Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 25 z 25
  1. #21
    Dołączył
    Feb 2005
    Posty
    188
    Niezuplenie w temacie, ale co myslicie o all in na turnie? Jak ma seta to pewnie nie spasuje, sporo kart da mu full-a. Pozatym poprawi sie nasz image jak spasuje. Jak ma seta to ma 10 outsow, wiec ile 23-24% calkiem sporo a jak sparuje to mamy dylemat.

  2. #22
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Play Money
    Posty
    1,396
    @zdzisio

    Co w końcu miałeś?

  3. #23
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    648
    Ogólnie bardzo delikatnie to zagrałeś, mając nuts mogłeś mu ostro zasadzić na turn'ie ...

    A river easy call, albo miał set'a/2pairs i dobrał do full'a albo wszystko inne kładziesz ...

  4. #24
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Szczecin/Manchester/Hong Kong
    Posty
    1,816
    Na turnie raisowalem 3x to co on dal ale rzeczywiscie moglem dac wiecej np do $45. Na riverze sprawdziłem go i pokazał K9.

  5. #25
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    177
    Cytat Zamieszczone przez zdzisio
    Na turnie raisowalem 3x to co on dal ale rzeczywiscie moglem dac wiecej np do $45. Na riverze sprawdziłem go i pokazał K9.
    Na turnie miałeś absolutny nuts, więc raisować trzeba było tyle właśnie, ile uważałeś, że przeciwnik będzie chętny dołożyć. W tym momencie byłeś 90% faworytem do wygrania ręki, więc bez sensu było go wyrzucać z rozdania poprzez zbyt duży raise. Właśnie w takich momentach się w pokerze zarabia najwięcej .

    To że trafił jeden z czterech outów to po prostu pech, ale tak się stanie w jednym takim rozdaniu na 10... oczytwiście trzeba stawiać, ale nie za ostro właśnie, a przeciwncy niech płacą, płacą... i płacą .

    Oczywiście, gdyby miał seta na turnie, ewentualnie dwa trefle w ręce, to outów byłoby więcej (odpowiednio 10 lub 9), więc trzeba było postawić przynajmniej tyle, żeby mu nie dac prawidłowych odds na call. Ale to akurat i tak wykonałeś z naddatkiem, pot był $51 (o ile dobrze policzyłem) czyli miał 1-2 na call $24, a szanse na wygranie ok. 1-4.

    IMHO bardzo dobrze rozegrane rozdanie.