Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1
    Dołączył
    May 2003
    Posty
    522
    Otóż od niedawna zainteresowałem się pokerem z tej ciekawszej strony, czyli graniem na pieniążki w pokoju pokerowym Expekta. Zdążyłem już jakiś bilon przetracić i nabrać ochoty na więcej, bo po ostrożnej grze całkiem długo byłem w stanie utrzymać żetony na jednym poziomie wagowym i coś uszczknąć od innych. Niepotrzebne ryzyko i może brak szczęścia to moje główne grzechy.

    I teraz przechodzę do sedna sprawy. Jak wy zaczynaliście grać? Skąd czerpaliście pokerową wiedzę? I jakie macie teraz rady dla początkujących? Od czego zaczynać? Jak grać? Na co zwracać uwagę? Co ćwiczyć?

    Mam nadzieję, że ten temat przyda się wszystkim, którzy stawiają w tym biznesie pierwsze kroki, nie tylko mnie. Jeśli uważacie, że możecie coś od siebie dodać, serdecznie zapraszam [/u]

  2. #2
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    ŁódĽ
    Posty
    4
    Też prawda. Ta gra bardzo mi sie spodobał, więc szybciutko zakasałem rękawki i wziąłem sie do robótki, tyle, że bardziej wole grać w realu. A ludzi w Łodzi, którzy grają jak na lekarstwo normalnie. Więc jak ktoś ma ochotke pograć tak dla relaksu, ewentualnie za małą sumkę to jestem chętny :P ChodĽ bardziej stawiam na ten relaks bo zupełnie zielony jestem. Jak by co to piszcie czy byśmy mogli zagrać.

    POKÓJ!!

  3. #3
    Dołączył
    Jul 2003
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    418
    Ja mogę wpaść do Łodzi, tylko żeby było tyle co by mi się za pociąg w obie strony zwróciło :wink:

  4. #4
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    1,327
    hahah.. chyba puszek do zbierania. Bo przecież nie planujesz zarobić w karty Pino ? :twisted:




  5. #5
    Dołączył
    Jul 2003
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    418
    A kto mówi o zarabianiu :lol: Tylko na bilety za naukę chce :wink:

  6. #6
    Dołączył
    May 2003
    Posty
    522
    zobaczylem na discovery relacje z MŚ w barcelonie. pomyślałem sobie że tez chce pograć. szybko poszukalem na necie zasad zapoznałem sie z nimi pogralem 2 dni na stołach practice i nie wytrzymalem cisnienia. wplaciłem na konto 50 zł. grajac na stołach 0.1$/0.2$ limit w 5 dni (graja 20-30 min dziennie) z 50 zł zrobiłem 170 zł gram oczywiscie w texas hold'em

  7. #7
    Dołączył
    Feb 2005
    Posty
    162
    Cytat Zamieszczone przez tirurit
    zobaczylem na discovery relacje z MŚ w barcelonie. pomyślałem sobie że tez chce pograć. szybko poszukalem na necie zasad zapoznałem sie z nimi pogralem 2 dni na stołach practice i nie wytrzymalem cisnienia. wplaciłem na konto 50 zł. grajac na stołach 0.1$/0.2$ limit w 5 dni (graja 20-30 min dziennie) z 50 zł zrobiłem 170 zł gram oczywiscie w texas hold'em
    żyć,nie umierać

  8. #8
    Dołączył
    Mar 2004
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    231
    Heh,albo pomyliles limita z no limitem albo zaczynasz od nauki sztuki blefowania
    Jesli sie myle to chetnie zobacze jak wygrywasz 16$ na h grajac 0.1/02 limit,liczac ze sredni pot ma 2$ i 50rozdan na godzine.gl

  9. #9
    Dołączył
    Jan 2005
    Posty
    104
    Dokladnie, grajac 30 minut dziennie przez 5 dni to nawet we dwoch razem bysmy tyle nie zarobili ;f

  10. #10
    Dołączył
    May 2003
    Posty
    522
    może przesadizlem z tymi 30 minutami ale max godzina dziennie. sam w to nie wierze a co do puli na tych stołach na których gram to zwykle jest to ponad 3$ a czasem dochodzi nawet do 7$-8$. mam tez duze szczescie przy rozdaniach. dzisiaj wszedłem na jedno rozdanie na stol 0.25$/0,5$ i na flopie od razu trafiłem strita wiec podbijalem ostro stawki no i zgarnalem 9,5$ puli zapewne to szczescie nowicjusza nie potrwa dlugo ale mam nadzieje ze jeszcze sie tym troche naciesze