Zobacz wyniki ankiety: Wspierasz jeszcze duchowo to forum?

Głosujących
28. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • tak

    23 82.14%
  • nie

    5 17.86%
Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 31

Wątek: wsparcie

  1. #21
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    389
    Ale to temat dotyczący popularyzacji pokera w Polsce? Czy 'rewitalizacji' tego forum?

  2. #22
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728
    Cytat Zamieszczone przez Herme$ Zobacz posta
    Ale to temat dotyczący popularyzacji pokera w Polsce? Czy 'rewitalizacji' tego forum?
    Zgadza się, zboczyłem z tematu

  3. #23
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728
    Powiem więcej - prawdopodobnie podświadomie próbowałem przejąć kontrolę nad tym wątkiem

  4. #24
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Valinor, Shire
    Posty
    633
    Cytat Zamieszczone przez 82rott Zobacz posta


    jesli pokera albo forum maja zbawiac polscy hiphopowcy, to ja chyba folduje
    +0,9 [nie "chyba" tylko "na pewno"] i to insta fold, wrecz sit fkn out

    hehe, daje slowo, ze jak Woland wyskoczyl z metalem o pokerze to po nanosekundzie w glowie pojawilo mi sie "ejs of spejds"

    Cytat Zamieszczone przez Trias Zobacz posta
    Strategia przymierała już długo przed ustawą. Mogła ona wpłynąć co najwyżej na dyskusje o pokerze na żywo.
    Nie zgadzam sie. Uwazam, ze glownym [60%+] czynnikiem, ktory wplynal na spadek ruchu na forum jest ustawa i caly szum medialny wokol tego, zarowno przed wejsciem jej w zycie jak i po + pozniejsze akcje sluzby, kurwa, celnej.

    Cytat Zamieszczone przez Mosznik Zobacz posta
    Ludzie po prostu poodchodzili na inne strony/serwisy/fora,
    Dzieciakow z PS chyba nikt tu nie chce. Moderatorzy [wiekszosc] zachowuja sie jak przedszkolanki. Angielska jest duzo lepsza. Co nie zmienia faktu, ze tak obszernej, usystematyzowanej, podanej na tacy wiedzy - po polsku - nigdzie w sieci nie znajdziecie - wiec odplyw na PS, na ktorym ruch jest spory, jest calkiem mozliwy.

    Moze tez bardziej chodzi tym wszystkim betrejderom [za duzo PS ;/] o cos wiecej niz forum... Artykuly, wywiady, chuje-muje jak pokerteksas czy ten serwis johnego walkera, kurwa, chivasa czy jak mu tam bylo...

    Wczesniej juz pisalem, ze doznalem szoku po 'powrocie' na forum. Dobrze czytac, ze Wy tez wiecie ;]

  5. #25
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    566
    . Ustawa nie ma absolutnie nic do rzeczy. Tak jak w 2007 forum dryfowało, tak teraz zdryfowało i to w kierunku o jakim było w cytacie. Przecież to forum żyje w dużej mierze z szyderstwa. Nie chodzi juz o takie kompletnie kosmiczne wątki, jak sponsoring. Przeczytajcie sobie posty uzytkownika sicklady, który to ma ich kilkanascie. W dużej mierze to jest forum własnie takich kolesi, którzy to mają je w dupie, ale kilkoma debilnymi postami sprawią, że ci co mogli by przyjść, nie przychodzą, a ci co sa wolą odejść

  6. #26
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Cytat Zamieszczone przez gandalfini Zobacz posta
    Nie zgadzam sie. Uwazam, ze glownym [60%+] czynnikiem, ktory wplynal na spadek ruchu na forum jest ustawa i caly szum medialny wokol tego, zarowno przed wejsciem jej w zycie jak i po + pozniejsze akcje sluzby, kurwa, celnej.
    Przecież ustawa absolutnie nic nie zmieniła w statusie gry online. Może co najwyżej pojawiły się obawy o większą kontrolę i ściganie sprawców tej ciężkiej zbrodni, ale jak widać - bezzasadne.

  7. #27
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Valinor, Shire
    Posty
    633
    daleko nie szukajac - zabroniono CG nawet w kasynach. Wczesniej mozna bylo grac live, wiec chociaz prawnie gra online nie byla dozwolona, to w pewnym sensie akceptowana. Bo skoro jest legalne na zywo, to dlaczego ma byc zabronione w sieci...? itd itd.

  8. #28
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    389
    No dobra, jet diagnoza, ale ma ktoś pomysł na kurację? Bo ja szczerze mówiąc nie widzę żadnego sposobu, żeby to forum ożywić

  9. #29
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Załóż wątek o polityce albo religii
    Doli mógłby rakeback jakiś rozprowadzać
    I trzeba po prostu pisać w "Strategii i taktyce", wrzucać ręce, analizować rozdania innych, wtedy forum będzie przydatne w praktyce.

  10. #30
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    566
    Nie bedzie. Jesli wspomniany Doli sam nie zacznie pisac postów. Doli symbolicznie. Chodzi o kogokolwiek kto znaczy coś w światku pokerowym. Nie chodzi o osobowośc pokerową, ale chodzi chociazby o kilku kolesi z wyższych stawek którzy rozmawiają np. o strategii miedzy sobą. Jesli dla takowych forum bedzie na tyle przyjazne, że beda to robić to automatycznie bedzie takie dla innych. Fakt jest jednak taki, że oni razmawiają, wymianiają opinię ale wszedzie tylko nie tu, ponieważ wszedzie widzą lepsze miejsce. Więc nie bardzo rozumiem ta całą gadke o rewitalizacji. Rozdamnia to może wkleje ja z nl10 i może cos napisze w gorzkich żalach.

    Chodzi jednak o to, że forum powinno mieć autorytet. Powinno sie czuć, że jest to forum pokerzystów i ja chce na nim być, bo sa na nim pokerzysci dużo lepsi niż ja i bedę sie uczył, może bedę taki sam itd... O tym sie nawet nie mysli tylko to sie czuje. A atmosfera jest taka, że wspomniani lepsi są gdzie indziej(jesli chodzi o merytoryczna sprawę), a inni obudza sie jak ktoś napisze cos głupiego. Od micro sie nie ruszy
    Ostatnio edytowane przez 2Jacks ; 02-02-2012 o 22:36