Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11
  1. #1
    Dołączył
    Dec 2011
    Posty
    4
    Witam,
    Postanowiłem wpłacić 100zł na jakiś pokerroom by tam bawić się w grę na prawdziwe pieniądze.

    Przelewu chce dokonać z kona w mbanku i ewentualnie kiedyś tam wypłacić pieniądze(jeśli jakieś zostaną) również na to konto.

    Z tego co wyczytałem muszę to zrobić przez jakiś internetowy portfel typu neteller czy MB.

    Nie mam pojęcia który wybrać dlatego proszę Was o radę.
    Moje założenia:
    - Musi być w 100% darmowy. Nie chcę płacić co jakiś czas opłat za posiadanie rachunku itp
    - Nie zamierzam robić częstych wpłat. Jednorazowa, lub bardzo rzadkie wpłaty do pokerromów.
    - Na zyski z gry w pokera nie liczę. Raczej to ma być dobra zabawa. W grze na wirtualne pieniądze nie ma zabawy bo nie ma ryzyka. Więc jeśli bym wypłacał to raczej rzadko.
    - Żadne karty mi nie potrzebne. Ewentualne wypłaty tak jak pisałem przelewałbym na swoje konto w mbanku.

    Jaki wirtualny portfel mi polecacie?

  2. #2
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Polecamy pójście po rozum do głowy. Wypłaty na konto, w dobie ustawy?

  3. #3
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    MB i/lub Neteller.

  4. #4
    Dołączył
    Dec 2011
    Posty
    4
    a to przy przelewie z MB na moje konto będzie napisane, że przelewana kwota pochodzi z pokerromu?

  5. #5
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    1,341
    Nie, więc jeśli przelewy będą na niskie kwoty, to takiego wielkiego ryzyka nie ma.

  6. #6
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Poza tym do MB/netka najlepiej zrobić kartę i wtedy w ogóle żaden bank tej kasy nie widzi i nie ma żadnego powodu do niepokoju.

  7. #7
    Dołączył
    Dec 2011
    Posty
    4
    ok, dzięki za rady. Założyłem konto na MB w $. Jest sens weryfikować konto skoro podstawowe limity mi wystarczają?

    Lipa, że za przelew z mbanku opłata wynosi 0.90 % ;/

  8. #8
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez modessef1 Zobacz posta
    Lipa, że za przelew z mbanku opłata wynosi 0.90 % ;/
    No ale przelew robisz raz. Potem już do końca życia tylko wypłaty

  9. #9
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez Woland Zobacz posta
    No ale przelew robisz raz. Potem już do końca życia tylko wypłaty
    Ale tutaj jest inna sytuacja - raczej wpłaty do końca życia. W końcu sam OP napisał, ze na zyski z gry nie liczy. I że jednak nastawia się na wpłaty a nie wypłaty.

    Tak czy inaczej, Neteller/MB są OK, ale jeśli zamierzasz grać jedynie rekreacyjnie to być może wpłaty za pomocą karty płatniczej wystarczą. Są szybkie i bezprowizyjne. W razie (rzadkiej) potrzeby wypłaty można również wypłacić kasę z pokerowni na konto karty.

  10. #10
    Dołączył
    Dec 2011
    Posty
    4
    założyłem na MB więc niech już tak zostanie.

    Tylko co z tą weryfikacją. Przeprowadzać ją skoro te limity mi wystarczają?


    edit:
    Jeszcze jedno kontrolne pytanko zanim wpłacę pieniądze

    W MB, żeby móc ewentualnie wypłacić coś na swoje konto w mbanku muszę dodać i zweryfikować do konta w mb swój rachunek w mbanku?
    Nie rozumiem czemu wpłata bezpośrednio z mbanku na poker room to ryzyko, a przez taki portfel jak MB już nie, skoro i tu i tu podaje swoje dane i MB też może stwierdzić, że poker w moim kraju nielagalny, a ja się w to bawie?
    Ostatnio edytowane przez modessef1 ; 24-12-2011 o 22:43