Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 37

Wątek: Zapytanko

  1. #21
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728
    Obawiam się, że otworzyliśmy puszkę Pandory

  2. #22
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    566
    Nie tylko ty na pokertexie dostałaś takie wiadomości. Tam na razie jest dosc duzy ruch, ale troche bajzel. Tych blogów to tez mają chyba setki...

  3. #23
    Dołączył
    Feb 2011
    Przegląda
    Miasto Kotów
    Posty
    15
    Cytat Zamieszczone przez martino Zobacz posta
    Obawiam się, że otworzyliśmy puszkę Pandory
    Co masz na myśli?

  4. #24
    Dołączył
    Feb 2011
    Przegląda
    Miasto Kotów
    Posty
    15
    Cytat Zamieszczone przez 2Jacks Zobacz posta
    Nie tylko ty na pokertexie dostałaś takie wiadomości. Tam na razie jest dosc duzy ruch, ale troche bajzel. Tych blogów to tez mają chyba setki...
    Owszem, tylko, że mój był TOP1. Szczegóły już wyjaśniłam. Bałagan bałaganem, to nie jest powód by kogoś w jednym mailu besztać i jednocześnie posądzać o przekręty? Bo rozumiem, że żeby kogoś wywalić z 1 miejsca i zająć jego wystarczy go "w ciemno" plusować... lol
    Nieistotne. Już mi przeszło. Ale nie mogę uznać że są fair i że odpowiedź była grzeczna.

  5. #25
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728
    Cytat Zamieszczone przez TalishaStar Zobacz posta
    Co masz na myśli?
    Mam na myśli jeden z większych offtopów jakie widziałem na tym forum To w końcu dział "bocznica" gdzie raczej jest luźno i daleko od pokera, liczb i pokerowej terminologii.

  6. #26
    Dołączył
    Feb 2011
    Przegląda
    Miasto Kotów
    Posty
    15
    Cytat Zamieszczone przez martino Zobacz posta
    Mam na myśli jeden z większych offtopów jakie widziałem na tym forum To w końcu dział "bocznica" gdzie raczej jest luźno i daleko od pokera, liczb i pokerowej terminologii.
    Ja tylko odpowiadam na zadane pytania. To zrozumiałe, że taka rozmowa powinna być prowadzona w dziale "Przedstaw się", którego nie ma. ;P Czepiasz się ;p

    Cytat Zamieszczone przez Woland Zobacz posta
    Oj dobrze dobrze, przecież się Panda nie obrazi. Każdy się lubi wtulić w futerko. Bez podtekstów naturalnie

    To powiedz coś o swoim graniu. Co grasz? Gdzie? Jakieś sukcesy?
    Cytat Zamieszczone przez Woland Zobacz posta
    WHAT ???? Może na wszelki wypadek zdefiniuj pojęcie "wygrana" i "MTT"...

  7. #27
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728
    No więc maleńka właśnie dlatego napisałem "otworzyliśmy", a nie "otworzyłaś", bo miałem na myśli pozostałych użytkowników czyli w tym przypadku Wolanda.

  8. #28
    Dołączył
    Feb 2011
    Przegląda
    Miasto Kotów
    Posty
    15
    Cytat Zamieszczone przez martino Zobacz posta
    No więc maleńka właśnie dlatego napisałem "otworzyliśmy", a nie "otworzyłaś", bo miałem na myśli pozostałych użytkowników czyli w tym przypadku Wolanda.
    I tutaj muszę się usprawiedliwić i przeprosić. Ale Ostatnie doświadczenia wzbudziły we mnie coś takiego co sprawia, że wszystko odbieram jako atak na moją osobę... I czuję potrzebę tłumaczenia się.
    Dlatego proszę Was o wyrozumiałość.

  9. #29
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez TalishaStar Zobacz posta
    MTT - Multi Table Tournament.
    To szerokie pojęcie, obejmujące zarówno SnG 18, 27, 45, 90, 360, 990. Oraz inne.
    No, to teraz rozumiem więcej. Nie, SnG nie jest rodzajem MTT. Przynajmniej w popularnym tego skrótu rozumieniu MTT to turnieje scheduled. Nie spotkałem się z nazywaniem tak turków SnG nawet, gdy są wielostolikowe.

    I stąd moje zdziwienie, bo gdybyś wygrywała tygodniowo kilka scheduled na Starsach, to byłabyś już dawno bogata.

  10. #30
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728
    Ta Lisiasta widzę, że masz poważną traumę i uraz wewnętrzny z powodu, że zostałaś odrzucona z tak superowego i ekskluzywnego serwisu jak PokerTexas . Czas leczy rany, nic się nie martw, tylko nam tu nie popadaj w paranoję przed banem .

    Ewentualnie gdyby było bardzo źle, to pisz do mnie na priva, tylko pamiętaj, że ja w dzień śpię, a w nocy jestem przy kompie częściej ....
    Ostatnio edytowane przez martino ; 27-01-2012 o 10:25