Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Sb bb

  1. #1
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    566
    Zakładałem juz podobne wątki, ale teraz mam troche bardziej złozony problem.
    Gram nl10 i często spotykam sie na stołach z pewnymi regami. Takimi betonowymi regami. Jak spadam czy wracam po przerwie to oni zawsze są.
    Chodzi mi o ich grę na buttonie i na Small blindzie i ich statystyka steal. Pytam o optymalna gre i ewentualne dostosowanie sie do ich zmiany gry

    Player1.
    But: 72% SB:63% ....Flop CB 92% ....Cb turn 40%.... 3 bet fold 75% 3200 rąk
    Koles gra jak absolutlny robot i bardzo dużo składa sie do 3 betów z tych pozycji , cbetuje zawsze. Nie wiem czy grac te 3 bety, czy może grać rękę i calllowac flop prawie zawsze z nadzieją na przejęcie puli na turnie, lub wyciagniecie value.

    Player2.
    But:76% SB 67%... flop CB 87%...CB turn 46%.... 3 bet fold 67% 3000 rąk
    Ten koles stealuje też jak robot. Generalnie starałem sie nie 3 betowac go zbyt często. Jednak najnormalniej w swiecie mnie wkórwił. Ztiltowałem po tym jak koleś przegrał chyba 8 razy pod rząd z SB vs ja BB a mimo to nadal grał to samo. Chodzi o to, że chyba przesadziłem z 3 betami i obroną bo koles zaczął 4 betować. Tym mnie rozbił. W zasadzie nie zmniejszył steal %, tylko zaczął 4 betować. Tylko że robi to tak samo jak steluje, czyli...no sam nie wiem. Machanicznie i automatycznie. Po prostu zaczął mnie 4 betować bez przerwy i ja mam tutaj kłopot. Z 10 moich 3 betów 4 betował mnie z 7 razy podczas sesji. Mam teraz dylemat jak z nim grać i co najwazniejsze z jakim rangem 4 betować. Nie 3 betuje juz tak czesto, ale on i tak zaczal mnie 4 betowac light podbijając do cos koło 27-30 bb

    Generalnie mam takich kolesi w bazie chyba 7. Wszyscy mają bardzo podobne staty. VPIP/PFR 25/20 i więcej... 3 bet 6-7 %... steal grubo ponad 60% z obu pozycji i CB koło 90%. Gram nl10 i nie chce walić all-inów z jakimis srednimi rękoma broniąc blindów przeciw regowi. Nie mam jednak tez zamiaru odpuszczać, tym bardziej że wkórwia mnie ich upatrość. Dodam że steal succes mają koło 50%
    Ostatnio edytowane przez 2Jacks ; 21-12-2011 o 18:10

  2. #2
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    769