Strona 1 z 51 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 502
  1. Witam serdecznie,

    Mam przyjemność zaprosić Państwa do grania na nowym pokerroomie
    http://skins.pokerdream.com/signup.a...33&rc=14608118


    Soft naszego pokera został napisany w unikalny sposób ze względu na RAKEBACK, żaden inny Pokerroom na świecie nie oferuje tego rodzaju promocji. Jest ona naliczana w sposób realtime. Czyli po każdym rozdaniu do konta gracza dokonywany jest zwrot prowizji wysokości 50% , który można od razu przelać na swoje konto. Nie stawiamy przy tym żadnych dodatkowych warunków. Od pierwszego rozdania na naszym pokerze możesz już korzystać z tej promocji.

    Organizujemy oczywiście darmowe turnieje freeroll codziennie o 50$
    w weekendy o 200 $

    Dajemy 100% bonusa aż do 300 $ (szczegóły na stronie www.pokerdream.pl zakładka promocje)

    Od 20 czerwca bedzie dostępna promocja dla aktywnych graczy wystarczy rozegrać 250 rakedhands. Będzie co tygodniowy turniej freeroll gdzie pula wyniesie 5$ za każde 250 rakedhands Promocja dotyczy wyłącznie graczy z POLSKI

    Program partnerski serwisu pokerdream.pl to propozycja współpracy skierowana do właścicieli, administratorów stron WWW oraz webmasterów. Wszystkie zainteresowane osoby proszę o kontakt na admin@pokerdream.pl

    Strona jeszcze nie dział na 100% procent natomiat poker oczywiście działa bez żadnych problemów.

    W razie pytań chętnie odpowiem

    Zapraszam do odwiedzania naszej strony www.pokerdream.pl
    Ostatnio edytowane przez pokermaster77 ; 07-12-2006 o 19:18

  2. #2
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    2,100
    Cytat Zamieszczone przez pokermaster77
    warónków
    :wink:

  3. Byłem zwolniony z polskiego w szkole

  4. #4
    kożystać
    Kod:
     :P

  5. #5
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    mnie to pachnie jakims przekretem...
    w ogole to dostales zgode od admina na reklamowanie sie???
    podejrzewam ze nie wiec korzystaj poki doli tu nie zajrzy lub kirek wroci z wlp...

  6. #6
    mnie to pachnie jakims przekretem...

    jakim???????



    Moze ludzie z US zrobili swojego pokera i chca pozyskac wszystkich by placili podatki

  7. #7
    Dołączył
    Dec 2005
    Posty
    14
    haha, dobre

    'run your own online poker room'

    pamietam ze takich tworow powstalo kiedys na podstawie jakiegos kasyna kilka, Polak potrafi...

  8. Drogi Pablo zdje sobie sprawe że ciężko uwierzyć w to że Polacy też coś potrafią i mogą ale tak jest niestety

  9. #9
    Dołączył
    Jul 2004
    Przegląda
    Las Vegas
    Posty
    1,154
    A mi sie ta inicjatywa podoba!

    Jezeli celebpoker i sportingbet maja tu swoje watki to dlaczego nie pokerdream?

    Goral

  10. Cytat Zamieszczone przez $poker$
    haha, dobre

    'run your own online poker room'

    pamietam ze takich tworow powstalo kiedys na podstawie jakiegos kasyna kilka, Polak potrafi...
    Tworów na podstawie kasyna ???
    Masz pojęcie co znaczy napisanie softu do poera ?????