Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 37

Wątek: Zapytanko

  1. #1
    Dołączył
    Feb 2011
    Przegląda
    Miasto Kotów
    Posty
    15
    Witam serdecznie!

    Nie widziałam działu "przedstaw się" więc zakładam własny temat.

    Chciałam zapytać użytkowników Pokerzysta.pl o to czy jest tutaj dla mnie miejsce.
    Jestem kobietą i gram w pokera. Ba, nawet odnoszę pewne sukcesy. Dodatkowo choć są to micro stawki cieszę się ze swoich osiągnięć i potrafię być z nich dumna.

    Wczoraj zostałam zbanowana na PokerTexas.pl. Byłam liderką jeśli chodzi o aktywność i punkty. Oto dwie informacje, które otrzymałam od administratora.

    1) Prosimy o scalenie dzisiejszych dwóch wpisów w całość i opublikowanie jako jeden - jeśli tak się wkrótce nie stanie to sami jeden z nich usuniemy - dział Blogi Społeczności to nie jest Twój prywatny dział, a PokerTexas prywatną stroną.

    2) Jeśli dalej te same nicki będą plusować Twoje blogi od razu po publikacji to wszystkie punkty za wysokie uznanie będą kasowane a Twoje konto zostanie ostatecznie zbanowane.


    ad 1. Nie pisałam od kilku dni, tak więc zamieszczenie 2 postów tego samego dnia o kompletnie różnej tematyce nie powodowało przewagi na innymi użytkownikami. (gdybym zamieszczała posty codziennie i jednego dnia 2 to by było co innego).

    ad2. Nie mam pojęcia kto mnie plusował. Widać ktoś, kto lubił moje posty. Administracja nawet nie wysiliła się by sprawdzić IP, które wykluczyłoby oszustwo. Dziwne jest też to, że jakoś nikomu nie przeszkadzało, jak dostawałam po 16 minusów o tych co mnie po prostu nie lubią.

    Osoby anty, zarzucały mi narcyzm na podstawie tego, że potrafię cieszyć się małymi zwycięstwami i nie przejmować porażkami.

    Bardzo chciałabym najpierw zapytać się Was, czy chcecie mnie tutaj, bo powiem szczerze, że nie chce mi się angażować w życie forum jeśli miałoby to wyglądać w podobny sposób.....

    Pozdrawiam,

  2. #2
    Dołączył
    Jun 2008
    Przegląda
    Kraków!!! a jak
    Posty
    371
    strasznego psikusa ci tym banem zrobili,ale nie lam sie dziewczyno,jako ze mam dobre serce,lacze sie z toba w tym ciezkim momencie

  3. #3
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728
    Maleńka ja Cię mogę nawet przytulić, jeśli tylko jest Ci przykro z powodu tego PokerTexas.pl

  4. #4
    Dołączył
    Mar 2007
    Przegląda
    Las Vegas
    Posty
    557
    Przypominam,że stosunek z nieletnią poniżej 15tego roku życia jest karany

  5. #5
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728
    Oj tam stosunek odrazu ... biedactwo się po prostu napracowało, a oni jej taki numer wykręcili ....

  6. #6
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728
    Na tym forum jest tyle spamu, Wariacików czy innych pokerstarsBOTów, że człowiek aż nie ma pewności czy to rzeczywiście pisze dziewczyna. No nic, ja jednak ufam, że mówi prawdę i że nie jest to np. pokerstarsBOT

    Tylko pamiętaj skarbie, że teraz nie jest dobry moment na to żeby zamilknąć, bo padnie podejrzenie, że jesteś trollką.
    Ostatnio edytowane przez martino ; 26-01-2012 o 07:26

  7. #7
    Dołączył
    Feb 2011
    Przegląda
    Miasto Kotów
    Posty
    15
    Nie no, dzięki za miłe słowa Milknąć nie mam zamiaru. Trolli znam paru ale nie lubię ;p
    To za stosunek ze mną grozi podwójna kara ;p hehehe lol
    No bo 15 + 15.....

    No wycięli mi numer, szczególnie że nagrodą było 125$ w turniejach Saturday line!

    No ale mogłam się tego spodziewać po miejscu, które dla hecy trzyma 2 mega trolli. I nie przeszkadza im, że jeden z nich wali offtopa w temacie "noworoczny challenge", na temat zasadności bytności kobiet w pokerze i sugestie na temat edukacji....

    Przyznam, że chcę się tu trochę pożalić ;p Ale nie macie mi tego za złe? ;p

  8. #8
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Kraków/Tarnobrzeg
    Posty
    341
    Wyżal się, cóż nam innego pozostało...

  9. #9
    Dołączył
    Feb 2011
    Przegląda
    Miasto Kotów
    Posty
    15
    Ok, to czuję się zaakceptowana Biorę się za pisanie bloga pokerowego i udziału w życiu forum, tam gdzie mi starczy wiedzy.
    Pozdrawiam wszystkich,

    EOT

    BTW, Wyobraziłam sobie wtulenie się w gęste futerko pandy, mmmrrrrr ... (bez podtekstów)

  10. #10
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez TalishaStar Zobacz posta
    BTW, Wyobraziłam sobie wtulenie się w gęste futerko pandy, mmmrrrrr ... (bez podtekstów)
    Buaaaahuahuahuahua Panda, jak Twoje futerko?