Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14

Wątek: 99

  1. #11
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    769
    Cytat Zamieszczone przez Trias Zobacz posta
    No tego się chciałem dowiedzieć, ale nie uzyskałem odpowiedzi...
    chyba odpowiedz standardowa w pokerze - to zalezy

    z tego co podal op, to troche wrozenie z fusow. nie ma cbet turn, cbet riv, AF, readow, jak villain widzi hero itp.

    chodzi mi o to, ze takie sytuacje beda sie zdarzac czesto i najlepiej opracowac sobie jakies ogolne plany na rozgrywanie np mid par z BB wzgledem roznych przeciwnikow, zeby pozniej w trakcie gry nie wymyslac prochu.

    imho z tych statow co mamy to 3b pre nie ma sensu, bo typ nie spasuje broadwayow i na wiekszosci flopow z overkartami cos trafi albo bedzie floatowal / lapal dodatkowe equity.

    stawialbym na call pre, ch-call na takim flopie i co najmniej jeden barrel przy overkarcie na turn / river.

  2. #12
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    566
    Turn cb% to 30%. Statystyka Agg 1.9. Więc pewnie jeśli ma taka roznice miedzy cb flop, a cb turn to call flop

  3. #13
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    566
    Chociaż jednak nie. Z pozycją na bank call, bez pozycji sam juz nie wiem.
    Ostatnio edytowane przez 2Jacks ; 03-01-2012 o 12:23

  4. #14
    Dołączył
    May 2008
    Przegląda
    Tomaszow Lubelski WWA
    Posty
    104
    Rozumiem, że ten cbet 88% to wszystkie flopy, a nie tylko hu albo 3betowane pre, wiec zakładać możemy, że kontynuuje on tutaj 100% range'u. Jak już napisano raisując wywalamy wszystkie rece które bijemy, a biorąc pod uwagę, że efektywne stacki to prawie 150bb, a przeciwnik jest graczem myślącym nie musi być ich wcale tak mało. I dlatego call jest tutaj moim zdaniem najlepszą opcją.

    Flop trafia się w 1/3 przypadków, wiec skoro cbet flop to 100% a turn już tylko 30% zakładać można, że rzadko będzie on tam barrelował z niczym, więc chetnie w tym przypadku zwróciłbym uwagę na swoje statystyki czy przypadkiem nie daję się za często wyrzucić dalszych streetach, a może wręcz przeciwnie, często od turna callujesz do końca. Bez readów trudno tu coś więcej wymyśleć.