Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 27
  1. #11
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    dlatego cieszy nas niezmiernie, że tak wielu czytelników chce z tej rozrywki korzystać...

  2. #12
    Ogarniacie wysylke ksiazki? Bo kupilem kilka dni temu i kurier chyba zamarzl po drodze

  3. #13
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    pszemula - było bardzo mroźno, ale chyba nie aż tak, żeby książki nie dolatywały

    Dziś wieczorem będzie można wygrać książeczkę zupełnie za darmo + trochę żywej gotówki. Zainteresowani wiedzą gdzie szukać informacji na ten temat. Zapraszam!

  4. #14
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Cytat Zamieszczone przez Poker-Master.eu Zobacz posta
    Small Stakes No Limit Holdem - świetna książka dla graczy z NL200 i nie tylko! W niej m.in 7 łatwych kroków do sukcesy w nl holdem, miażdżenia 6-osobowych gier, granie ze słabymi przeciwnikami, radzenie sobie z agresywnymi przeciwnikami, wielkie blefy, balansowanie strategii i wiele innych pojęć, o których może słyszałeś, ale nie znasz dokładnie tematu. To wszystko opisane na przykładach z prawdziwych sesji.
    Nie żebym się czepiał, ale nazwisko autora jest zwykle dość istotną informacją dla potencjalnego nabywcy książki...

  5. #15
    Witam!

    Książki Small Stake No Limit Holdem są właśnie do Was wysyłane, a właściwie pewnie już je otrzymaliście. Prosimy o odbieranie paczek i awiz, bo zdarzało się, że książki nam wracały.

    Zapraszam na naszą stronę (adres w pierwszym poście). W razie pytań zachęcam do pisania na PW lub adres office@poker-master.eu

  6. #16
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    4
    Witam,
    widzę że sklep poker-master ma tu również swój temat, więc postanowiłem że całą sprawę opiszę też tutaj i być może otrzymam jakiś kontakt od zespołu poker-master.eu. Otóż jakiś czas temu złożyłem u nich zamówienie na dwie książki, płacąc ogólną kwotę wynoszącą jakieś ponad 200 zł, nie jest to ani dużo ani mało, ale jednak do dzisiaj wysłano mi tylko jedną książkę, a obsługa pomimo wysłania 3 maili ode mnie i stwierdzeniu, "że jest to po prostu niemożliwe" od dwóch tygodni nie odpowiada i książki również wysyłać, nie wysyła. Według mnie cała sytuacja jest karygodna i warta opisania na takim forum jak to, miał ktoś z was wcześniej taką sytuację ?co zrobiliście ? pozdr, Krzychu

  7. #17
    Witam,
    Poproszę o podanie danych na priv - sprawę załatwimy od ręki i książka zostanie jutro wysłana.
    Ostatnio edytowane przez Poker-Master.eu ; 24-05-2012 o 15:59

  8. #18
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Cytat Zamieszczone przez Trias Zobacz posta
    Nie żebym się czepiał, ale nazwisko autora jest zwykle dość istotną informacją dla potencjalnego nabywcy książki...
    No to może zapytam wprost: Kto jest autorem książki "Small Stakes No Limit Holdem"?

  9. #19
    witam ,również czekałem na książkę od grudnia ale się doczekałem i otrzymałem ją dwa tygodnie temu .

    do Trias
    Autorzy to Ed Miller / Sunny Mehta / Matt Flynn

  10. #20
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    4
    Cytat Zamieszczone przez Poker-Master.eu Zobacz posta
    Witam,
    Poproszę o podanie danych na priv - sprawę załatwimy od ręki i książka zostanie jutro wysłana.
    jednak wszystko wyszło w porządku książka będzie, a W.A.Rebel to widać w porządku gość, jak gdyby coś to wystarczy pogadać i jest szybko i ok, pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez Krzych113 ; 11-06-2012 o 15:12