Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1
    Siema. Od jakiegoś czasu mieszkam poza Łodzią i nie jestem na bieżąco. Korzystając z chwilowego pobytu chciałam odwiedzić dzisiaj Backdoor. Czy jeszcze działa? Nie mogę się dodzwonić na żaden numer Okuro. Oba wyłączone.
    Ewentualnie podajcie inne miejsca gdzie mogę wpaść pograć w miłej atmosferze.
    Zależy mi żeby to było dziś.
    Proszę pisać tu lub na prywatną wiadomość.
    Pozdrawiam.

  2. #2
    Byłam już w Backdoorze, więc może ktoś skojarzy. Imię Izabela. Chciałam wpaść ze Śrubką.

  3. #3
    Dołączył
    Jul 2010
    Posty
    28
    zostaw jakiś tel lub gg może przeczyta i zadzwoni

  4. #4
    Okuro ma do mnie numer i na pewno do Śrubki.
    Iza

  5. #5
    Dołączył
    Apr 2007
    Przegląda
    Litzmannstadt
    Posty
    548
    Skoro jestes kolezanka Srubki, to chyba ona powinna wiedziec co i jak?

  6. #6
    OOO ej powiedz Srubce zeby dala znac na PW na strategy.com i niech się ogranie bo trenowałem w piłkarzyki na rewanż! Ktoś mi powie co sie dzieje z BD? Bankroll rdzewieje!

    A w co Ty chcesz pograć? W BD gra się w piłkarzyki! Tak na marginesie.
    Ostatnio edytowane przez Mlyniuuu ; 15-01-2012 o 04:00

  7. #7
    hej! Chętnie pograłbym w holdema, jakieś strony na których ludzie umawiają się na grę?

  8. #8
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    3
    Siemka, ja tak jak koleżanka szukam ponownego kontaktu do ludzi z BD. Byłem kilka razy nawet jeszcze przed przenosinami pod ósemkę, później pod ósemką byłem może ze 3 razy i wyjechałem z Łodzi. Śrubka nawet mi zakładała konto na stronie ale widzę, że już nie istnieje : ). Dajcie jakieś namiary na PM... chociażby gg. Znam imiona czy ksywy kilku ludzi z klubu no ale nie ma sensu tutaj ich wymieniać. Mam świadomość konspiracji jaka w obecnych czasach panuje, jednak chciałbym pograć znowu z Wami. Nie na kasę oczywiście ;P hehe.

    Dajcie znać na PM. Na stronce miałem nick taki jak tutaj. Nawet na fotce którejś tam byłem

    Pozdrawiam.

  9. #9
    41827070
    \

    Napisz na gadu

  10. #10
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    13
    Czy da się jeszcze gdzieś zagrać w Łodzi ?