Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1
    Dołączył
    Feb 2011
    Posty
    29
    witam serdecznie.
    Mialem mega problem w tym rozdaniu i stad moje pytanie czy pre flop powinien zagrac 3bet? bedac na malym blindzie wydaje mi sie ze call jest ok, nastepnie czy na flopie to raise z mojej strony mojac draw do koloru i najwiekszy problem river , call ? / fold
    zagral bym oczywiscie call ale troche glebokosc stackow mnie przerazila wiec pas w tym przypadku . prosze o ocene oraz ewentualna krytyke
    PokerStars Game #72470652909: Hold'em No Limit ($0.01/$0.02 USD) - 2011/12/20 12:00:54 CET [2011/12/20 6:00:54 ET]
    Table 'Bathseba VI' 6-max Seat #6 is the button
    Seat 1: skylookx ($3.61 in chips)
    Seat 2: vdan2 ($7.46 in chips)
    Seat 3: Mutitupsu ($5.40 in chips)
    Seat 4: maxwelloff ($2.90 in chips)
    Seat 5: CuttingCobra ($2.21 in chips)
    Seat 6: ADyak ($2 in chips)
    skylookx: posts small blind $0.01
    vdan2: posts big blind $0.02
    *** HOLE CARDS ***
    Dealt to skylookx [Kd Ad]
    Mutitupsu: raises $0.06 to $0.08
    maxwelloff: folds
    CuttingCobra: folds
    ADyak: folds
    skylookx: calls $0.07
    vdan2: folds
    *** FLOP *** [Ac Qd 8d]
    skylookx: checks
    Mutitupsu: bets $0.14
    skylookx: calls $0.14
    *** TURN *** [Ac Qd 8d] [Ah]
    skylookx: checks
    Mutitupsu: bets $0.31
    skylookx: calls $0.31
    *** RIVER *** [Ac Qd 8d Ah] [7h]
    skylookx: checks
    Mutitupsu: bets $4.87 and is all-in
    skylookx: folds
    Uncalled bet ($4.87) returned to Mutitupsu
    Mutitupsu collected $1.03 from pot
    Mutitupsu: doesn't show hand
    *** SUMMARY ***
    Total pot $1.08 | Rake $0.05
    Board [Ac Qd 8d Ah 7h]
    Seat 1: skylookx (small blind) folded on the River
    Seat 2: vdan2 (big blind) folded before Flop
    Seat 3: Mutitupsu collected ($1.03)
    Seat 4: maxwelloff folded before Flop (didn't bet)
    Seat 5: CuttingCobra folded before Flop (didn't bet)
    Seat 6: ADyak (button) folded before Flop (didn't bet)
    Ostatnio edytowane przez skylookx ; 20-12-2011 o 11:20

  2. #2
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    769
    mindfuck

    czemu nie 3betujesz premium hand ? (masz staty ze jest nitem i spasuje gorsze ? )
    jak juz ukryles sile swojej reki i trafiasz TPTK Z NUT FLUSH DRAWEM to czemu nie chcesz grac o stacki ? (ch-r flop na przyklad)
    na co obstawiasz przeciwnika na river ?

  3. #3
    Dołączył
    Feb 2011
    Posty
    29
    generalnie obstawialem na AK AQ AX, ewentualnie TT-77 , chociaz moge sie mylic troche , all in na riverze mnie zniszczyl i dal do myslenia posiadanie przez przeciwnika full house. 3bet brak pozycji w mojej opinii chociaz masz racje jest to premium hand i raczej powinien tu byc 3bet . ch-r na flopie przeszło mi przez mysl jednak chcialem to rozegrac pasywanie ( hgw czemu?, dlatego zaczelem watek )

  4. #4
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    566
    Największy problem to miałeś chyba na turnie, bo powinieneś z zamknietymi oczami grać raise. Na moje to zagrałeś maksymalnie zle. Jesli obstawiasz go na jakies PP to dajesz mu możliwość dobierania do układu który cie bije, a jednoczesnie pewnie nie masz możliwości wyciągnięcia kasy na riverze. Jesli uznajesz że jest on w stanie grac w ten sposób na takim boardzie 77-TT to równie dobrze możesz uznać że opłaci ci nawet Q jesli zagrasz raise. Na tych stawkach standardem jest, że po raisie dokładasz żeby zobaczyć kolejną kartę, no bo "kto wie co spadnie". Na 100% masz stacka od każdego Ax na turnie, może tez na flopie. Tutaj w zasadzie nie chcesz dobrać flusha, bo to może spowolnić akcje i koles może odpuścić. Turn to jest obowiązkowy raise. Nawet jakiś dziwny donk bet byłby lepszy niż pasywne check call. On nawet nie ma możliwości sie rozwinąć z układami które on spokojnie raisuje a ty spokojnie bijesz. Ani nie wyciągasz value, ani nie pienięrzysz pułapki kiedy masz AK na AAxxx boardzie i zero drawów. Jeśli nie masz statystyk to nie wiesz co to za koleś, on na pewno też za bardzo nie mysli o tobie. Myśle że mógł zagrać taki river z jakimś może a8-aj, na pewno tez A7 czy Aq... jednak river to inna bajka. Powinieneś grać agresywniej flop i turn. Slowpaly i gra pasywna nie jest dobra opcją prawie nigdy.

  5. #5
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    1,341
    3b pre
    ch/r flop
    ch/r albo lead turn (wtedy bet river też)
    ch/c river (z AJ na taki overbet raczej fold by był)

  6. #6
    Dołączył
    Feb 2011
    Posty
    29
    ok dziekuje wszystkim za odpowiedz z mojej strony jeszcze jedno pytanie czy np . podobnie rozgrywacie takie rece jak AQ , AJ tj 3bet pre flop ?
    i po trafieniu top pary z błotkami na flopie , to jest rowniez 75% puli bet badz over bet , ewentualnie check-raise?