Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    566
    Koleś 38/11 50 rąk. Gdzies przeczytałem, że takie mini raisy na micro to tylko chęć zorientowania sie gdzie sie jest, lub chęć wyrzucenia z puli ze słabym układem(tutaj pewnie jakieś srednie PP).
    Jednak czy gramy obowiązkowo all-in flop? Czy warto dac mu uderzyć turn i nadzieje, że zgarnie pule betem na turnie. Może takie coś jest zupelnie bez sensu na donka i grac all-in, bo fold w zasadzie nie wchodzi chyba w gre?

    Seat 1: palavIVO ( $14.05 USD )
    Seat 2: Draza_Jug ( $10.00 USD )
    Seat 3: HERO ( $12.28 USD )
    Seat 4: lengxue00777 ( $10.00 USD )
    Seat 5: 0o0xifeng ( $6.98 USD )
    Seat 6: keane_mark2 ( $11.54 USD )
    palavIVO posts small blind [$0.05 USD].
    Draza_Jug posts big blind [$0.10 USD].
    Dealt to HERO [ ]
    HERO raises [$0.40 USD]
    lengxue00777 folds
    0o0xifeng calls [$0.40 USD]
    keane_mark2 folds
    palavIVO folds
    Draza_Jug folds
    ** Dealing Flop ** [ , , ]
    HERO bets [$0.70 USD]
    0o0xifeng raises [$1.40 USD]
    HERO calls [$0.70 USD]
    ** Dealing Turn ** [ ]

  2. #2
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    1,341
    call flop, ch/c turn, ch/c non club river.

  3. #3
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Non club? Według mnie raczej ludzie nie robią minraisów z flush drawem. Wydaje mi się, że zazwyczaj to jest albo monster, albo blef, albo takie chuj-wi-co-thin-value-raise (czyli w sumie też blef) z jakimś middle/bottom pair itp.
    Ostatnio edytowane przez Trias ; 02-01-2012 o 20:07

  4. #4
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    566
    A check/raise turn? On jest half stackiem, więc w zasadzie jeśli ma cokolwiek to powinien dołożyć, tym bardziej że na micro jest tendencja do sprawdzania "no bo może trafie". Mini raise od fisha, też jest dla mnie oznaką słabości i oznaką, że koleś nie ma pomysłu co robić i czuje sie nie pewnie.

  5. #5
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,141
    Biorac pod uwage, że to typowy donk (niepelny stack, staty) zalozenie, ze on nigdy nie pasuje tam J jest chyba na miejscu raczej stackoff flop ewentualnie grajac call tego min raise prawie zawsze check/jam turn (no poza clubsami i asem).

  6. #6
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    566
    Też mi sie wydaje, że J nie wyrzuca, ale tak samo mi sie wydaje, że nie raisuje go w taki sposób.
    W kazdym bądz razie zagrałm call i check/raise turn. On na turnie wachając sie zagrał za połowę puli i potem fold

  7. #7
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    1,341
    Ok, zobaczyłem jaki ma stack. W takim wypadku allin flop. Przepraszam, że czytam niedokładnie .