Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17
  1. #1
    Dołączył
    Dec 2011
    Posty
    0
    Jak w temacie

  2. #2
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Hm, a czemu ten kolo ma 0 postów, skoro cały wątek już przemielił, a propos sprzedania bankrolla na FTP?

  3. #3
    Dołączył
    Dec 2011
    Posty
    0
    Woland jestes jeszcze zainteresowany?

  4. #4
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez Universe25 Zobacz posta
    Woland jestes jeszcze zainteresowany?
    A cóż to tak drastycznie obniżyło Twoje oczekiwania? Jeszcze przed chwilą byłeś taki pewien...

  5. #5
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Jak mozna sprzedac bankroll ktorego nie ma ? nawet jak sie podniesie room jak zagwarantujesz komus transfer calosci w zamian za 30%? i o jakiej kwocie mowa.

  6. #6
    Dołączył
    Dec 2011
    Posty
    0
    To prawda niemilo sie rozczarowalem. Do tego zalezy mi na czasie. Dlatego taka drastyczna obnizka.

  7. #7
    Dołączył
    Dec 2011
    Posty
    0
    Jest tylko zamrozony. Chodzi o 375$. Co do weryfikacji to wysylam numer kontaktowy, skan dowodu, screenshota z konta bankowego. Mozna obejrzec moj profil na pokerstrategy (nick: nbbpoker) i moje poprzednie posty , officialpokerrankings.com (nick: universe25). Nie wiem co jeszcze moge wymyslec. Jestem otwarty tez na inne metody weryfikacji. Nie wiem jak wygladaly wymiany na 2+2. Chetnie sie dowiem.
    Ostatnio edytowane przez Universe25 ; 05-01-2012 o 22:17

  8. #8
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,141
    Ojoj cisnie zwlaszcza, ze informacje z ktorych wynikalo iz ftp otworzy sie w styczniu tego roku zmienily sie na informacje, ze MOZE otworza sie w tym roku

  9. #9
    Dołączył
    Dec 2011
    Posty
    0
    Bardzo prawdopodobne , ze wroca w tym roku. Jakby mieli wrocic za miesiac to raczej bym nie sprzedawal Jakby nie patrzec zysk jest duzy w stosunku do zainwestowanych peiniedzy, wiec moim zdaniem warto poczekac.

  10. #10
    Dołączył
    Apr 2009
    Przegląda
    Poznań / Koszalin
    Posty
    148
    Panowie skąd to info? Mogę prosić o jakieś źródło na PW?