Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12
  1. #1
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Łomża/Olsztyn
    Posty
    80


    Zasil swoje konto i zgarnij wart $22 bilet TCOOP!

    Zasil swoje konto kwotą co najmniej $60 pomiędzy 9 a 18 stycznia (do 23:59 ET), wpisując przy tym kod bonusowy „TCOOP”. Jeśli to zrobisz, na Twoim koncie pojawi się bilet wart $22. Możesz go wykorzystać w turniejach lub wybranych satelitach TCOOP.

    Da się je wykorzystać tylko w turniejach i kwalifikacjach z serii TCOOP, a wygasną one 29 stycznia o 18:30 ET (00:30 CET dnia następnego). Otrzymanego biletu nie można przekazać ani wymienić. Każdemu graczowi przysługuje tylko jeden taki bilet.

    Więcej informacji pod linkiem: Darmowy bilet do TCOOP 2012 - pokerowy bonus za wpłatę online

  2. #2
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    mocne promocje ostatnio, bycie monopolista widze sluzy.

  3. Przy $60 dostajesz dodatkowo $22 w formie biletu. To ponad 30% . Wg mnie nie tak mało zważywszy, że nie trzeba tego ani wyrabiać ani nic, ot taki prezent

  4. #4
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    Porzadnego reload bonusu nie bylo od roku, nawet nie pamietam kiedy ostatnio.

  5. #5
    Może i nie było, nie mniej jednak kiedy zupełnie ZA DARMO można zagrać w turnieju z wpisowym 22$ i spróbować swoich sił w nim to dlaczego tego nie zrobić? Zawsze możesz wpłacić 60$ zagrać turniej i 60$ wypłacić, a kto wie może nawet i więcej...

  6. #6
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez Destinaation Zobacz posta
    Może i nie było, nie mniej jednak kiedy zupełnie ZA DARMO można zagrać w turnieju z wpisowym 22$ i spróbować swoich sił w nim to dlaczego tego nie zrobić?
    Bo to zawracanie dupy? Fakt, można trafić grubo, ale w zdecydowanej większości wypadków nic nie trafisz. Ewentualnie czasami po 4 godzinach gry dostaniesz $25. Ja osobiście wolałbym $5 w gotówce niż $22 w postaci biletu do jakiegoś donkamenta. Przynajmniej miałbym na kilka piw bez potrzeby użerania się z donkami.

  7. #7
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    Jak zagrasz 5 rozdan na cashu to tez raczej nic nie trafisz.

  8. #8
    Cytat Zamieszczone przez jdx Zobacz posta
    Bo to zawracanie dupy? Fakt, można trafić grubo, ale w zdecydowanej większości wypadków nic nie trafisz. Ewentualnie czasami po 4 godzinach gry dostaniesz $25. Ja osobiście wolałbym $5 w gotówce niż $22 w postaci biletu do jakiegoś donkamenta. Przynajmniej miałbym na kilka piw bez potrzeby użerania się z donkami.
    Co dla Ciebie jest zawracaniem dupy i donkamentem dla innych jest fajną promocją. Jeżeli ktoś gra tylko turnieje, zwłaszcza turbo, to dlaczego ma nie skorzystać? Czy promocje mają być tylko dla graczy cash? Ja mimo, że nie lubię i nie specjalizuję się w turbosach, chętnie z promocji skorzystam, chociażby żeby podszkolić się w tym turnieju zupełnie za darmo.

  9. #9
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    JDX już tak ma, że jak nie pozrzędzi trochę, to mu źle z tym.

  10. #10
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez mash Zobacz posta
    Jak zagrasz 5 rozdan na cashu to tez raczej nic nie trafisz.
    To prawda, raczej nic. Ale w 50 rozdań mogę już coś trafić. Zresztą nawet w tych 5 rozdaniach keszowych szansa trafienia donka na BI jest nieskończoność razy większa niż załapanie się w donkamencie w ciągu 5 rozdań na najniżej płatne miejsca.

    Cytat Zamieszczone przez Destinaation Zobacz posta
    Czy promocje mają być tylko dla graczy cash?
    Szczerze mówiąc to nie czuję się jakoś specjalnie rozpieszczany. Co więcej, z zupełnie niezrozumiałych dla mnie powodów często jestem atakowany przez pokerownie (nie tylko PS) w których mam konto 3+ czy też nawet 5+ lat świetnymi promocjami typu "zrób depozyt i odbierz bonus w postaci biletu do donkamenta". A przecież pokerownie mają dostęp do danych na temat tego co, z jakim efektem i jak długo gram. Chociaż z drugiej strony marketroidzi to zazwyczaj półmózgi i nie należy ich posądzać o skłonność do intensywnego myślenia...

    Cytat Zamieszczone przez Destinaation Zobacz posta
    Ja mimo, że nie lubię i nie specjalizuję się w turbosach, chętnie z promocji skorzystam, chociażby żeby podszkolić się w tym turnieju zupełnie za darmo.
    Ja również nie specjalizuję się w turbosach. I m.in. dlatego z promocji nie skorzystam.

    Cytat Zamieszczone przez Woland Zobacz posta
    JDX już tak ma, że jak nie pozrzędzi trochę, to mu źle z tym.
    E tam, jestem po prostu za starym wróblem aby rzucać się na byle plewy.