Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16
  1. #1
    Dołączył
    Dec 2011
    Posty
    27
    Witam, mam problem, ponieważ nie wiem czy jest jakieś ryzyko wypłacając pieniądze z pokerstars na moneybookers (skrill).
    Proszę o pomoc, głównie tych którzy już wypłacali kasę od czasu ustawy właśnie na MB.

  2. #2
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez lukasz99 Zobacz posta
    Witam, mam problem, ponieważ nie wiem czy jest jakieś ryzyko wypłacając pieniądze z pokerstars na moneybookers (skrill).
    Proszę o pomoc, głównie tych którzy już wypłacali kasę od czasu ustawy właśnie na MB.
    IMHO nie ma żadnego problemu. Kapica musiałby wysłać do Skrilla żądanie ujawnienia szczegółów Twojego konta, a dopóki nie podpadniesz nie ma powodu tego robić. A nawet jak podpadniesz, to nie wiadomo czy Skrill w ogóle by takie żądanie spełnił.

  3. #3
    Dołączył
    Dec 2011
    Posty
    27
    ok wielkie dzięki. Czyli nie ma obawy mogę spokojnie wypłacać?
    A czy ma znaczenie wysokość kwoty, którą wypłacam?

  4. #4
    Dołączył
    Dec 2011
    Posty
    27
    liczę na więcej odpowiedzi...

  5. #5
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez lukasz99 Zobacz posta
    ok wielkie dzięki. Czyli nie ma obawy mogę spokojnie wypłacać?
    A czy ma znaczenie wysokość kwoty, którą wypłacam?
    A kto Ci powie, czy na pewno nie ma obawy... Ja wypłacam, ale gwarancji świętego spokoju nie ma. Tylko ze Skrilla wypłacaj kartą, a nie na konto. Moim skromnym zdaniem dopóki nie mieszamy w to polskich kont bankowych, dopóty jest ok.

  6. #6
    Dołączył
    Dec 2011
    Posty
    27
    a jak jest z wypłatą za granicą na konto.. Czy muszę zakładać za granicą konto bankowe? Bo do tego jest chyba potrzebne obywatelstwo..

  7. #7
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez lukasz99 Zobacz posta
    a jak jest z wypłatą za granicą na konto.. Czy muszę zakładać za granicą konto bankowe? Bo do tego jest chyba potrzebne obywatelstwo..
    Nie mam pojęcia. A czemu nie karta?

  8. #8
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    469
    Raczej nie musisz miec obywatelstwa, zeby miec zagraniczne konto, nie jestem pewny jak jest w jakich krajach, w niektorych nawet nie musisz miec oficjalnego adresu zameldowania. Napisz dokladnie, czy jestes w polsce czy zagranica (i w jakim kraju). Czy w ogole masz jakies konto bankowe zarejestrowane na skrill? Czy moze siedzisz w polsce i ze wzgledow bezpieczenstwa chcesz zalozyc zagraniczne konto? Jak jest to jednorazowa kwota dajmy na to do 5K zlotych, to w ogole bym sie oral i walil po prostu ze skrilla na polskie konto i tyle.

  9. #9
    Dołączył
    Dec 2011
    Posty
    27
    ok dzięki. Igas, a wypłacałeś już jakieś kwoty od czasu ustawy?

  10. #10
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    469
    Ze skrilla na polskie konto? Tak. Kumpel mial mi do oddania kase i jedyny sposob, w jaki mogl mi w tej chwili oddac, to transfer na skrill. Nikt nieupowazniony nie wie, skad mam kase na koncie skrilla. Wyplaty ze skrilla sa legalne. Jesli chcesz regularnie wyplacac wieksze kwoty, to oczywiscie karta jest totalnie bezpiecznym rozwiazaniem, ale jesli robisz to jednorazowo, wal smialo przelew na polskie konto - chyba, ze to przelew powyzej bodajze 10K euro.