Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11
  1. #1
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    566
    Koleś co betuje pierwsze flop, to donk, ale taki agresywny, co potrafi zablefować(w sensie że to robi). Pot bet to jego standard. Staty 56/18 40% CB. Mam go na 4 stołach.
    Kolęs co jest za mną to jeszcze bardziej loose donk(peppea)(MP). Jego staty 74/28 Cbfold 20%. Dożo sprawdza i dużo insta floatuje. Koleś za nim to bardzo solidny reg.
    No więc jeśli byłbym w HU, to waliłbym all-ina na kolesia co pierwszy betuje flop. Jednak za mną jest ten loose donk, który myśle że mógłby spokojnie sprawdzić z 2 overkartami. Czy tutaj gramy call? raise? fold?

    Seat 1: peppea ( $21.22 USD )(MP)
    Seat 2: FishyBob ( $10.00 USD )(CO)
    Seat 3: blacknora ( $10.49 USD )(BUT)
    Seat 5: KafRafDaf ( $7.81 USD )(SB)
    Seat 6: HERO ( $18.79 USD )(BB)
    KafRafDaf posts small blind [$0.05 USD].
    HERO posts big blind [$0.10 USD].
    Dealt to HERO [ ]
    peppea raises [$0.20 USD]
    FishyBob calls [$0.20 USD]
    blacknora raises [$0.30 USD]
    KafRafDaf calls [$0.25 USD]
    HERO calls [$0.20 USD]
    peppea calls [$0.10 USD]
    FishyBob calls [$0.10 USD]
    ** Dealing Flop ** [ , , ]
    KafRafDaf bets [$1.50 USD]
    HERO???
    Ostatnio edytowane przez 2Jacks ; 05-01-2012 o 15:46

  2. #2
    Dołączył
    Mar 2009
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    307
    Tak myślę i myślę i nic wymyśleć nie mogę. Pewnie podczas gry, mając mało czasu bym raisnął i sprawdził KarfRafDaf ale bym zrzucił do blacknora. Tylko że dłużej na tym się zastanawiając to trochę palenie $ bo nie mam pojęcia czy on tam uderza z overkartami czy tylko z overparą.
    I też nie lubię stwierdzenia że za Tobą jest donk który sprawdzi z 2ma overkartami. Fajnie że zatrzymujesz go w puli ale przyjdzie T,J,Q,K,A i nie wiesz co robić (foldujesz do każdego betu?).
    Moim zdaniem najlepszą opcją jest chyba raise pre tak do 0,9. 99 jest to karta która średnio gra w multipocie (chyba że liczysz na seta). Fold wtedy do reraise, ale zatrzymujesz jakieś niższe parki na ręce i overkarty. Wtedy lepiej się gra na flopie.
    Ogólnie jestem confused jeśli chodzi o to rozdanie;p

  3. #3
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    566
    No 3 bet jak dla mnie to nie wchodził w grę. Jesli bym podbił do 0.99 to mam pewnie 4 way pot, a na bank 3 way pot. Do tego to 99. Zagubiłbym sie na takim flopie, nie mówiąc o jakimś K,A high. Trzeba tez pamietać, że razem z donkiem za mna, jesteśmy deep. W zasadzie to co bym nie zagrał, to bedzie zle i dobrze. Fold,call,raise wydają sie równorzednie odpowiednie

  4. #4
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,141
    3 bet bez sensu bo pewnie pograsz z calym stolem. Ja robie call i patrze co sie dzieje dalej.

  5. #5
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    389
    Imho jeśli nie 3bet flop to potem no set no bet. Cały stół za Tobą i zero info nie wiem jak to grac profitowo.

  6. #6
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Mówicie o 3bet flop (co jest przecież niemożliwe) czy pre flop w końcu?

  7. #7
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    389
    My bad, oczywiście chodziło mi o 3bet pre.

  8. #8
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    265
    Cytat Zamieszczone przez 2Jacks Zobacz posta
    No 3 bet jak dla mnie to nie wchodził w grę. Jesli bym podbił do 0.99 to mam pewnie 4 way pot, a na bank 3 way pot. Do tego to 99. Zagubiłbym sie na takim flopie
    No ale jak to? Call pre w takim razie tylko pod set mining i tyle. Dalej nie mamy bladego pojęcia gdzie jesteśmy więc łyk herbaty i kolejny utwór Happysad...

  9. #9
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    566
    No ale co chcesz powiedziec? Bo nie zrozumialem czy 3 bet jest dobry, czy nie. Dla mnie to była pule absolutnie nie do 3 betowania. 3 bet sprawiłby, że jestem w tej samej puli(może jeden by odpadł, może 2 ) tylko, że wiekszej. Wtedy flop to byłoby w zasadzie all-in albo fold

  10. #10
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    389
    Jeśli uważasz, że 3betem pre nie wygrasz rozdania na tyle często, żeby uniknąć familiady, to call jest ok. Tylko, że wtedy to po postu standardowy set mining i bez zastanowienia ch/f flop, zwłaszcza kiedy dostajesz akcje już od SB i cała reszta ferajny jest za tobą.