Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    15
    siema, na świeta chcemy ze znajomymi zagrać zamiast casha, turniej, najlepiej deepstack+1 rebuy. i tak chcialem was spytać jaki najlepiej ustalic:

    1. stack poczatkowy, 10k, wiecej?
    2. rozdział chipsow-mamy chipsy z nominalami 25,50,100,200,500-ktorych ile rozdac?
    3. struktura ciemnych, jakie przedzialy czasowe?

    do tego prosty program do turniejow betssona.


    Dzięki za pomoc, pierwszy raz sie w to bawimy wiec kazda pomoc bedzie pożyteczna.

  2. #2
    Dołączył
    May 2009
    Przegląda
    Kamienna Góra
    Posty
    61
    ściągnij sobie z innych turniejów, lig np. wrocławskiej, tu na forum wszystko jest

    http://forum.pokerzysta.pl/dolnoslas...rodzinowy.html

    tu masz np. blindy, podział żetonów w grze towarzyskiej nie ma znaczenia większego

  3. #3
    Myślę, że 400 blindów w stacku początkowym to jest absolutny max. Optymalna ilość to ok. 150-200 blindów. Ale wy chcecie grać z rebuyem, więc powinniście zacząć właśnie ze 150BB.
    I teraz tak - blindy w górę co jakieś 20 minut, bo inaczej przez 8 godzin będziecie grać z takimi stackami.
    Podział chipsów - tu może być problem, bo na 7 osób z rebuyem musicie mieć ich z 1000 do płynnej gry. Ewentualnie zacząć z małymi nominałami, a potem w końcowych fazach wymieniać na wyższe.
    W kasie moim zdaniem max. 3 osoby powinny być, a zwycięzca bierze 40-50% puli.

    Polecam granie SNG zamiast cashówek, dla mnie lepsza zabawa.

  4. #4
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Cytat Zamieszczone przez lukaszlew77 Zobacz posta
    Polecam granie SNG zamiast cashówek, dla mnie lepsza zabawa.
    Struktura gry jest ciekawsza, ale za to ci, którzy odpadli się nudzą.

  5. #5
    To prawda. Ale zawsze ktoś może karty rozdawać, albo iść do domu :P