Zobacz wyniki ankiety: Wspierasz jeszcze duchowo to forum?

Głosujących
28. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • tak

    23 82.14%
  • nie

    5 17.86%
Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 31

Wątek: wsparcie

  1. #1
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    1,341
    .

  2. #2
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    389
    Wspieram, bo sporo mu zawdzięczam

  3. #3
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    1,341

  4. #4
    Dołączył
    Jun 2008
    Przegląda
    Kraków!!! a jak
    Posty
    371
    wspieram,choc nic mu nie zawdzieczam

  5. #5
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    1,341

  6. #6
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    No mam nadzieje ze w tym roku mi cos wyjdzie z przywroceniem forum do pelnego zycia .
    Co do wspomnien, to dla mnie numer jeden wszechczasow jest GLUKOZAMINA i jego porada z LOTY'ow

    "Ja robie tak.
    Gdy dostaje AA co siez 2 razy tylko zdażyło wchodze normalnie.Następnie flop przypuśmy A K 8 no i zadowolony .Tylko że nie bije od razu .Najpier check udaje że nic nie mam gdy koleś call ja też call.Gdy koleś raisuje to ja raise raise."

  7. #7
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez Doli Zobacz posta
    No mam nadzieje ze w tym roku mi cos wyjdzie z przywroceniem forum do pelnego zycia .
    Nie wiem czy w dobie ustawy jest nadzieja. Nie dziwię się, że ludki nie chcą tu dyskutować o konkretnych rozdaniach, turniejach itp...

  8. #8
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728
    Cytat Zamieszczone przez Doli Zobacz posta
    Glukozamina : "Najpier check udaje że nic nie mam gdy koleś call ja też call.Gdy koleś raisuje to ja raise raise."
    Kiedy ktoś odpowiada callem na mój check to umawiam się na wizytę do psychologa. Jeżeli odpowiada raisem to idę do psychiatry.

  9. #9
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728

  10. #10
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Cytat Zamieszczone przez Woland Zobacz posta
    Nie wiem czy w dobie ustawy jest nadzieja. Nie dziwię się, że ludki nie chcą tu dyskutować o konkretnych rozdaniach, turniejach itp...
    Strategia przymierała już długo przed ustawą. Mogła ona wpłynąć co najwyżej na dyskusje o pokerze na żywo.