Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16
  1. #1
    Dołączył
    Dec 2011
    Posty
    27
    Witam, jestem nieletni, gram na pokerstars. Narazie dobrze mi idzie zarobiłem już ponad 100$.
    Chciałbym wypłacić te pieniądze. Boję się że pokerstars w jakiś sposób może się dowiedzieć że jestem nieletni. Proszę o jakieś rady, najbardziej liczę na "właśnie nieletnich", którzy grają tak jak ja i mają już wypłatę za sobą..
    Z góry dziękuję.

  2. #2
    Dołączył
    Dec 2011
    Posty
    27
    zapomniałem dodać, że posiadam izzy konto w Mbanku ( konto dla dzieci ) i kartę VISA Electron.

  3. #3
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    162
    znam taka sytuacje, Pokerstars zablokowal mozliwosc wyplaty pieniedzy nieletniemu, i obiecal ze jak stanie sie "letni" to mu wyplaca poczatkowy depozyt (tj wszystkie pieniadze ktore wplacal) a reszta pojdzie dla fundacji , ktora "walczy z hazardem wsrod nieletnich"

    Moja rada: znajdz kolege letniego, ktory ma konto na pokerstars i zrob mu transfer player2player i niech on ci to wyplaci. W przeciwnym razie mozesz miec problem z wyplata , jesli poprosza o dowod


    PS. Jesli na prawde na prawde na prawde nie bedziesz mial kogo o to poprosic, moge to dla ciebie zrobic, bo kwota jest niewielka. Ale na pewno mniej nerwow i wiecej pewnosci bedziesz mial jesli zrobisz to z kims znajomym. Jesli jestes zainteresowany, wyslij mi wiad na priv
    Ostatnio edytowane przez fixdgchd ; 29-12-2011 o 20:51

  4. #4
    Dołączył
    Dec 2011
    Posty
    27
    Wielkie dzięki za pomysł, jak jeszcze troszkę kasy ogarnę to założę konto na pokerstars na ojca. i jak już troszkę kaski ogarnę to 1 na 1 i potem tatuś przelewem na moje konto. super, dzięki wielkie!!

  5. #5
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    162
    na zdrowie

  6. #6
    Dołączył
    Dec 2011
    Posty
    27
    A mam jeszcze jedno pytanie. Ponieważ wkroczyła w nasze polskie prawo nowa ustawa, która zakazuje hazardu w polsce..
    I właśnie jak jest teraz z wypłatami w pokerstars do kont bankowych ( oczywiście dorosłych ) polskich obywateli, czy są z tym jakieś problemy?
    Dzięki z góry

  7. #7
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    162
    zaloz konto na tate na moneybookers.com (oprocz starsowego, na ktore przelejesz od siebie) i tam wyplac, a z niego na konto bankowe i nie bedize problemu

  8. #8
    Dołączył
    May 2011
    Posty
    19
    ale jaja

  9. #9
    Dołączył
    Dec 2011
    Posty
    27
    A właściwie to czemu ja nie mogę założyć konta na mooney bookers i tam wypłacać swoją kaskę??

  10. #10
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Podales swoja date urodzin i nie wyskoczylo ze jestes nieletni? jesli tak brawo dla PSa