Strona 50 z 51 PierwszyPierwszy ... 4048495051 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 491 do 500 z 502
  1. #491
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    Room chyba powoli umiera...

  2. #492
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    15
    Chyba tak...
    Niby liga miała mieć przerwę tylko w grudniu (co jest dziwne, bo w większości pokerroomów to czas na różnego rodzaju promocje itp.) nastał styczeń i cisza... Jedynie liga mogła przyciągnąć graczy, bo w sumie nie ma zbytnio z kim grać i czasami się długo czekało, żeby zagrać szczególnie na wyższych stawkach ...

  3. #493
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    892
    pisalem maila do nich ale nie odpisali

  4. #494
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    115
    Mam problem z tym roomem.
    Swojego czasu udało mi się tu nagrać troszkę ponad 200USD.
    Dwa tygodnie temu postanowiłem wycofać dolarki i zalogowałem sie i niestety stwierdziłem brak środków na moim koncie.
    W pierwszej chwili pomyślałem, że może nie wiem maja dziwny system i akurat trwa jakies przetwarzanie danych.
    Wróciłem tam po kilku dniach, jednak sytuacja sie nie zmieniała i wciąż na koncie widnieje zero.
    Napisałem maila do supportu na którego nie uzyskałem odpowiedzi. Następnie pusciłem PW do Pokermaster77, ta droga kontaktu też okazała sie nieskuteczna.

    Czy ktoś z Was może wie co się dzieje i miał podobne problemy??? Macie jakies pomsły co robić?

    CoheR

  5. #495
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Ostrowiec Św.
    Posty
    119
    Mi też wyparowała stamtąd cała kasa, możesz pożegnać się i ty z nią , ostrzegam wszystkich którzy tam maja jakąś kaske żeby jak najszybciej wycofali, bo i was może spotkać taka przygoda.

  6. #496
    Ten room zostałsprzedany do innej firmy i mozliwe, że odchodząca firma wyczysciła konta.

    Pozdr

  7. #497
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    965
    Ja i moja kobieta mieliśmy identyczną sytuację na naszych kontach. Ten room to jakaś banda oszustów, radzę wszystkim, żeby wiali.

  8. Drogi Jacku z tego co wiem kase masz od dawna na swoim koncie. Dlaczego najpierw nie sprawdzisz??

    Kwasss - jeśli coś straciłeś to napisz do supportu - gwarantuje że nikt nie straci ani centa.

    Serwis - nikt nic nie wyczyscil.

  9. #499
    Od poczatku ten room cos smierdzial, na szczescie nawet nie myslalem o wplacie tam :P

  10. #500
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    892
    Ten room nadal dziala ?? kiedys gralem tam