

    No i pamiętaj, że ma futerko.
    Tak mam, ale jak ktoś zbyt często rozkłada przede mną swój pawi ogon to kończy tak .....


  3. #33
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    566
    lisiasta futerko malenka Burza testosteronu

    Mnie na pokertexie nie wzieli na moda. Napisali ile kasy, jakie obowiazki. Odpisalem ze sie zgadzam i koniec kontaktu, a juz liczyłem kase

  4. #34
    Dołączył
    Feb 2011
    Przegląda
    Miasto Kotów
    Posty
    15
    luktoja został modem

  5. #35
    Dołączył
    May 2008
    Przegląda
    Tomaszow Lubelski WWA
    Posty
    104
    Cytat Zamieszczone przez 2Jacks Zobacz posta
    lisiasta futerko malenka Burza testosteronu

    Mnie na pokertexie nie wzieli na moda. Napisali ile kasy, jakie obowiazki. Odpisalem ze sie zgadzam i koniec kontaktu, a juz liczyłem kase
    a ile dawalii za ile h siedzenia dziennie :>

  6. #36
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    566
    Aaaa to nie wiem czy moge tak powiedzieć. Jak dla mnie to duzo, bo zgłaszałem sie do roboty za darmo. Nie wiedzialem, że za takie coś mozna dostać kase. Byla kasa+wpisowe do turnieji a obowiazki były raczej wypunktowane do zrobienia, ale nie było mowy o jakimkolwiek czasie

  7. #37
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728
    Nasza koleżanka chyba założyła sobie nowe konto na PokerTexas, bo coś przycichła.