Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1
    Dołączył
    Dec 2011
    Posty
    8
    Witam mam pytanie, od razu piszę, że jestem nowy i dopiero raczkuję w świecie pokera a tym bardziej softu dla niego. Otóż czy holdem manager 2 działa na Unibet? Odpaliłem holdema i znajduję mi tylko konto na pokerstars, a chciałbym grać na Unibet. A drugim pytaniem jest: Czy zna ktoś jakiś link-poradnik jak ustawić HUD i jakieś statystyki itp. Z góry dziękuję.

  2. #2
    Dołączył
    Dec 2011
    Posty
    8
    Pytania powyższe są już nieaktualne, jednak podczas gry nastąpiły kolejne komplikacje ;d otóż czy może mi ktoś odpowiedzieć na jedno lub więcej pytań jeżeli zna odpowiedź tu lub na priv: ustawiłem HUD, gram st&go na stołach 10-osobowych i choć w holdemie śledzi w zakładce session poszczególne rozdania to na stole nie pokazują mi się żadne statystyki ( mam ustawione tournaments, bo jest do wyboru tournaments lub cash więc nie wiem). Zmieniłem na cash i poszedł na stół cash i tam mam ustawione że zawsze program usadza mnie w tym samym miejscu i stało się to, że statystyki które się pojawiły były w innym miejscu np. ja miałem statystyke gracza 2 miejsca obok a moja była w innym miejscu. Niektóry statystyki zakrywały nawet karty. Proszę o pomoc. Z góry dziękuję.