Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16
  1. #1
    Dołączył
    Mar 2007
    Posty
    20
    Jako ze temat dotyczy graczy w internecie pisze to tutaj.

    Gralem sobie dzisiaj Freeroll'a na PKR, i przy stole mialem kolesia o Ksywie Hitler007 (swoja droga tez koles sobie znalazl ksywe ) a na czacie w czasie gry pisal nie ladnie o Polakach (ladnie to ujmujac) mozna to olac i grac dalej, ale mnie to krew zalewa jak widze cos takiego;/
    Spotkaliscie sie moze z czyms podobnym?

    Najchetniej to bym napisal do Pookerrooma maila, ale jestem sceptycznie nastawiony aby cos to dalo, generalnie jestem wpieniony i chcialem dac upust temu:/

  2. #2
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Ciasto
    Posty
    2,287
    zgodnie ze starym polskim przyslowiem:
    "chuj z tym"

  3. #3
    Dołączył
    Sep 2004
    Przegląda
    Near the Nutzz
    Posty
    1,083
    Cytat Zamieszczone przez Janosik Zobacz posta
    Najchetniej to bym napisal do Pookerrooma maila, ale jestem sceptycznie nastawiony aby cos to dalo, generalnie jestem wpieniony i chcialem dac upust temu:/
    właśnie napisz!

  4. #4
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Southampton
    Posty
    263
    Cytat Zamieszczone przez Janosik Zobacz posta
    Jako ze temat dotyczy graczy w internecie pisze to tutaj.

    Gralem sobie dzisiaj Freeroll'a na PKR, i przy stole mialem kolesia o Ksywie Hitler007 (swoja droga tez koles sobie znalazl ksywe ) a na czacie w czasie gry pisal nie ladnie o Polakach (ladnie to ujmujac) mozna to olac i grac dalej, ale mnie to krew zalewa jak widze cos takiego;/
    Spotkaliscie sie moze z czyms podobnym?

    Najchetniej to bym napisal do Pookerrooma maila, ale jestem sceptycznie nastawiony aby cos to dalo, generalnie jestem wpieniony i chcialem dac upust temu:/
    jesli chcesz napisac donosik to pisz ( w większości sieci dają bana na czat dla takiej osoby, więc na pewno coś to daje ), osobiście nieraz się odgryzam, nieraz nie reaguję, a nieraz piszę donos, zależnie od skali i natężenia zjawiska
    pozdr

  5. #5
    Trzeba frajera olać.
    Najlepszą ripostą jest stary "dowcip".
    - Gdzie leżą Niemcy?
    - Pod Stalingradem.

    Fakt, faktem chamówa w pokerze się szerzy. Często widziałem obraźliwe hasła w stronę drugiego gracza po przegraniu rozdania w stylu "you`re mother have a moustache" itd. (najczęściej łamaną angielszczyzną )

  6. #6
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    122
    Ja mam programik do robienia screenów. Jak mi ktoś szczególnie podpadnie to robie zdjęcie czata i pisze mail'a do supportu. Trzeba takie rzeczy tępić.

  7. #7
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    Cytat Zamieszczone przez magg0t Zobacz posta
    Ja mam programik do robienia screenów. Jak mi ktoś szczególnie podpadnie to robie zdjęcie czata i pisze mail'a do supportu. Trzeba takie rzeczy tępić.
    nie trzeba programu, wystarczy przycisk PrtSc na klawiaturze

    ja w sumie olewam takich gosci,a poza tym to ja zywkl robie (robilem bo ostatnio juz mi sie ie chce) trashtalking, ale oczywiscie nikogo nie obrazam,a rozumiem ze tu bylo ostrzej

  8. #8
    Dołączył
    Dec 2004
    Przegląda
    Podkarpacie
    Posty
    267
    Ja tez mialem ostatnio gracza na stole, ktory kazdemu docinal. Szczegolnie wkurzylo go gdy mial AK a ja A8. Na stolik wpadlo A 10 10 Q A i byl split pota.
    Zaczal mnie wyzywac od lucky idiot itd. Wiec mu napisalem "why I had luck", znowu dostalem wiazanke. Wiec mu napisalem, ze w pokera gram od 8 dni i nie znam dobrze zasad - od tego momentu w 15 minut zjadlem mu bankrolla, bo sie napalil ze gra przeciw poczatkujacemu laikowi. Tak sie skonczyla jego przygoda na tym stole

    Jednak najbardziej irytuja mnie gracze, ktorzy pisza mi rzeczy typu: lepiej zebys mnie nie spotkal, trenuje karate etc. - a w rzeczywistosci siedzi pewnie pedrak i nogi mu dyndaja nad podloga, bo jeszcze nie dostaje nimi z krzesla do ziemi.

  9. #9
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    ta, fajnie jest rzucic tekst typu: dlaczego split, przeciez mialem K czy cos tam i goscie maja cie zaidiote ktory zasad nie zna jak jakis debil podlapie to jest niezly ubaw

  10. #10
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    753
    Cytat Zamieszczone przez shaolin26 Zobacz posta
    Ja tez mialem ostatnio gracza na stole, ktory kazdemu docinal. Szczegolnie wkurzylo go gdy mial AK a ja A8. Na stolik wpadlo A 10 10 Q A i byl split pota.
    Zaczal mnie wyzywac od lucky idiot itd. Wiec mu napisalem "why I had luck", znowu dostalem wiazanke. Wiec mu napisalem, ze w pokera gram od 8 dni i nie znam dobrze zasad - od tego momentu w 15 minut zjadlem mu bankrolla, bo sie napalil ze gra przeciw poczatkujacemu laikowi. Tak sie skonczyla jego przygoda na tym stole
    Dokładnie tak samo robie hahaha, i zawsze wygrywam