Zobacz wyniki ankiety: Wspierasz jeszcze duchowo to forum?

Głosujących
28. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • tak

    23 82.14%
  • nie

    5 17.86%
Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 31

Wątek: wsparcie

  1. #11
    cytat z jednego z tych wątków (2007r) - nostradamus ?
    Cytat Zamieszczone przez Qter Zobacz posta
    Czy tylko ja mam wrażenie że to forum dryfuje w kierunku onet.pl zamiast 2+2...

  2. #12
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    1,341
    Ludzie po prostu poodchodzili na inne strony/serwisy/fora,

  3. #13
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728
    Skoro w obecnych czasach powstaje w Polsce tyle teledysków muzycznych (głównie hip hop, ale nie tylko) gdzie grubo, często i gęsto pojawiają się albo karty, albo poker lub wzmianki w tekście o jednym czy drugim to może niech się wreszcie któraś z tych polskich gwiazdeczek zaloguje np. na tym forum i przywita się chociaż.
    Ale nie, tak nie będzie, bo oni tylko chcą zczesać kasę, bo temat pokera teraz na czasie i najłatwiej wrzucić go do swojego klipu i potem tylko podwinąć ogon kurwa. Każdy chce być gangsta i poker player, a jak przychodzi co do czego to nawet nikomu do głowy nie przyjdzie żeby się wypowiedzieć na forum chociaż w kilku słowach. Każdy jedzie z tematem jak z paryską dziwką (tak jak to robi teraz Rihanna w "You da One") tak naprawdę mając go w dupie i jakąkolwiek solidarność z nami. Do dupy z takimi klipami, jeżeli to wszystko na co ich stać.
    Nie twierdzę, że jestem jakimś dzieckiem specjalnej troski, które bez słowa wsparcia od polskich muzyków nie będzie mogło dalej żyć czy grać, ale kurwa mać dosyć tego już mam. Albo być konsekwentnym albo złazić z tematu.

  4. #14
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728
    Proszę, tutaj kilka tych bardziej znanych przykładów. Jest tego więcej oczywiście, przeglądam wszystkie polskie teledyski hip hopowe regularnie, ale nie przywiązuję się prawie nigdy do żadnego na dłużej, więc nie pamiętam teraz. Zobaczmy teraz jak jasno świecą nasze niby gwiazdy :

    TEDE - TO JEST MÓJ ROCK - YouTube
    Pezet feat. Fokus "Noc jest dla mnie" prod. Sidney Polak - YouTube
    Fokus - V.I.P. [prod.Lukatricks][www.prewersje.com] OFFICIAL VIDEO - YouTube
    Pih - Biegnij, Nie Ogladaj Sie - OFFICIAL VIDEO DR2 - YouTube
    Fu - De facto - YouTube

    Mają nawet reklamę sklepu z ciuchami, która pojawia się czasem przed niektórymi teledyskami, laska tam jakieś ciuchy wyjmuje, a na ścianie wielkie logo pikowe, treflowe .... Panowie zmieńcie częstotliwości, bo nikt z Was nigdy nie wspomniał o temacie w żadnym z wywiadów czy nie pojawił się na forum. Tylko co najwyżej kaska od sponsora i po sprawie.

  5. #15
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    769


    jesli pokera albo forum maja zbawiac polscy hiphopowcy, to ja chyba folduje

  6. #16
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    I to kolejny argument za tym, żeby nie znosić hiphopu i innych takich. Jeszcze nie widziałem utworu death metalowego o pokerze

  7. #17
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    389
    Żaden Tede tego forum nie zbawi. Ludzie, którzy dopiero zaczynają przygodę z pokerem w większości z oczywistych względów wybierają forum PS. A doświadczeni gracze najczęściej siedzą już na 2+2 albo innych forach anglojęzycznych. No i może ewentualnie na TLPoker.

  8. #18
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Cytat Zamieszczone przez Woland Zobacz posta
    Jeszcze nie widziałem utworu death metalowego o pokerze
    Deathmetalowego też nie widziałem, ale proszę:

  9. #19
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Hehe, no, czujnyś Piękny, soczysty klasyk.

  10. #20
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728
    Powstaje też pytanie, dlaczego w ciągu ostatnich 2 czy 3 lat temat pokera i kart stał się w Polsce tak bardzo aktualny i chwytliwy dla odbiorców tych teledysków, którymi de facto w 80 % jest dzieciarnia, czyli gimnazjaliści. Była niby duża afera z ustawą antyhazardową i antypokerową, głośna sprawa itd. ale czy to jest powód, żeby nagle wszędzie było tego pełno ? Czy to w ogóle w jakikolwiek sposób korzystnie wpływa na wizerunek pokera ?
    Nawet takie postacie jak Steczkowska czy Flinta wspominały w swoich tekstach o kartach i pokerze.
    Obadajcie np. ten teledysk :
    Kukulska&Dabrowka - Wierze W Nas - YouTube
    Na czym polega ten wątpliwie atrakcyjny fenomen i dlaczego akurat teraz od 2 lat ma to miejsce ? Nikt chyba mi nie powie, że to wszystko wpływ piosenki "pa pa pa poker face" Lady Gagi.
    Teraz dochodzą do tego też polskie seriale na TVN, w których jeżeli nie pojawi się poker, hazard albo chociaż pasjans to twórcy nie będą mieli poczucia spełnienia i serial bez tego nie będzie na czasie.
    To wszystko są spostrzeżenia poparte faktami, które idą w parze z czymś kompletnie przeciwnym czyli obecnym zakazem prawnym gry w pokera. Czy to się nie kłóci ze sobą ? Czy to nie jest po prostu chore ?

    Wracając jeszcze do raperów - tu nie chodzi o zbawienie tego forum czy nakręcanie ruchu, tylko żeby ci ludzie robili cokolwiek co będzie można nazwać minimum konsekwencji zamiast zwykłym dojeniem krowiego cycka.