Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    6
    Witam,

    Po kilkumiesięcznej przerwie spowodowanej koniecznością wypłacenia całego rolla,
    chciałbym wrócić do czynnej gry online w pokera.

    Moja przygoda z pokerem do tej pory opierała się głównie na sng. Multi-tabling do 16-20 stołów.
    Tym razem chciałbym rzucić sobie wyzwanie wspinania się po kolejnych szczeblach gry cashowej.
    Chciałbym Was prosić o rady dotyczące swojego wyzwania.

    Za około 2-3 tygodnie zamierzam wpłacić około 300$ na jedną z platform i zacząć swoją przygodę od mikro-stawek. Poproszę o rady techniczne.

    1. Otrzymałem ofertę rb 50% na ipoker (do 1k$) i 55% (powyżej 1k$) - czy to atrakcyjna oferta?
    2. Poziom gry na ipoker w porównaniu do pokerstars (tutaj uskuteczniałem grę w sng)?
    3. Czy jest sens przenoszenia się i nauki cash-a, gdy w sng osiągałem przyzwoite wyniki? Zmiana wymuszona jest tym, że w cash-u mogę swobodnie modyfikować długość sesji.
    4. Ile czasu przeznaczać na naukę, a ile na grę (stosunek - nie ilość h).
    5. Czy możecie polecić jakieś naprawdę ciekawe źródła wiedzy?
    6. Wszystkie inne rady mile widziane.


    Pozdrawiam!

  2. #2
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    389
    1. Nie wiem.
    2. Ipoker jest imho dość zanitowany, do tego traffic jest oczywiście zdecydowanie mniejszy niż na Starsach i można mieć problemy z table selection, ale skoro zaczynasz od 300$ czyli pewnie NL10, to nie powinieneś tego doświadczyć. Generalnie: pewnie sa roomy, gdzie przeciętny poziom jest niższy, ale tutaj też da się grać, tym bardziej na mikro.
    3. Nikt tutaj nie zna dokładnie Twojej sytuacji, więc na to pytanie musisz sam sobie odpowiedzieć. Oczywiście, sens nauki nowej odmiany jest zawsze. Gry cashowe zdecydowanie różnią się od sitów, ale też więcej wnoszą do Twojego pokerowego.
    4. Sam musisz znaleźć właściwe proporcje. Pamiętaj tylko, że liczy się nie sam czas poświęcony na naukę, a jego efektywne wykorzystanie. Lepiej skoncentrować się na jednym konkretnym koncepcie i jego wykorzystaniu w grze, niż przeczytać w 2 dni 10 książek i obejrzeć 20 filmów, z których nic nie wyniesiesz.
    5. Portale coachingowe, książki, artykuły... Jest tego od groma w sieci, nie wiem co konkretnie Cię interesuje.
    6. Nie nastawiaj się na multitabling. 15 stołów sng a 15 stołów cash to kolosalna różnica. Zacznij od 4-6 stołów i ewentualnie stopniowo dokładaj następne.