Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17

Wątek: KK nl10

  1. #11
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    566
    Myślę, że mógłby mieć. Patrząc na staty to móglby mieć także wyższe pary. Jednak nie sądze żeby je betował na river. No tak przynajmniej mi sie wydawało. Jeśli grał pasywnie, to z pp zagrałby pewnie pasywnie river. Po tym jak zagrał, bylem pewien że betuje str8 na As. Myliłem sie, ale tak czy siak wyglądało że na pewny swego value bet
    Ostatnio edytowane przez 2Jacks ; 02-01-2012 o 20:38

  2. #12
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Cytat Zamieszczone przez Woland Zobacz posta
    Nie wiem, czy niczego nie blokuje. A nie może tam villain mieć pocket 7s, 9s, Ts z jednym pikiem?
    No to raczej nie będzie ich na takim boardzie betował. A jeśli już, to nie tak wysoko.

  3. #13
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez Trias Zobacz posta
    No to raczej nie będzie ich na takim boardzie betował. A jeśli już, to nie tak wysoko.
    Ja się nie upieram, tylko chciałbym zauważyć, że z całą pewnością przeceniacie ludków na NL10. Gość gra 40/0 - asem pokera to raczej nie jest.

  4. #14
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    566
    Pewnie że nie jest asem pokera, ale moim zdaniem dzisial ludki z nl10 sa duzo bardziej niedoceniani, niz przeceniani.Do tego jest cała masa takich kolesi, co bardzo duzo sami sprawdzą, ale bardzo mało sami aktywnie zabetują. Jest taki syndrom overpary. Masz overpare to sie z nia stackujesz. Jesli koleś jest donkiem i widzi swoje karty, widzi że ma overpare, to ja chroni. Oczywiście nie zawsze. Ale jeśli ją ma i włączył mu sie mod pasywny, to nie po to żeby valubetować river, tylko po to żeby dowieśc swój układ. Jeśli on grałby pare pasywnie to dla tego, że sie zesrał i nawet jednej sekundy by nie myslał na river.
    Ostatnio edytowane przez 2Jacks ; 02-01-2012 o 23:14

  5. #15
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    1,341
    40/0 nie lubi betować, więc jeśli to zrobi to na 95% jesteś tam w plecy. Z 77 robi check behind bo chce wygrać showdown vs Twój missed FD.

  6. #16
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    566
    Seat 6 is the button
    Seat 1: 3treehouse ( $10.44 USD )
    Seat 2: HERO ( $19.62 USD )
    Seat 3: slambang1010 ( $12.62 USD )
    Seat 4: oopsazz ( $10.00 USD )
    Seat 5: sweet_banana ( $21.25 USD )
    Seat 6: dabasta ( $11.42 USD )
    HERO posts small blind [$0.05 USD].
    slambang1010 posts big blind [$0.10 USD].
    Dealt to HERO [ ]
    oopsazz folds
    sweet_banana raises [$0.30 USD]
    dabasta folds
    HERO raises [$1.05 USD]
    slambang1010 folds
    sweet_banana calls [$0.80 USD]
    ** Dealing Flop ** [ , , ]
    HERO bets [$1.60 USD]
    sweet_banana calls [$1.60 USD]
    ** Dealing Turn ** [ ]
    HERO bets [$3.90 USD]
    sweet_banana calls [$3.90 USD]
    ** Dealing River ** [ ]
    HERO checks
    sweet_banana bets [$6.65 USD]
    HERO calls [$6.65 USD]
    sweet_banana shows [, ]
    HERO doesn't show [, ]

    Tu jestem rozbity. Jak mam KK i gram po flopie to zawsze cos zajebistego sie zdazy. Tutaj jest mój ulubiony typ gracza. Czyli gracz ZAJEBISTY!. Ten koleś ma straszny egde nad innymi. Po flopie niszczy, co widać na załączonym obrazku. Staty 22/20 3 bet 12% z BB 20%. 3 bet call 30%. 1200 rak i podbija bardzo podobnie UTG MP i CO. Wiedziałem, że koleś sprawdzi ten 3 bet na bank, bo jest tak ZAJEBISTY że na pewno mnie wyblefuje. Jak widać, to on założył sobie że na 100% mnie wyblefuje co by sie nie działo. Na turnie moze by odpuścił gdyby nie wpadło mu serce. Jak widziałem te calle to wiedziałem że ma jakieś gówno i dobiera. Miałem nadzieje na TT JJ QQ. Czy jest tutaj opcja fold river?

    co robimy na river jeśli koleś wali all-ina? Możemy go spokojnie ocenić jako fancy pajaca, któremu sie wydaje że jest 10 razy lepszy niż jest w rzeczywistości. Jednak jak obaj jesteśmy deep, to w zasadzie ten turn call, jest dla niego opłacalny, jeśli bedę callował na river.
    Ostatnio edytowane przez 2Jacks ; 03-01-2012 o 18:12

  7. #17
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    1,341
    Nie wrzucaj wyników rozdania, żeby nie być result oriented.
    Większy 3b na tego gościa, bo jesteście deep i on będzie light callować. River gram ch/c, ponieważ na turnie z gołym Tx nie powinien callować, a taki kozak może blefować na scary cardzie z missed FD. Potrzebujesz 25%, myślę, że pojawi się tam z blefem z taką częstotliwością, ale nie chce mi się teraz tego liczyć.
    Ostatnio edytowane przez Mosznik ; 03-01-2012 o 19:21