Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 33
  1. #1
    Dołączył
    Jun 2011
    Posty
    13
    myslicie że bedziemy mieli problem jeśli podpiszą ?

  2. #2
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Tak, pewnie zabronią nam grać...

  3. #3
    Dołączył
    Jun 2011
    Posty
    13
    teoretycznie zabronione to My juz dawno mamy

  4. #4
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez dzwonek12 Zobacz posta
    teoretycznie zabronione to my juz dawno mamy
    coo??

  5. #5
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    566
    To całe ACTA pokera raczej nie dotyczy.

  6. #6
    Dołączył
    Feb 2011
    Przegląda
    Miasto Kotów
    Posty
    15
    Nie dotyczy, niestety mój tekst na ten temat przepadł….
    Ale z tego co wiem, to nawet innych niż zawarte w ACTA wykroczeń nie wolno (z ramienia ACTA) ścigać. To trochę tak jak program do sprawdzania certyfikatów przy plikach. Sprawdzi wszystko co masz bez certyfikatu i uzna za podejrzane. Poza tym skupią się na piractwie a z tego co wiem to PR nie naruszają praw autorskich.
    Wydaje mi się jednak, że mogą być jaja w stylu: Piszę bloga i zamieszczam logo Adidasa, bo kupiłam sobie dresy. Ciekawe czy będą sprawdzali czy nie podszywam się pod markę... lol
    Error jest też taki, że u nas mogą zrobić z tego co chcą i nagiąć do swoich potrzeb jak chcą. I nic się z tym nie zrobi bo głos ludu mają gdzieś i robią co chcą…

  7. #7
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    A ja bym bardzo chciał wiedzieć, ilu z Was przeczytało ten dokument? To samo pytanie zadałem na fejsie i jakoś nikt się nie zgłosił. Wszyscy protestują, tylko nikt nie wie na pewno przeciwko czemu. Jeden wie z telewizji, drugi od kolegi a trzeci od Anonymousa. Jak baranki, bezmyślnie, byle za resztą stada...

  8. #8
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    566
    no protest jak protest. Jak trzeba protestować to sie protestuje i tyle. Możesz sobie fajną maske założyć i generalnie jest pewnie fajnie

  9. #9
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez 2Jacks Zobacz posta
    no protest jak protest. Jak trzeba protestować to sie protestuje i tyle. Możesz sobie fajną maske założyć i generalnie jest pewnie fajnie
    I niestety tak to działa... Jest okazja zrobić dym - to zróbmy dym!! Ale dlaczego... Czy to takie istotne

  10. #10
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728
    Cytat Zamieszczone przez Woland Zobacz posta
    A ja bym bardzo chciał wiedzieć, ilu z Was przeczytało ten dokument? To samo pytanie zadałem na fejsie i jakoś nikt się nie zgłosił. Wszyscy protestują, tylko nikt nie wie na pewno przeciwko czemu. Jeden wie z telewizji, drugi od kolegi a trzeci od Anonymousa. Jak baranki, bezmyślnie, byle za resztą stada...
    Nie zgadzam się. Ludzie, szczególnie ci młodzi i najmłodsi użytkownicy internetu nie są od tego żeby czytać takie dokumenty. Od tego są ludzie starsi, kumaci jak np. Ty, którzy mogą sobie czytać oficjalne dokumenty. Więc właśnie TV i newsy w necie powinny być głównym źródłem informacji o tym na czym ma polegać w praktyce wprowadzenie w Polsce ACTA. Tego oczywiście zabrakło, a informacje pojawiły się za późno.
    Poza tym, stwierdzenie stosowane przez polityków i tych, którzy bronią ACTA w Polsce, że "acta prawie nic nie zmieni w naszym kraju" bierze się stąd, że - albo nic nie zmieni, albo zmieni wszystko. Sęk w tym, że to są przepisy umożliwiające "wyrastanie" kolejnych nowych gałęzi przepisów - już takich bardziej sprecyzowanych i konkretnych. Czyli mówiąc krótko każdy będzie mógł sobie odpowiednio podpiąć ACTA pod swoje własne potrzeby i chęć zysku i egzekwować to na swój sposób. Ilość możliwości jest nieskończona i to jest właśnie najgorsze.