Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14
  1. #1
    Dołączył
    Dec 2011
    Posty
    27
    Witam. Chciałbym się dowiedzieć zwięźle co można w polsce jeśli chodzi o pokera. Co jest zabronione a co nie? Czy gra w kasynach czy salonach tez jest juz nielegalna?
    Proszę o odpowiedź.
    Z góry dziękuję

  2. #2
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Valinor, Shire
    Posty
    633
    IMHO
    zwiezle:

    w teorii: nic nie mozna [z wyjatkiem zlodziejskich turkow w kasynach, bodaj 25% wygranej to podatek]

    w praktyce: poki co mozna wszystko tylko trzeba byc ostroznym

  3. #3
    Dołączył
    Dec 2011
    Posty
    27
    Szkoda, tylko że teraz wielu ludzi boi się grac.Widziałem ostatnio polaka z teamu pokerstars o nicku DaWarsaw grał na kasę, jak on wypłaci pieniądze? skoro jest polakiem

  4. #4
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez lukasz99 Zobacz posta
    Szkoda, tylko że teraz wielu ludzi boi się grac.Widziałem ostatnio polaka z teamu pokerstars o nicku DaWarsaw grał na kasę, jak on wypłaci pieniądze? skoro jest polakiem
    No leję

  5. #5
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Cytat Zamieszczone przez lukasz99 Zobacz posta
    Szkoda, tylko że teraz wielu ludzi boi się grac.Widziałem ostatnio polaka z teamu pokerstars o nicku DaWarsaw grał na kasę, jak on wypłaci pieniądze? skoro jest polakiem
    Wpłaty, wypłaty - PokerStars Kasjer FAQ - poker online, informacje

  6. #6
    Dołączył
    Jul 2010
    Posty
    28
    lukasz99 oczywiście legalnie na cachach i turniejach można grać poza terytorium RP. Bierzesz kaskę jedziesz do jakiejś Pragi czy Berlina i sobie grasz w tamtejszych casynach czy klubach, nie wiem jak jest dokładnie z opodatkowaniem ewentualnej wygranej, kiedy jest ona zwolniona a kiedy nie, ale "zarobione" tak pieniądze są jak najbardziej legalne.

    A co do Twojego pytania:
    Cytat Zamieszczone przez lukasz99 Zobacz posta
    Szkoda, tylko że teraz wielu ludzi boi się grac.Widziałem ostatnio polaka z teamu pokerstars o nicku DaWarsaw grał na kasę, jak on wypłaci pieniądze? skoro jest polakiem
    To prawdopodobnie robi tak jak ja: o 20 gram turniej, to pakuje się wyjeżdżam, przekraczam granice z Czechami i sobie gram, po 3-4 godzinach wracam do Polski to chyba legalne?

  7. #7
    Dołączył
    Dec 2011
    Posty
    27
    hahaha, też mi się tak wydaje. Ktoś mi mówił że na moneybookers można wypłacać i wtedy nie ma problemu. Ale nie jestem pewien bo nie próbowałem.

  8. #8
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    72
    Witam.

    A w sieci kasyn poland (nie we wszystkich kasynach ale w większości) można grać w cashówkach gdyż...w sprytny sposób nieco ominięto zakaz. A mianowicie krupier uczestniczy w rozdaniu w ten sposób że rozdaje sobie karty i wchodzi na samym początku all in za 5 zł. Reszta już nalezy do graczy...

    Pozdrawiam

  9. #9
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Nie rozumiem. W jaki sposób to omija zakaz gier cashowych? Chodzi o to, że to nie jest już poker, bo gra się przeciw kasynu?

  10. #10
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    282
    Tak, dokładnie o to chodzi, że jest to gra przeciwko kasynu.