Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    26
    Miałem zagwozdkę w takim rozdaniu:
    Staty przeciwnika po 42 rękach to 35/23/3.5 i przez ten czas fold do 3beta 0% (nie wiem czy ma to znaczenie bo w tych 42 rękach były tylko dwie takie sytuacje, że ktoś go 3betował w tym ta moja).

    Grabbed by Holdem Manager
    NL Holdem $0.05(BB) Replayer
    Hero ($5.02)
    BB ($4.68)
    UTG ($16.29)
    CO ($5.18)
    BTN ($6.02)

    Dealt to Hero

    UTG raises to $0.20, fold, fold, Hero raises to $0.60, fold, UTG calls $0.40

    FLOP ($1.25)

    Hero bets $0.83, UTG raises to $14.80, Hero ???

    Wykorzystałem chyba cały przysługujący mi czas na decyzję. Jest możliwe, że przeciwnik tego typu rozgrywa w taki sposób KK, QQ, gorszego asa albo draw do koloru?
    Staty świadczą, że do najlepszych on nie należy i cały czas mi świtała myśl, że chciał zagrać slowplay i ten as trochę nie po jego myśli albo, że drawuje do koloru.
    Co robicie w takim spocie?

  2. #2
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Nvm
    Ostatnio edytowane przez Trias ; 05-01-2012 o 03:28

  3. #3
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    389
    Eeee, co to za range? Na jakiej podstawie twierdzić, że on na A high boardzie wsuwa JJ-KK?

  4. #4
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    26
    Na takiej podstawie, że znam wynik rozdania Ale faktycznie trochę źle sformułowałem pierwszego posta bo nie chodziło mi o jego zakres ale o sposób rozegrania.
    Call być może nie najlepszy aczkolwiek jak wspomniałem ciągle chodziła mi po głowie myśl, że mogę być od niego lepszy na tym flopie. Ostatecznie niechętnie ale sprawdziłem i pokazał KK właśnie. Zastanawiałem się po prostu czy i jak często takie akcje mają miejsce i czy call na takim boardzie z taką ręką ma rację bytu.